MIŁOŚĆ, NADZIEJA, SPEŁNIENIE

Iwa
Nie widziałyśmy się dwa lata, lecz nigdy nie przestałam jej kochać, chociaż były spotkania z innymi kobietami, a nawet próba zbudowania związku. Nie udawało mi się. Moje myśli i uczucia były przy niej, czasami intensywniejsze, innymi razem mniej, ale nie mogłam o niej zapomnieć.
Przy żadnej kobiecie nie doznałam takiej bliskości w byciu razem, ona wyzwalała we mnie niezapomniane chwile, które mogłyby trwać wiecznie, nigdy nie nudziłyśmy się przy sobie. Była jakaś magia między nami, świat przestawał istnieć.
Nie raz marzyłam, żeby znów ją poczuć, przygarnąć do siebie i kochać ją jak zawsze czule i namiętnie.
Los okazał się dla mnie łaskawy, zaczęłyśmy pisywać do siebie maile i w końcu doszło do spotkania.

Było to dość dziwne spotkanie, moja nieufność tłumiła uczucia do niej, chociaż poczułam, że nadal jest mi bliską osobą. Smutek mnie ogarnął, bo zobaczyłam jak bardzo jest zmęczona życiem, a ja też nie wyglądałam lepiej, bo bez niej życie straciło sens. Głaskałyśmy się i tuliłyśmy do siebie.

Czułam, że możemy przy sobie odbudować swoje życie. Zrozumiałam, że pomimo, że rozstałyśmy się w dziwnych okolicznościach, to nam na sobie zależy, jesteśmy ważne dla siebie.

Na początku byłam nieufna, bałam się zranienia i wtedy ona zaczęła mi okazywać czułość. Nasze pocałunki były niesamowicie namiętne, nie mogłam uwierzyć, że jej na mnie zależy. Różne uczucia mi towarzyszyły, nie mogłam się na niczym skupić. Było to dla mnie tak niesamowite, przypominało mi pierwsze nasze pocałunki, że chwilami czułam się tak jakby czas mi się cofnął, ale ta nieufność spowodowała, że stałam się bierna i z lekka wycofana.

Było mi z tym ciężko, ale mnie to przerastało przez to nasze nagłe rozstanie. Chociaż były momenty, gdy chwilami czułam, że miłość wraca do mnie, budziło się we mnie piękne cudowne i niezapomniane uczucie, nie raz łzy same mi napływały do oczu, ale lęk przed porzuceniem zabierał mi tę radość która rodziła się we mnie, zaczęłam gubić się w tym wszystkim.,

Ona zrozumiała, że mnie bardzo zraniła i że nie jest mi z tym łatwo ,zaczęła mnie powolutku oswajać, nasze spotkania sprawiały mi niesamowitą radość, nie mogłyśmy się rozstać. Czasami ranek nas witał, byłyśmy zmęczone, ale szczęśliwe. Jednak o bliskości nie mogło być mowy, bo zaraz wycofywałam się, a przecież tak uwielbiałam ją kochać.

To jedyna kobieta którą tak bardzo pragnęłam, kochałam ją całą sobą, była dla mnie wszystkim.
Ten brak zaufania powodował huśtawkę nastrojów, męczyło to nas obie, wiele razy chciałyśmy się rozstać, dzięki temu zaczęłyśmy więcej rozmawiać i budować nasz związek na naszych zasadach.

Aż przyszedł ten upragniony dzień, dotykając ją i głaszcząc poczułam ten dreszczyk pożądania, znowu tak jak dawniej, wróciła do mnie moja upragniona i cudowna kobieta.
Ogarnęło mnie szczęście i radość, znowu poczułam się spełnioną kobietą, życie nabrało sensu.
Miałam takie wrażenie, że my nadal jesteśmy w miejscu, kiedy zaczęłyśmy być ze sobą.
Ten stan między nami trwa przez cały czas, jest cudownie, godziny mijają nam niepostrzeżenie, nie możemy nasycić się sobą, wróciła do nas prawdziwa miłość,która pomimo przeciwności losu przetrwała i  wzmocniła się, przyszedł spokój i ukojenie.

Zawsze wiedziałam, że jeżeli jest nie tylko we mnie, ale i w niej ta iskierka miłości,to wrócimy do siebie.
Nigdy nie straciłam nadziei, dzięki niej przetrwałam najgorsze chwile po naszym rozstaniu.
Te chwile które spędzamy razem wynagradzają nam ten zły czas, który poszedł w niepamięć, a my nadal czujemy tę świeżość naszego związku i nasze spotkania są niesamowite, bo oczekiwane z niecierpliwością i sprawiają nam radość, są przepełnione miłością.

Marzyłam o takiej kobiecie jak ona przez wiele, wiele lat, moje marzenie spełniło się. Kobieta mojego życia jest znowu ze mną i tworzymy swoją magiczną podróż we dwie.
Data publikacji w portalu: 2014-07-26
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020