NASZE WYBORY SĄ DLA NAS NAJWAŻNIESZE

Iwa
Wierz mi-miłość zawsze Cię znajdzie.

Dziwne uczucia towarzyszyły mi odkąd pamiętam, nie mogłam tego pojąć,dlaczego
bardziej podobają mi się koleżanki i tak jakoś w specyficzny sposób coś mnie do nich ciągnęło, inaczej niż do kolegów. A były to lata 70-te, kiedy o takich sprawach nie mówiło się głośno, raczej był to temat tabu.

Gubiłam się w tym wszystkim,pomyślałam, że tak pewnie ma każda dziewczyna i dałam sobie spokój, raczej starałam się nie wchodzić w relacje przyjacielskie i na jakiś czas uśpiłam w sobie tę chęć bycia z dziewczyną w bliższych relacjach.

I tak przeszłam okres panieństwa, spotykając się z chłopcami. Młodo wyszłam za mąż, chociaż do końca nie byłam pewna, czy chce być w związku z mężczyzną. Oczywiście zdusiłam w sobie te przebłyski, które odzywały się w najmniej odpowiednim momencie, pomyślałam, że to jakieś fanaberie i nic więcej.

Uśpiłam to w sobie, łatwo mi to przyszło, gdu urodził mi się syn,który stał się oczkiem w głowie. Byłam bardzo szczęśliwą matką, niczego już od życia dla siebie nie potrzebowałam.

Potem drugi syn,zapomniałam o swoich wątpliwościach.Czasami nie rozumiałam dlaczego nie mam udanego seksu z mężem, twierdził, że jestem zimną kobietą, czułam, że to nie jest prawda.

I tak wiodłam to swoje życie, gdzie tylko moje dzieci dawały mi szczęście i radość.
Ale bywały chwile, że tęskniłam za spełnieniem, za byciem szczęśliwą. Czegoś nieokreślonego było mi brak. Dopiero jak dzieci wyprowadziły się, miałam czas pomyśleć o sobie.

Spotkałam koleżankę, która uświadomiła mi, że w tych czasach bycie bi czy less to ni jest już temat tabu.
Pokazywała mi różne portale, gdzie można spotkać kobietę. I tak poznałam świat kobiet.
Szybko poznałam w portalu kk kobietę, nasze spotkania były dla mnie jak otwarcie puszki Pandory.
Wreszcie stałam się kobietą spełnioną namiętną i czułą, bycie razem dawało mi tyle radości. Nie mogłam uwierzyć, że może istnieć taki świat, gdzie czujesz się sobą, podobne odczuwanie, i wiele innych wspaniałych przeżyć i doznań.

Myślę,że niejedna kobieta odczuwa tę tęsknotę, ale z różnych powodów nie pozwala sobie poznać w byciu w bliskości z inną kobietą.
Zresztą ja też miałam duże opory, bo byłam w związku z mężem i mam dzieci.

Ale nie zamieniłabym bliskości w byciu z kobietą, nawet dla najprzystojniejszego mężczyznę, z górą pieniędzy. Żałuję,że tak późno zdecydowałam się na ten krok, Żebym wiedziała, że to jest takie inne życie, to na pewno rozwiodłabym się z mężem i poszła za głosem swoich potrzeb.

Nie do końca byłam przekonana, że tak naprawdę jestem lesbijką, która przecież może być matką, bo bardzo pragnęłam mieć dzieci i to chyba mnie w jakiś sposób zmyliło, zresztą nigdy przedtem nie spotkałam takiej kobiety i miałam mylne pojęcie na ten temat. Myślałam, że tylko kobiety hetero mają taką potrzebę
bycia matką.
Przeżywałam chwile uniesienia, pożądania i namiętności i cudownej niezapomnianej miłości.
No cóż, teraz już jestem kobietą, której zostały wspomnienia, które wzruszają i w darze przeżycie wspaniałej miłości, o której marzyłam przez wiele, wiele lat, przyszła dość późno, szkoda, ale dała mi tak wiele, że nie zapomnę jej do końca swoich dni.
Było w niej tyle namiętności, pożądania, spełnienia i radości, że każde spotkanie było dla mnie czymś wyjątkowym, jeszcze w swoim życiu nigdy nie pragnęłam kobiety tak jak jej.
Pamiętam, jak w swoich marzeniach pragnęłam przeżyć taką gorącą i namiętną miłość.
Teraz dość często, jak słyszę piosenki, których razem słuchałyśmy, uśmiecham się, czuję ukojenie a czasami łezka się zakręci, bo widzę ją jak zmysłowo tańczyła przede mną, patrzyłam na nią, a ona uśmiechała się do mnie zalotnie, byłam w siódmym niebie. Pamiętam. jak mi mówiła, że ona umie tak tańczyć tylko dla mnie, że jej to wychodzi bez jej woli, lekko i przyjemnie.

Wiem teraz jedno i apelowałabym do wszystkich kobiet, które są w związkach, a czują potrzebę bycia w bliższej relacji z drugą kobiety - nie namyślajcie się, bo tak jak mnie życie przeleci wam przez palce, będziecie nieszczęśliwe, mając obiekcje, co do związania się z kobietą. Nie róbcie tego, bo ja wiem, że bardzo wiele straciłam, zastanawiając się,nad wieloma przeszkodami, tracąc tak wiele z życia.

A życie mamy jedno i powinno się czerpać z niego wiele dobrego dla siebie, wierzcie mi.
Data publikacji w portalu: 2013-10-14
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

erotyka Fitness intymny kobiet
wiktoria19 Polecam fajną stronkę gdzie można zobaczyć filmy jeszcze przed premiera: filmowyhit.pl opinia dodana 2020-03-30 22:35:09
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020