Tęczowa mapa Polski

Zapraszamy do korzystania z nowej interaktywnej wyszukiwarki naszych miejsc, organizacji, psychologów, ginekologów. Jakość informacji w Informatorze KK zależy od nas wszystkich! Przysyłacie do nas aktualne dane, poniżej odpowiednie adresy e-mail.

Organizacje:
Prosimy o przysyłanie maili z danymi kontaktowymi i krótkim opisem działalności organizacji. Jeśli macie dyżurującego psychologa, grupy wsparcia itp napiszcie o tym dodatkowo. Sprawdźcie czy dane na naszej mapie są aktualne.
info@kobiety-kobietom.com

Kluby:
Prosimy o informacje adresowe, opis lokalu (klimat, muzyka, wielkość, specjalne wydarzenia). Napiszcie również jakie są ceny piwa (beczkowe duże i małe) i kiedy można spotkać najwięcej lesbijek.
Inne miejsca to plenery, biwaki itp - przyślij nam info jeśli coś takiego organizujecie w swojej okolicy.
zuza@les.art.pl

Psycholodzy:
Na naszej mapie zamieścimy informacje o niehomofobicznych psychologach, ośrodkach psychologicznych przyjaznych lesbijkom, grupach wsparcia i rozwoju. Zgłoszenia mogą nadsyłać zarówno psycholodzy jak i osoby mające z nimi kontakt - korzystające z terapii. Przysyłajcie dane adresowe i krótki opis działalności.
info@kobiety-kobietom.com

Ginekolodzy:
Czy istnieją w Polsce ginekolodzy, z którymi można śmiało rozmawiać o swojej orientacji i uzyskać odpowiednie porady? Możesz polecić swojego ginekologa, możesz zgłosić się sama jeśli jesteś takim ginekologiem. Czekamy na dane teleadresowe.
info@kobiety-kobietom.com

Inne:
Wszystkie zdarzenia, które można umiejscowić na mapie - spotkania sportowe organizowane cyklicznie, parady itd. Czekamy na info z kontaktem oraz krótkim opisem.
info@kobiety-kobietom.com
Absolut6na9
Data publikacji w portalu: 2007-01-15
Link do informatora:
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

miranda782009-12-18 20:37
Dziewczyny a co powiecie na nowy klub we Wrocławiu:) Przy dobrych wiartach ruszy od lutego. Informacje i zdjęcia lokalu załaczymy niebawem. Interesuje nas Wasza opinia czy nowe miejsce jest nam we Wrocławiu potrzebne:) Pozdrowienia Miranda

fireshow2010-05-07 22:44
Nie ma już w Toruniu Rafy, Piekła, Ameryki chyba też nie, zatem został klub Incognito Avangard.

Olka332010-05-10 09:53
Dziewczynki, od kwietnia 2010r jest nowy klub w katowicach nazywa sie Red Cube, bylam i kawke pilam :) poza tym jest otwarte codziennie od 10 do 1 w nocy od pt od 10 do ostatniego klienta. Dwupoziomowy, na gorze sala vip na imprezy np urodziny oraz parkiet.

iwusia74742010-08-08 19:52
kiedy odbedzie sie ten sylwester, i o co chodzi z ta data zero

paatuniaa2011-07-05 22:13
TEKILA klub na szyperskiej 3 w Poznaniu Piątki dla kobiet pod nazwą WYSPA KOBIET Super atmosfera wystrój ciekawy - palmy czysto porządne 3 sale plus salka do tanczenia alkohole w przystępnych cenach BYŁAM WIDZIAŁAM POLECAM

paatuniaa2011-07-05 22:13
Piękne Wyspiarki, W ten piątek w ramach WYSPY KOBIET* zapraszamy do letniego klubu filmowego na Gry weselne/ Imagine Me & You - Czyli dopóki les nas nie rozłączy. Główną bohaterką filmu jest Rachel , która bierze ślub ze swoim wieloletnim partnerem i najbliższym przyjacielem, Heck'iem. Jednak idąc już aleją wprost do ołtarza, zauważa kwiaciarkę Luce. Krótka wymiana spojrzeń pomiędzy kobietami, uzmysławia Rachel, iż to nie Heck jest jej przeznaczony... Oczywiście, Panna Młoda nie upewni się w tym przeświadczeniu dopóki nie da nowemu uczuciu szansy. To co następuje potem, to wzruszająca, śmieszna, czasami gorzka podróż znana każdej z nas, która kiedykolwiek była pod zaklęciem miłości. Przyjdźcie zobaczyć jak to się skończyło, albo przeżyjcie to z nami raz jeszcze;-). reż. Ol Parker wyst. Piper Perabo (Rachel), Lena Headey (Luce), Matthew Goode (Heck) Wielka Brytania/Niemcy 2005, 94 min. polska premiera 17.07.2006 Startujemy o 20.00 Wstęp wolny, a w barze dostępny zestaw: nachosy + piwo oraz inne przekąski. * Projekcja w sali stolikowej. W sali niebieskiej i kanapowej już od godz. 19.00 będzie można swobodnie porozmawiać i odprężyć się po intensywnym tygodniu. Po seansie proponujemy pląsy w rytm muzyki, którą dziewczyny lubią najbardziej! I pamiętajcie, że ciągle obowiązuje nasza promocyjna karta alkoholi "Dzbany na otwarcie"! Zapraszamy, Tekila"s Girls


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

  NAPISZ DO NAS  

W sprawach portalu i współpracy możesz pisać na e-mail: info@kobiety-kobietom.com

Autorki tekstów, prosimy o kontakt z redaktorkami działów. Wszystkie e-mail znajdziesz na stronie: Redakcja/kontakt

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
WitchyBay sztukJeden chyba właśnie słabo tutaj z moderacją,, opinia dodana 2021-09-02 14:58:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021