PRZYJAZD. ROZCZAROWANIE

A
A do D...si
Jest mi bardzo smutno, utraciłam ją, nie wiem, jak to się stało. Czy zrobiłam jakiś błąd, cały czas się zastanawiam i nie daje mi to spokoju. Przyjechałam do niej, czułam, że coś się dzieje i nie myliłam się. Powiedziała mi to tak delikatnie, że kogoś poznała, zapytałam, dlaczego mi to zrobiła, ale Ona nie znała odpowiedzi. Tyle nas łączyło, była moją jedyną i tak pozostanie cały czas. Nigdy nie zapomnę naszego pierwszego spotkania, jej oczy przeszywały mnie do wewnątrz, pierwszy jej dotyk, pierwszy pocałunek, tak namiętny, że czuję go do dziś. Nasz wspólny wyjazd, tyle starań i wreszcie się udało, nie mogłam się ją nasycić, nigdy w życiu i z nikim nie doznałam takich doznań jak z moja jedyną, była tak namiętna, delikatna, że nie chciałam w ogóle wychodzić z łóżka, przy tym potrafiła mnie wysłuchać. Jej dłonie dotykały każdego miejsca mojego ciała, wiedziała, czego pragnę, wiedziała, czego potrzebowałam. Tak! Również potrzebowałam szczęścia, ciepła i czułości, dała mi to. Teraz wiem, gdzie popełniłam błąd, nie potrafiłam Jej tego powiedzieć, może dlatego, że w dzieciństwie bardzo mało dawano mi uczuć, zawsze w rodzinie byłam tą ostatnią i dlatego nie potrafiłam tego przekazać mojej jedynej, bałam się być otwarta. Przy niej czułam się szczęśliwa, każda jej niespodzianka, a robiła ich dużo poprawiała mi humor. Ona nadawała sens mojemu życiu, wiedziałam, że jest przy mnie, nawet jak odległość nas dzieliła.
Mam nadzieję,że to czytasz, teraz Ciebie utraciłam i dopiero teraz zrozumiałam, że Kocham Ciebie, jestem i będę dla Ciebie i cały czas mam nadzieję, że do mnie wrócisz, będę czekać !!!!! i czekać, i czekać

Dziewczyny, nie zróbcie tego błędu co ja, nie ukrywajcie uczuć jak ktoś daje serce.
Data publikacji w portalu: 2008-04-19
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

info HAH
Galindia Muzyka klubowa w Hell to klimatyczne miejsce. Polecam. opinia dodana 2021-05-06 13:41:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021