BOJĘ SIĘ

Samanta
Boję się. Tak bardzo się boję. Czy świat jest gotowy na moje wyznanie? Czy świat gotowy jest, bym wyszła spod korca i zaczęła świecić nie bojąc się tego, kim jestem. Bo jestem i kocham inaczej.
Boję się. Tak bardzo się boję. Tak trudno było tłumić to w sobie, tak trudno było wmówić ludziom, a przede wszystkim samej sobie – że jedynym moim marzeniem jest całowanie męskich ust.
Ale nie dało się uciec. Kiedyś myślałam, że jestem Czerwonym Kapturkiem, który musi uciekać przed Kobietami-Wilkami w objęcia Leśniczych z dwudniowym zarostem. Dziś, choć wciąż niepewna, pragnę Wilka. Pragnę ciebie, ciebie i ciebie.
Chcę was, tak bardzo.
Takie decyzje nie przychodzą łatwo. Moja mama nigdy nie zaakceptowałaby mnie. Wiem to. Powiedziała mi to kiedyś przelotnie. Uśmiechnęłam się wtedy i odparłam zupełnie opanowana, że nie ma się czym martwić. W środku byłam rozdarta. Znasz to uczucie, prawda?
Boję się. Wciąż bardzo sie boję. Czy można być czegoś pewnym w stu procentach? Może potrzebuję kogoś, kto pokaże mi drogę? Czy to właśnie ty? Ach, jakże piękna jesteś, jakże wspaniała! Czytasz moje słowa w skupieniu i potakujesz głową. Widzę cię, jesteś prawdziwym cudem. Wierzę, że każda z nas jest.
Nawet ja, choć wciąż się waham.
Tyle fascynacji, tyle myśli, tyle obrazów przewijających się rozkosznie po mojej głowie. Wierzę, że kiedyś, któraś z tych wspaniałych fantazji stanie przede mną żywa i już przestanę się bać.
Przestanę się bać tego, kim jestem. Niech mi się stanie według mojej wiary. Amen.
Data publikacji w portalu: 2011-09-17
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne W rosie podniecenia
jagielko wow...dawno nie czytałam nic bardziej podniecającego...:)super! opinia dodana 2021-01-03 20:48:58
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Bo to jest w miłości najstraszniejsze - Mueller Nicole
Czytana na chwilę po rozstaniu boli... \r\nPiękna, sensualna powieść- zapiski miłości,która minęła.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021