SZEPT DUSZY

Maika
W ciszy usta są pełne możliwości, wizja przylega do mnie powoli, nie odchodzi, gdy zamykam oczy. W wirującym zaciszu myśli deszcz nie pada, jestem koralikiem potu wtulonym w obietnicę, chcę uwierzyć, trzymam w oczach wspomnienia.


Chciałabym szepnąć uśmiechem numer pięć i trzy czwarte, jak wygląda każda moja łza, chwycić igłę, nitkę i wyszyć sobie na twarzy, jak bardzo Cię kocham. Chciałabym wyszeptać Ci całą moją miłość w rytm dziergania swetrów z
tęsknoty. Otulam się dzisiaj każdym po kolei i grzeję serduszko w kominku, a w nim zaś spalają się kolejne minuty bez Ciebie. Ostojo dla mojej zdyszanej, kaszlącej samotnością, odkupieniem i cynizmem, duszy. Jesteś dla mnie jak dom, przyjmujesz mnie pod swój dach zawsze. Nawet, kiedy błądzę nocami po ulicach, brnę przez powietrze nasiąknięte wątpliwościami. Twoje skrzydła oplatają mnie, gdy jest mi zimno i czuję się zbyt bezdomna, zagubiona i nieistniejąca, by móc tak po prostu wrócić. Podpowiadasz mi, że jesteś moją Gwiazdą. Przeczucie, że urodziłam się pod Tobą, uspokaja moje drgające zmysły. Moje Serce. Nigdy mnie nie opuszczaj, razem przezwyciężymy to życie.
Kochajmy się w ciemności; tam, gdzie mogę wyobrażać sobie, że naprawdę jesteś, że stoisz za zasłoną czerni. A ja jestem Twoją bielą. Twoim przeciwieństwem bliźniaczym.

Istnieję tylko w Twoich ramionach. Przytul mnie i pozwól żyć w Twoim dotyku, oddychać Twoim oddechem, poruszać serce biciem Twojego serca, pocieszać duszę radością Twojej duszyczki, śmiać się Twoimi ustami, muskać policzki Twoimi rzęsami. Pozwól mi mienić się Twoim dotykiem. Narodziłam się z Ciebie, gdy walca tańczyły uda, rytmicznie, ze sobą, w sobie. W sobie. Czuję, jak poruszasz się we mnie. Idziesz zrobić nam malinowej herbaty?
Data publikacji w portalu: 2010-10-03
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

news Podpisz petycję: Liberalizacja ustawy antyaborcyjnej w Polsce
smaku Mieć zdrowe, własne dziecko w rodzinie własnej, to szczęście i jedyne marzenie małżeństw, oczywiste, bo dzięki temu mogą żyć, planować przyszłość, mają po co żyć. Życie bez dzieci jest... opinia dodana 2019-11-14 21:34:02
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Za ile można by odkupić? Bo chyba po 30 zł. jest na rynku, to za drogo trochę, a bardzo spodobała mi...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019