JESTEM ŁÓDKĄ...

Aśka
Jestem łódką w bezdrożach oceanu… fale unoszą mnie wysoko, coraz wyżej i wyżej, czuję słońce na twarzy, ciepło głaszcze moje policzki a wiatr wplata swe dłonie w me włosy, moje serce krzyczy radością, moje oczy w tanecznym spojrzeniu pragną tych barw… ale opadam… kolejny raz opadam w czarną otchłań swych pragnień… kolejny raz zawodzę… kolejny raz grzęznę na mieliźnie swych urojeń… moją łodzią jest szczere serce z blizną zadarta krzywdą ludzką a oceanem spojrzenia przechodniów rzucane od niechcenia… wciąż szukam bezpiecznej zatoki Twych ramion i wciąż rozbijam swą łódź, bo ramiona roztaczają zimny powiew odrzucenia szczerych uczuć… moja dusza cierpi, bo ocean mych myśli tak niespokojny jest.
Data publikacji w portalu: 2008-01-16
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

news Tolerado - oświadczenie ws. nieprawdziwych treści nt. Gdańskiego Modelu na Rzecz Równego Traktowania
smaku Z równością trzeba uważać, bo równość źle rozumiana prowadzi do zagłady i wyginięcia światów w całym kosmosie, oczywiste. Niedługo zrównają psy z ludźmi i zaczną zabijać ludzi za naruszenie... opinia dodana 2019-09-13 15:54:35
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019