Zasady i regulamin blogów

Zapraszamy do blogowania. Używaj bloga do wpisywania krótkich wiadomości albo pisz pamiętnik, publikuj swoją twórczość lub pokazuj zdjęcia i filmiki z netu. Aktualizuj profil dodając wpisy – ostatni pojawi się w Twoim profilu. Przeczytaj krótki przewodnik i zasady blogowania.
Kto może blogować?

Blogować może każda zarejestrowana użytkowniczka portalu. Blog jest związany z profilem, jeśli chcesz blogować najpierw stwórz profil.

Kto może czytać?

Czytać blogi może każdy. Jeśli chcesz możesz użyć opcji w profilu „tylko dla zalogowanych”, wtedy twój profil i blog będą widoczne dla wszystkich zarejestrowanych i zalogowanych użytkowniczek portalu.

Jakie są zasady?

Nie dopuszczamy treści homofonicznych, seksistowskich, rasistowskich, pornografii i obraźliwych w stosunku do użytkowniczek portalu. Blogi i profile mogą być blokowane przez redaktorki portalu. Pamiętaj, że Internet mimo pozorów nie jest anonimowy, jeśli ujawniasz swój e-mail lub nr GG i publikujesz je również w serwisach typu Nasza Klasa, Facebook – każdy potrafi ustalić Twoje imię i nazwisko.

Gdzie mam pisać bloga?

Wejdź na stronę http://kobiety-kobietom.com/blogi/, zaloguj się i w menu po lewej stronie kliknij – „Twój blog”. Formularz do wpisywania wiadomości znajduje się na górze strony Twojego bloga i na stronie każdego wpisu. Na swój blog trafisz również w górnej nawigacji Twojego profilu.

Szybki wpis

Aby zamieścić wpis, praktycznie musisz wpisać treść tylko w jedno pole – „szybki wpis”. Nie dodawaj tagów html, ani kodów jak na forum.

Jak dodać link do wpisu?

Jeśli chcesz podać link do jakiejś strony w Internecie – wklej go w pole „szybki wpis”. Link musi rozpoczynać się od http://. W Twoim wpisie pojawi się jako aktywne łącze do podanej strony o wyglądzie [link]. Aby link był aktywny poprzedź go krótkim tekstem.

Jak zamieścić fotkę?

Aby dodać fotkę kliknij „Dodaj foto” – poniżej pokaże się pole do wpisania adresu url zdjęcia. Musi zaczynać się od http:// i kończyć rozszerzeniem .jpg, .gif lub .png (np.: http://kobiety-kobietom.com/galeria/albums/prywatne/10399/normal_parada6.jpg). Większe zdjęcia będą przeskalowane do odpowiedniej szerokości, nie musisz martwić się, że coś będzie źle wyglądać.

Pamiętaj, aby dodać treść w polu „szybki wpis” (np. podpis do zdjęcia), jeśli tego nie zrobisz wpis nie zostanie opublikowany.

Jak zamieścić filmik?

Aby dodać filmik kliknij „Dodaj film z Youtube” – poniżej pokaże się pole do wpisania adresu url filmiku. Filmik musi być opublikowany wcześniej w serwisie YouTube, adres skopiuj w postaci np.: http://www.youtube.com/watch?v=iDUbAgfrvU0 lub https://youtu.be/qtf2Q4yyuJ0

Pamiętaj, aby dodać treść w polu „szybki wpis” (np. tytuł filmu), jeśli tego nie zrobisz wpis nie zostanie opublikowany.

Co to jest etykieta i jak ją dodać?

Etykieta to wirtualny katalog Twoich wpisów, do wpisów powiązanych tematycznie możesz jeśli chcesz dodawać takie same etykiety. Najlepiej jeśli będą to pojedyncze słowa. Osoby, które będą oglądać Twojego bloga odnajdą w ten sposób powiązane ze sobą wpisy, nap wszystkie Twoje wiersze, które opublikujesz na blogu. Aby dodać etykietę, kliknij w link „etykieta” – poniżej pokaże się pole do wpisania etykiety.

