OBOJĘTNOŚĆ

Joanna 1
Nie bądź obojętna na ból, który mnie zdobi... nie oceniaj moich czynów, bo nie Ty toczysz walkę o normalność uczuć... których tak bardzo się boisz. Nie krzycz, bo tylko wzdrygasz się przed tym, co jest nieuchronne. Nie rzucaj tylu słów, one wciąż pozostaną słowami, nie przeistoczą się w czyny a każde z nich to wyrok godzący w moje serce.. Moje serce, to przestrzeń kardiologicznie sprawna, to dwie komory, dwa przedsionki, to krew, która dotlenia moje komórki, to krwioobieg utrzymujący mnie przy życiu. Moje serce, to również kondukt żałobny, bo wciąż jest coś, co mnie ogranicza. To serce, które szczerze kocha i szczerze cierpi. Moje serce, to przestrzeń,którą bez pozwolenia zamieszkałaś. To Twój stały adres zameldowania, to dwa pokoje, przedpokój, łazienka... to wszystko, co zapewnia ciepły powrót do domu. To bezpieczeństwo, które ofiaruję Ci bezinteresownie... Gdy zechcesz, przyjdź do mnie, opowiedz mi o dniu, który razem pożegnamy, o śnie, który czeka na spełnienie, o swych pragnieniach, dławiących Twe myśli. Nie pytaj, czego oczekuję w zamian, bo moja miłość to nie targ, który handluje w dni robocze a w weekendy odpoczywa. Moja miłość to krzykliwość uczuć, które tłumię, by nie zdradzić Twych skrytych spotkań ze mną. Moja miłość to cisza, w której oczekuje dzwonka u drzwi... Moja miłość to radość, gdy widzę Twą twarz zdobioną uśmiechem, który rozkwita na gałęzi Twego serca. Więc jeśli dotykam Twej twarzy, to poddaj się temu, co kłębi się w Twym sercu... po prostu poddaj się temu i bądź moja o chłodzie poranka, w blasku słońca i przy migocących świecach wpleć swe palce w me włosy... i niech mój oddech stanie się wolny.
Data publikacji w portalu: 2008-04-04
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

OPOWIADANIA JOANNA 1

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

news Podpisz petycję: Liberalizacja ustawy antyaborcyjnej w Polsce
smaku Mieć zdrowe, własne dziecko w rodzinie własnej, to szczęście i jedyne marzenie małżeństw, oczywiste, bo dzięki temu mogą żyć, planować przyszłość, mają po co żyć. Życie bez dzieci jest... opinia dodana 2019-11-14 21:34:02
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Za ile można by odkupić? Bo chyba po 30 zł. jest na rynku, to za drogo trochę, a bardzo spodobała mi...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019