BĘZIESZ MOJĄ PANIĄ

Geraldina
Miała gładką skórę, najcudowniejszą na świecie. Tylko jej chciała dotykać, tylko po niej błądzić palcami. Tylko je zaciskać na jej pięknych, pełnych piersiach, okrytych bezwstydnymi pocałunkami.
Serce łomotało jej w piersi, mocno, tak mocno, jakby chciało z niej wyskoczyć. Siedziała w bezruchu na parapecie, z oczyma utkwionymi w bliżej nie określonym punkcie za oknem. Zapewne wyglądała na spokojną i wyciszoną. Nikt, poza nią, nie mógł poznać, jak bardzo huragan myśli chce rozsadzić jej czaszkę.
A potem obsypywała drobnymi pieszczotami jej szyję i usta, namiętne, czułe usta, które całowała aż do utraty tchu, a może i jeszcze dłużej, choć chyba nie było to możliwe; nos, powieki, czoło, palce na ciele, na aksamitnym ciele, pozostawiające długotrwały, rozpalający ślad.
Obiad. Jaki, kurwa, obiad?! Kiedy ona tak czekała? Na wiadomość, na dźwięk otwieranej bramy, na pojawienie się jej sylwetki w deszczu? Wołali ją na tak przyziemny obiad, kiedy ona tak cierpiała z niecierpliwości?!
Miała władzę nad nią i to dawało jej satysfakcję, ale czuła też, że dominującym w niej uczuciem jest pożądanie przepełnione miłością; z dumą patrzyła, jak doprowadza ją do szaleństwa zwinnymi ruchami. Jak z każdą chwilą topnieje, jak jest tylko jej i jej, nikogo więcej. Nie chciała rozkoszy dla siebie, chciała, by odczuła ją ona.
Wieczór, a jej wciąż nie było. Do granicy szaleństwa pozostało już niewiele, może kilka centymetrów, a może milimetrów. Oddychała szybko, niespokojnie, raz po raz mięła w palcach skrawek sukienki. I tylko podrygujący lekko knot świeczki stojącej na stole wydawał się jedynym radosnym obiektem w ciemnym, pogrążonym w rozpaczy pokoju.
Chciała jej się odwdzięczyć, pozwoliła jej więc na dominację. Jestem tylko twoja, szepnęła, pewnie ją całując i schodząc coraz niżej i niżej, niżej i niżej doprowadzając ją do rozkoszy. Leżała na miękkiej pościeli, zaciskając palce na jej włosach i wstrzymując jęk, jaki chciał się wydrzeć z jej gardła. To było niebo.
Ale teraz znalazła się w piekle, osamotnionym piekle. Czyżby została porzucona, tak jak dorastające dziewczyny wyrzucają swoje ukochane, zużyte lalki z dzieciństwa? I wtedy ją zawołali, że przyszła koleżanka. Zbiegła po schodach. Stała tam, na dole. Nikogo innego nie było. Przylgnęła do jej ust, w ten sposób mówiąc o swojej tęsknocie, rozpaczy. Nikt nie widział, dzieliły tajemnicę wspólnie.
W pokoju, zamkniętym na kluczyk, opowiadały o strachu, nienawiści ludzi, o miłości. O próbie. Ale i o szczęściu, jakiego mogły zaznać, jeśli wyjdą naprzeciw tego, czego inni oczekują.
Leżały, tuląc się do siebie, nagie, szczęśliwe.
Data publikacji w portalu: 2012-01-20
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020