ZAMYKAM OCZY

Valija
Jest taka piękna. Oczy, usta, nos. Kocham każdy jej kawałek. Ma najpiękniejsze wargi na świecie. Pełne i delikatne. Koloru malin. Nawet nie wiem, jak smakują i pewnie nigdy się nie dowiem... Wiem za to, jak miękknie są jej włosy. Tak cudownie jest ich dotykać. Chciałabym to robić niemal w nieskończonośc. Zamknąć oczy i całować je wdychając ich zapach, zatapiać się w blasku jej szarych oczu, które mówią więcej niż ludziom się wydaje.
Szeptałabym jej o swoich uczuciach, o swoich lękach, o jej pięknie i niekończącej się dobroci. Drżałby każdy kawałek mojego ciała pod ruchem jej dłoni, pod splotem jej spojrzenia. Czy miłość jest grzechem? Jeśli to, że ją kocham jest złe, zabijcie mnie, bym więcej nie grzeszyła. Bo grzeszyć myślami nie przestanę. Nie umiem.
Pragnę jej. Nie czarnookiego bruneta jak nakazuje mi moja kobieca natura, nie mężczyznę z siłowni czy kolegę z roku. Kocham ją. Małą, blondwłosą boginię, której ciało, uśmiech, spojrzenie przyprawia mnie o dreszcz podniecenia i budzi we mnie miłośc.
Zamykam oczy... Jest przy mnie. Dotyka mojej twarzy. Ja dotykam jej policzka. Gładzę go delikatnie i szepczę
"Kocham cię"
Tak wiele pragnę?
Lecz muszę otworzyć oczy i znika. Zostaje pustka. To tylko marzenia...Tylko tyle? A może aż tyle...
Data publikacji w portalu: 2007-04-10
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020