KONKURS - TWÓRZ Z NAMI KATALOG WWW!

Zapraszamy do udziału w konkursie. Tym razem nie musisz posiadać specjalnych talentów, aby stać się właścicielką albumu Kiedy kobieta kocha kobietę. Konkurs polega na dodawaniu stron do naszego katalogu WWW. Kto doda więcej stron ten wygrywa.

Wiecie lub nie, ale z naszego katalogu stron, korzysta bardzo wiele osób (najczęściej odwiedzana strona notuje ponad 65 tyś klików), chcemy aby był on pełny i przydatny. W tej chwili usuwamy wszelkie nieaktualne strony i mam nadzieję, że wszystkim nam zależy na tym aby to był wartościowy spis stron. Stąd pomysł tego konkursu i zaangażowania Was w tworzenie katalogu.

Rozwiązanie konkursu:

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Album Kiedy Kobieta kocha kobietę powędruje do pani o loginie melodiazycia. Gratulujemy i czekamy na kontakt e-mail z adresem korespondencyjnym.

Termin:

Konkurs trwa od 17 czerwca do 31 lipca 2009 roku.

Statystyki prezentowane na stronie będą obejmować tylko strony dodane w tym terminie.

Redakcja portalu zobowiązuje się przejrzeć i zaakceptować wszystkie prawidłowo dodane strony do 14 sierpnia, strony będą też dodawane na bieżąco, co zaobserwujecie w statystykach oraz w katalogu.

Jak dodać strony i wziąć udział w konkursie?

Stronę do katalogu proponujemy dzięki prostemu formularzowi tutaj: zaproponuj stronę!

Zapoznaj się z kategoriami katalogu, na pewno znasz strony, które tam pasują, a jeszcze ich nie ma. Każdą stronę dodajesz osobno. Aby dodawać stronę musisz zalogować się w portalu. Punktowane są tylko strony prawidłowo dodane, których jeszcze nie ma w katalogu.

Strona prawidłowo dodana to strona opisana tytułem i krótkim treściwym opisem, umieszczona w odpowiedniej kategorii, lub kategoriach. Prosimy również o odpowiednią ocenę strony i wybranie języka.

Strony, które nie zostaną prawidłowo opisane nie wezmą udziału w konkursie (zostaną dodane do katalogu po opisaniu przez redakcję i ogłoszeniu wyników konkursu). Redakcja, może wprowadzić drobną korektę opisu do wszelkich propozycji.

W rankingu można wybrać ranking wg statusu strony: "zaakceptowane do katalogu", "oczekujące na akceptację", "odrzucone". Sprawdź aktualny ranking!

Nagroda

Zwyciężczynią zostanie osoba, która doda najwięcej stron zaakceptowanych do katalogu. Ranking "zaakceptowane do katalogu", prezentowany na stronie 14 sierpnia będzie obowiązującym rozwiązaniem konkursu.

14 sierpnia zapytamy zwyciężczynię na jaki adres wysłać jej album Kiedy kobieta kocha kobietę i wyślemy go pocztą.

Z góry dziękujemy za dodawanie stron. Powodzenia!
Absolut6na9
Data publikacji w portalu: 2009-06-17
Nasz katalog WWW:
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

Absolut6na92009-06-24 18:22
Poprawiłam system sprawdzający, przed dodaniem, czy strona znajduje się już w katalogu (do tej pory np.: www.kobiety-kobietom.com i kobiety-kobietom.com nie były rozpoznawane jako ta sama strona) - spowoduje to pewną ilość stron odrzuconych właśnie z powodu dodania duplikatów. Od teraz powinno być już ok. Proszę również - dodawajcie opisy co znajduje się na danej stronie.

sprinterka2009-07-28 11:53
Chciałabym drogie Panie zwrócić uwagę na to,że naprawdę jest o co walczyć. Album relacji-" Kiedy kobieta kocha kobietę" jest świetny. Żałuję, że nie było go jeszce wtedy kiedy rozdarta wewnętrznie szukałam odpowiedzi na wszystkie te pytania. Teraz z perspektywy czasu- czytając już w pełni świadomowa swych preferencji potrafię odnajdywać wersy, które tylko potwierdzają to z czym wtedy tak walczyłam. Z samą sobą. Teraz już nie walczę, pochłaniam tekst jednym tchem, śmiejąc się w duchu i karcąc słowami:" jak mogłam tak zadręcząć samą siebie i ignorować swoje pragnienia, myśli, odczucia. Ahh my kobiety...zmienne i uparte:-P Pozycja naprawdę rewelacyjna. Odnajduję w niej wewnętrzny spokój, harmonię a także subtelność, tajemniczość...kobiecość...samą siebie:-D 3mam kciuki i pozdrawiam:-))


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

  NAPISZ DO NAS  

W sprawach portalu i współpracy możesz pisać na e-mail: info@kobiety-kobietom.com

Autorki tekstów, prosimy o kontakt z redaktorkami działów. Wszystkie e-mail znajdziesz na stronie: Redakcja/kontakt

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

Ostatnio komentowane:

80kobiet Eva Green
carreau A moim skromnym zdaniem dupy nie urywa. :p opinia dodana 2021-09-24 14:13:54
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021