FIZYCZNIE

elfica83 soulforme@googlemail.com
Zapachy mieszają sie w nozdrzach. Smugi palonego tytoniu łączą się ze świeżością jaką przyniósł wiosenny deszcz. Razem tworzą niewyraźne wspomnienie dnia przeszłego.
Wczesny wiosenny wieczór w parku na jednej z ławek nieopodal drzewa bzu. Kaczki bezszelestnie przemierzające jeziorko. Cichy tupot oddalających się ludzkich stóp. Świeżośc nowonarodzonej trawy. Ciemne, lecz lekkie niebo tulące do swego matczynego nieboskłonu każdego, kto zechce tylko w nie spojrzec. Nie gwiazdy lecz stare latarnie dają blade światło na ławkę, wokół której zebrali się przyjaciele. Zapach uleciał, obraz wspomnienia pozostał.
Zamknęłam za sobą szybko drzwi. Chyba za szybko. Jak cicho wymykający się złodziej ja uciekłam od ciebie. Chciałaś ciepła i bliskości. Chciałaś przytulic mocno i ciasno i tak wtulona zasnąć bezpiecznie.
Ja potrzebowałam powietrza i ciszy. Ciszy swojej i świata. Kilku głębokich, wolnych oddechów. Kilku przyśpieszonych kroków po zimnym chodniku. Potrzebowałam siebie.
Nie powinnaś zrozumieć. Powinnaś się unieśc kobiecą dumą.
Seks. Dla ciebie bliskośc i połączenie naszych ciał i serc. Dla ciebie droga do odkrywania i zbliżania.

Ciepło. Wszechogarniające przepływające przez każdą cząstkę ciała fala ciepła. Namiętnośc i fizyczny głód. Pragnienie zdobycia i wzajemnego zaspokojenia. Fizycznośc. To seks dla mnie.

Ty po rozpłynięciu się chcesz jedynie głęboko się wtulić i trwać. Ja ubrać ponownie rzeczy i wziąc na spacer samą siebie.
Nie uprzedmiotawiam cię. Nie traktuję mechaniecznie. Nie widzę w tobie wibratora.
Nie wypływam jednak też na głębie. Nie szukam i nie odnajduję w seksie połączenia i bliskości. Nie dorabiam ideologi do fizyczności.
Pragnąc odnaleźć cię, wezmę cię za rekę i pokaże najpiękniejsze dla mnie miejsce, niezapominalny zapach, barwę, dźwięk. W ciszy świętej. W samotności niepojętej. Wtedy i tam jestem z tobą i dla ciebie. Wtedy kładę cię na moim sercu i otwieram okno do mojej duszy. Wtedy wychodzę z ciemnicy i chłodu mojego ciała.
Kochając się z tobą, uprawiam seks, nie odkrywam miłości. Zaspokojenie fizyczne, cielesne. Tu i teraz. Gdy osiągasz je, mija. Mija też jego pragnienie na teraz. Mijasz ty jako osoba, której pragnę i pożądam. Po szczytowaniu nie jesteś już potrzebna, gesty tulenia i pocałunki są niepotrzebne, gdyż nic nie znaczą i nic już nie dają. Nie na tę chwilę. Jedyne co należy i można zrobić, by nie urazić brakiem szacunku, jest ciche zamknięcie drzwi za sobą i odejście w mrok bezpiecznej samotności.
Gdy znów zatęsknię, gdy znów zaistniejesz dla mojego umysłu i serca, wezmę za rękę i poprowadzę w stronę piękna.
Fizycznośc i duchowośc. Te dwie sprawy są jak dwie strony medalu. Choc istnieją razem, są dwoma przeciwnymi kwestiami, nigdy nie zaistnieją razem, nigdy nie będą jednym. Noc i dzień. Dobro i zło. Słońce i deszcz. Białe i czarne. Fizycznośc i duchowośc. Ty, jako osoba dotykająca mojego serca i fizyczność. Mogę cię w niej i przez nią poznawac, odkrywac i rozkoszowac się twoim smakiem, zapachem, dotykiem. Mogę eksplorowac twoje ciało. Otwierać moje na twój dotyk i bliskość. Ale nigdy nie dotkniesz mojej duszy tą drogą. Nigdy nie zatrzymasz mnie w fizyczności ani na chwilę. Nigdy mnie tam naprawdę nie spotkasz. Tam jest tylko moje ciało. Serce nie należy do niej i nigdy w nią nie wejdzie.
Proszę cię, nie próbuj zrozumieć tego. Zwyczajnie po kobiecemu unoś się i oburzaj za każdym razem. Zwyczajnie, po kobiecemu, nie wypada zrozumieć i zaakceptować.
Data publikacji w portalu: 2009-12-13
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020