Moje serce

A
A do Da...si

Pamiętam ten nasz pierwszy raz, mówiła mi tyle pięknych słów, nikt tak jeszcze do mnie nie mówił, czułam się, jakbym była w innym świecie, to było niesamowite i piękne. Serce biło z minuty na minutę coraz szybciej, nie mogłam opanować oddechu, wyczuła moją tremę i brak opanowania, wiedziała co ma zrobić, po chwili poczułam spokój, było to niesamowite. Każdy dzień miłości z nią był czymś nowym, odkryłam najpiękniejsze tajemnice miłości, po namiętnym seksie zasypiała, a ja wpatrywałam się w nią i w myślach mówiłam jej to, czego się wstydziłam, albo bałam.
Wiem, że ma wielkie pojemne serce i wiem, że jeszcze mnie nie zdradziła, chociaż poznała kogoś, widziałam to w jej oczach na naszym ostatnim spotkaniu, oczy jej mówią wszystko. Nasza znajomość ma się zakończyć przyjażnią, ja tego nie ścierpię, ale przynajmniej wiem, że będę mogła ją chociaż zobaczyć, tym bardziej, że w okresie letnim odwiedzam jej strony. Jestem bardzo ciekawa, jak wygląda nowa przyjaciółka, która zaciemniła jej oczy, będę starała się ją poznać, bo liczę, że po prostu jej nie ma, chcę się przekonać.
Data publikacji w portalu: 2008-04-19
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020