ZOSIU

Alina
Zosiu !

Chciałabym móc wysłać Ci ten list, przesłać wprost pomijając wszelkie bramy percepcji, wyraźną czcionką wyświetlić zdania na ekranie twoich powiek. Chciałabym dotrzeć tak, żeby wszystko już dalej było po mojej myśli. Mówiąc krótko, manipulacja mi się marzy przebiegła. Tymczasem patrzę na ciebie, jak oddalasz się, dostrzegam, jaką radością będziesz dla kogoś, kto pierwszy w twym życiu wymówi odwzajemnione kocham.
Wiesz, Zosiu, gdy tak patrzę, jak rozkwitasz…

Leżymy obok siebie, jesteśmy same, senne popołudnie, leśna polana krainy mojego dzieciństwa. Ty, rozleniwiona kocica przeciągasz się i przypadkiem odsłaniasz brzuch. Jest ciepły, gładki, lekko zroszony potem, odwracam wzrok by zapomnieć, odwracam wzrok, by przypomnieć sobie: łączy nas tylko przyjaźń.
Śmiejemy się, żartujesz tak jak nikt, chwytając każdą moją aluzję i ironię, za którą chowam wrażliwość, ty wiesz o tym, tak wiele o mnie wiesz. Jesteś taką właśnie, jakbym chciała, jesteś tą właściwą. Delikatna, łagodna, ale masz swoje zdanie, wyjątkowość myślenia, nietuzinkowe spojrzenie na świat, i nie powiem ci, jak wiele uwielbiam w tobie, bo wtedy stracę cię całą.

Nocą, gdy sen znów zapomina zapukać do moich drzwi, otwieram je szeroko, żeby wiedział, że na niego czekam niecierpliwie, lecz stan mojego ducha przywołuje tylko spuszczoną z cugli wyobraźnię. Z przyjemnością oddaję się w jej ramiona. Ona to przecież sprawia, że kochasz mnie.

Dotykam włosy, miękkie, pachnące, zanurzam się w ich miodowej barwie,
przesuwam palcem po ustach rozchylonych, błądzę nieprzytomnie po plecach,
czując cię blisko, poruszam biodrami, czujesz ten rytm? Leniwy, lubieżny…
Chcesz więcej?
Pokaż mi, pokaż, jak pragniesz, dotknij mnie,

Nieśmiało dotykasz całujesz, chcesz ust, ale boisz się. Wiem, to pierwszy raz z kobietą,
nie bój się, ja czekam, poprowadzę cię, kochanie. Usta spotykają się niepewnie, pierwszy pocałunek delikatnie, ale zachęcająco... czujesz muśnięcie języka zaledwie na wargach ciepłych, miękkich, ale napiętych jak wtedy, gdy pragnienie zmienia ich kształt...
Chcesz poczuć mnie w środku, przyciągam cię do siebie bliżej, ale nie pozwalam jeszcze, onieśmielam cię tym i czuje, że jesteś już zniecierpliwiona, trochę natarczywa, tak lubię… Ponownie daję ci poczuć go wewnątrz, teraz widzę, że przyjmujesz mnie dobrze... całujesz tak dobrze, jesteś tu taka gorąca i zaborcza... boisz się... jeszcze nie wiesz, jak to robić ze mną... ale robisz to dobrze…
Data publikacji w portalu: 2007-10-13
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020