MIŁOŚĆ O PORANKU

Aldona
Śpisz jeszcze zapewne, Kochanie moje. Jeszcze dzień nie złożył na Twych rozgrzanych usteczkach porannego pocałunku budząc Cię ze świata marzeń i błogiego szczęścia. Boi się, nie ma odwagi wiedząc, że jedyne, co ma Ci do zaofiarowania to brudny, zimowy krajobraz oraz kolejna porcja dziennego bólu.
Ach, gdybym była wrocławskim porankiem, usiadłabym cicho na skraju twego łóżka wpatrując się bezustannie w twą lekko przekrzywioną na poduszce główkę, chłonąc ciepło twych zaróżowionych policzków i muskając najdelikatniej, jak potrafię te śliczne półotwarte usteczka nęcące swą niewinnością i bezbronnie piękne.
Moje cichutkie „Kocham Cię” łaskotałoby twe uszko, tak subtelnie komponując się z melodią twego snu, iż nawet tobie trudno byłoby rozróżnić nasze głosy. Jedynie uśmiech twój zdradziłby, że chcesz słuchać tego śpiewu jeszcze i jeszcze, że jest Ci tak błogo, tak sennie i tak szczęśliwie…
Śpij, miłości moja, śnij o świecie, w którym nie ma zła, przemocy ani strachu, gdzie nie ma granic i wrogości, gdzie poranki nie ranią tak mocno jak nóż rzeczywistości wymierzony w serce marzeń.
Śpij, a na moje ramiona zrzuć swoje cierpienie, przekaż mi swój ból. Świadomość, że cierpisz jest tak nieznośna.

Śpij…

A gdy się już obudzisz i gdy znów zaboli, pamiętaj, szczęście moje, że jestem…

Jestem dla Ciebie, jestem przy Tobie, jestem Twoja.
Je t’aime…
Data publikacji w portalu: 2007-09-29
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

OPOWIADANIA ALDONA

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

news Podpisz petycję: Liberalizacja ustawy antyaborcyjnej w Polsce
smaku Mieć zdrowe, własne dziecko w rodzinie własnej, to szczęście i jedyne marzenie małżeństw, oczywiste, bo dzięki temu mogą żyć, planować przyszłość, mają po co żyć. Życie bez dzieci jest... opinia dodana 2019-11-14 21:34:02
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Za ile można by odkupić? Bo chyba po 30 zł. jest na rynku, to za drogo trochę, a bardzo spodobała mi...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019