GDY CIĘ WIDZĘ

Joanna 1
Za każdym razem, gdy Cię widzę, czuję się zagubiona... obca w swym świecie, obca w swych snach... nie chcę tej miłości... ona sama mnie odnajduje... nie chce tej słabości... ona sama powraca... unikam Twych spojrzeń, a one wciąż mnie namaszczają ciepłem Twego Istnienia. Wciąż przyspieszam, by uciec a Ty nieustannie jesteś krok przede mną. Ta miłość nie jest szczęśliwa... Ta miłość nie jest błogosławieństwem. Ta miłość to Ty i ja w Naszym życiu z dala od Nich. Ta miłość to zawiść tych, którzy Nas rozdzielają... Ta miłość to zawistne słowa z wyrokiem i mój lęk. Ta miłość to ból, bo nie mogę dać Ci nic więcej ponad moją słabość... okaleczyłaś moje spokojne sny... teraz Ty jesteś moim snem i lękam się, że gdy otworzę oczy, Ciebie nie będzie. Teraz przed Tobą spowiadam się w ofensywie uczuć. Pluton egzekucyjny to Twe ramiona, które garną mnie w mej słabości. Zbawienie to aureola słów, które szeptem wypowiadasz: „Kocham Cię”... i tutaj zastygam skomponowana w akordzie Twych dłoni, by przejść przez scenariusz życia wpatrzona w reżyserię Twego serca i szeptem odpowiadam: „ Kocham Cię”...
Data publikacji w portalu: 2008-04-04
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

OPOWIADANIA JOANNA 1

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

erotyka Fitness intymny kobiet
Ala44 Ja ćwiczę od dawna i Polecammm ... opinia dodana 2019-09-17 00:22:45
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019