ŻEGNAJ

Azika
dla M*

Spakowałam Twoje zdjęcia, wyczyściłam archiwum naszych rozmów.. Cała reszta i tak wydaje się bardzo odległym snem.. Odkąd wyjechałaś trudno mi było przypomnieć sobie rysy Twojej twarzy..
Teraz już tego nie potrzebuję.. Nie ma Cię w moim życiu.. Sama tak zdecydowałaś.. Próbowałam Cię przekonać, abyś dała ostatnią szansę naszej przyjaźni.. Powiedziałaś NIE.. Spaliłaś za sobą mosty..
Nie będę ich znów budować.. Nie chcę.. A jak wrócisz za ileś miesięcy, na tę krótką chwilę przekonam się czy jeszcze mi zależy..
I zdecydowanie jest mi lepiej niż wczoraj czy kilka dni temu..
Mogę powiedzieć, że w jakiś sposób czuję się wolna.. Już wiem, że cokolwiek bym nie zrobiła, nie zatrzymałabym Cię na siłę.. A nawet jeśli.. Jeśli bym to zrobiła, to zrobiłabym to swoim kosztem po raz kolejny udowadniając Ci, że masz nade mną przewagę.. Że będę mimo wszystko.. Mimo tego jak mnie zawiodłaś i zraniłaś..
Tak więc muszę.. I wiem, że mogę zacząć wszystko od początku..
Wbrew pozorom nie zostałam całkiem sama.. Wbrew pozorom świat się na Tobie nie skończył.. Wbrew pozorom nie umarłam w środku..
Jeszcze trwam.. Myślę, że silniejsza.. I będę..
A co do nienawiści - po co mi ona? Nie.. Nie będę Cię nienawidzić.. Nienawiść to uczucie.. Przeciwne do tego, co czułam wcześniej, ale to uczucie.. A ja nie chcę nic czuć wobec Ciebie.. Wolę żebyś stała się dla mnie obojętna.. Wolę byś była jakby niewidzialna dla moich oczu.. Wolę, abyś była tylko i wyłącznie Cieniem Przeszłości..
Więc..
Żegnaj...
Data publikacji w portalu: 2010-03-21
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Kino
dorja To jest fajne :P opinia dodana 2020-08-31 00:16:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020