TAK JUŻ JEST

Natt
Pierwsza miłość?

Zakazana... skazana na niepowodzenie już na początku... bez przyszłości... wiedziałam o tym doskonale... jednak stało się... głupie serce zachciało Cię pokochać... i... pokochało... pierwszą, prawdziwa miłością... nie uwierzyłaś, kiedy Ci to powiedziałam... w środku nocy przyjechałam... postanowiłam nie zwlekać z tym dłużej... nie ukrywać prawdy... w końcu twierdziłaś, że jestem wobec Ciebie szczera jak chyba nikt inny... nie chciałam, byś zmieniła zdanie... więc czekałam... czekałam, aż znowu Cię ujrzę...Twoje cudowne czarne włosy, w których niegdyś zatapiałam nieśmiało palce po raz pierwszy... Twoje oczy i usta, które zawsze się śmiały... których smaku nigdy nie zapomnę... serce biło mi jak
oszalałe... każda sekunda zdawała się wiecznością... chciałam stamtąd uciec, ale nie było już odwrotu... dźwięk windy oznajmił, że nadjeżdżasz... przybywasz na spotkanie ze mną nieświadomą niczego... powiedziałam, że Cię zaskoczę... udało mi się to... chociaż tyle... dałam Ci moje listy... moje listy pisane do Ciebie... pocałowałam... zatopiłam się w Twoich ustach po raz ostatni... po raz ostatni poczuć ich smak... po raz ostatni... choć... z nadzieja na więcej... bo całować się z Tobą, to jakby dotknąć nieba... jakby choć na chwilę wkraść się do jego bram... Ty jednak nie uwierzyłaś... nie wierzyłaś moim słowom... "twierdzę, że to tylko zauroczenie" - powiedziałaś... to zabolało... że nie ufasz... że nie wierzysz... nie rozumiesz tego, co czuję... a ja kochałam... kocham nadal... nie wstydzę się tego mówić... nie boję tego, co pomyślą inni... tak, jak obawiasz się Ty...

Zauroczenie?

Znam siebie na tyle dobrze, żeby wiedzieć, co się ze mną dzieje... że tęsknię... myślę ciągle o Tobie... co robisz... czy jesteś szczęśliwa... czy Twego lica nie zdobi smutek, czy po policzku Twym nie spływa łza... tęsknię za Twym słowem, tęsknię za uśmiechem... tęsknię za spojrzeniem... tęsknię... chciałabym przestać, lecz nie potrafię... im bardziej chcę o Tobie zapomnieć tym bardziej nie mogę... tym bardziej zagnieżdżasz się w mej głowie... myślach mych... i nie chcesz odejść... nie pozwalasz zapomnieć...
"Kto nie zna miłości, ten żyje szczęśliwy... i noc ma spokojną i dzień nie tęskliwy..."

Oj tak...

Przyjaźń kontra miłość

Nie potrafisz zrozumieć tego, co do Ciebie czuję... jak to? Kobieta kocha kobietę? Dziwna jesteś... tak... jestem dziwna... skoro twierdzisz, że gdy ktoś kocha jest dziwny, to ja jestem taka... uważasz, że uczucie się wybiera? Że wybiera się, kogo chce się pokochać? Naiwnie w to wierzysz? O głupia!Serce nie sługa!Nie można decydować... choć... bardzo bym chciała... bo nie potrafię Cię kochać i przyjaźnić się z Tobą... nie potrafię ukrywać niezadowolenia, gdy jesteś obok, a niczego nie dostrzegasz... nie potrafię już szczerze cieszyć się z Tobą... twoim szczęściem... nie można jednocześnie kochać i nienawidzić... nie można... choć... może jednak?

"Odbicie Czarnej Królowej jest inne... Ona pragnie nienawidzić... Przestać kochać to, co zostało pokochane przez Białą..."

ja też...
Data publikacji w portalu: 2012-07-30
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022