OPOWIADANIE

nando-Ania
Nikt nie był mnie w stanie ochronić. Od dziecinnych lat żyje sobie tak troszkę sama. Tylko że nauk nie miałam, doświadczenia mi brakowalo.
Powoli zdobywałam doświadczenie, ale brakowało mi przygotowania. To wszystko kosztowało mnie zbyt dużo, błędy popełnione - było ich za dużo. Los chciał zawsze mi wynagrodzić moje podłe jestestwo, ale ja sama omijałam moje szanse. Nie wiedzialam, że to były szanse. Po prostu zdawałam sobie z tego sprawę dopiero po czasie.
Zastanawiam się, skad te autystyczne trochę zachowania. Moja była kobieta nazywała mnie detektyw Monk. Chyba jest w tym jakaś racja.
Bo jak można zdobywać życiowe punkty na płaszczyźnie kariery, przyjacielskiej, a jeśli chodzi o miłość, to wszystko się jakos wali? Być może nie potrafię być rodziną, bo nie znam przykładu. Moja była kobieta (mądra kobieta) powiedziała, że ja powinnam być sama, bo żadna kobieta ze mną nie wytrzyma. Prawdopodobnie na pewno ma rację. Lepiej być dobrym Aniolem dla innych jak kiepskim człowiekiem dla rodziny...
Już nie będzie światełka w tunelu. Olu, na Tobie moje życie rodzinne się zakończyło. Pozdrawiam wszystkich cierpliwych, którzy czytali moje opowiadania. Więcej ich nie będzie. Buziaki wszystkim życzliwym...
Data publikacji w portalu: 2007-11-02
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020