OPOWIADANIE

viki
Kiedy Cię poznałam, nigdy nie myślałam, że już nie zapomnę o Tobie. Byłaś zwyczajną osobą, ale cała świeciłaś dobrocią. Ten wyjazd, im bliżej był powrót, tym bardziej chciałam, żeby trwał. Ostatnie sekundy, czuję dziwny smutek i żal, ze już Cię dziś nie zobaczę. Co się dzieje, jestem sama nie swoja, wszystkie myśli tylko o Tobie. O Boże, tylko nie to, ja kocham Kobietę. Zwariowałam. Jestem zboczona.
Zakochałam się w Najcudowniejszej Kobiecie. Najpiękniejsze 2 miesiące mojego życia. Myślę tylko o Tobie, jak jestem przy Tobie, nie mogę oderwać wzroku, jesteś Piękna. Twoje oczy, czarujący głos i cudowny śmiech. Cała drżę, motylki w brzuchu, i serce wali jak szalone. Kiedyś zapytałaś, dlaczego tak patrzę. Co miałam odpowiedzieć, zrobiłam się czerwona i zapytałam, czy przeszkadza Ci to? Odpowiedziałaś: patrz.
Chciałam każdą sekundę być z Tobą, widzieć Cię, robić dla Ciebie wszystko, co w moich siłach. Przynosić drobne upominki. Miłować Cię, czasem niechcący Cię dotknąć. Czas zleciał tak szybko, wyjeżdżasz, wiedziałam od początku, Twoje Życie jest tysiące kilometrów stad. Bądź szczęśliwą, Jesteś warta wszystkiego co najlepsze. Nie wiem, czy kiedyś Cię zobaczę? Jestem sama nie swoja, nie chce mi się żyć. Po co budzić się i wykonywać codzienne czynności, Ty Jesteś daleko.
Kiedyś upiłam się i niezgrabnie napisałam, co czuję, niepotrzebnie, teraz uważasz mnie za wariatkę. Nie piszę już do Ciebie i nie wysyłam głupich kartek. Wiem, nie życzysz sobie.
Najcudowniejsza, tak bardzo Cię kocham i tęsknię. Myślałam, że umrę, jak wyjedziesz, ale niestety, żyję, lepiej ująć, istnieję lub wegetuję. Miłość i cierpienie, pustka i bezsens.
Data publikacji w portalu: 2008-12-28
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

wydarzenia Warszawa. Prawa kobiet, upodmiotowienie i równość płci
smaku Równość płci? Co to znaczy? Od razu mi się coś przeczy, bo kobieta jest zawsze inna od faceta, hmm... nawet piersi ma wystające bardziej, poza tym karmi mlekiem, a facet nie, facetowi... opinia dodana 2020-03-04 23:53:08
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020