Jak edytować lub usunąć wpis?

Wpisów nie można edytować. Każdy swój wpis możesz usunąć - opcje znajdziesz pod wpisem na stronie swojego bloga.

Jak skomentować wpis?

Aby skomentować wpis kliknij „dodaj komentarz” pod wpisem – poniżej pokaże się okienko do wpisania treści.

Jak usunąć komentarz?

Komentarze może usuwać tylko właścicielka bloga, do którego jest dodany. Nie możesz usuwać swoich komentarzy, dodanych na innych blogach.

Czy można pisać w blogach innych osób jak na facebooku?

Nie ma takiej opcji, ale możesz dopisać się do księgi gości. W przyszłości będzie opcja oglądania wpisów swoich znajomych w jednym miejscu.

Czy każdy wpis można oglądać osobno?

Tak, każdy wpis możesz wyświetlić na osobnej stronie, klikając w datę dodania wpisu.

Czy będzie jeszcze więcej opcji i zabawy na blogach?

Tak, wszystko jest zaplanowane tak, aby blogi i cały portal się rozwijał...

Zauważyłam treści niezgodne z zasadami, co robić?

Podaj adres tego bloga na adres: absolut@les.art.pl

Zauważyłam błąd działania bloga, co robić?

Napisz co nie działa na adres: absolut@les.art.pl
Absolut6na9
Data publikacji w portalu: 2009-07-25
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 5 /głosów: 3
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

benetka  aga_klich@poczta.onet.pl2010-08-25 23:06
Life is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel...........tym wpisem rozpoczynam swój blog...postaram się go prowadzić prosto..niekoniecznie zwięźle i konwencjonalnie...jako, że pisanie i słowa...to moja mowa...potrafię pisać rymy częstochowskie.../ krakowskie / i świętokrzyskie również...:D lubię białe wiersze...( biały śnieg co skrzypi pod nogami, tylko czasami lubię..), lubię oryginalne i szczere komplementy...głownie dawać pięknym paniom..dziewczynom, i fajnym gościom/kolegom...nooo.... ale to nie jest najważniejsze; Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi sie tylko sercem.......to jedno z moich czasami dewiz....życzę fajnej lektury...Pozdrawiam koleżanki.....i czekam na...WAS..... to co było a nie jest, nie pisze się w rejestr? czy tak czy nie...skomplikowane stwierdzenie raczej...hmm ;-)

zlamane_serce2011-01-13 19:51
jak usunac zdjecie?

kqsia2011-01-13 22:52
jak mozna usunac profil

violka672011-12-20 16:19
Dosc czesto nie moge dokonac wpisu na wlasnym blogu...nieraz musze logowac sie po x razy, zanim ta opcja mi sie "wlaczy"...tak samo jest z usuwaniem cudzych wpisow na profilu. Dlaczego tak sie dzieje?

andzia310119932013-08-26 20:44
nie moge wstawic zdjecia, co zrobic?

kenya2015-01-25 11:01
Nie mogę dodać filmiku z YouTube. Szybki wpis się dodaje, film nie. Wiele razy już próbowałam. Proszę o pomoc. Kenya.

baranasi2015-03-22 14:21
nie moge wstawic filiku z youtube do wpisu...dzieki za pomoc

Absolut6na92015-03-26 13:06
dodałam więcej wyjątków do dodawania filmów, będzie działać również dla linków w domenie youtu.be

PaniCogito2015-09-19 00:23
Nie mogę dodać filmiku z youtube ani w komentarzu, ani w księdze gości.

Tronika  tronika77@gmail.com2016-03-01 18:24
Wstałam rano i co znowu pada i dupa znowu na przystanek,a już myślałam że rowerem pojadę do pracy.

Akate862016-07-28 17:30
Czy jest jakiś limit znaków w szybkim wpisie ? rn2 zdania tylko mi wrzuca

freeberde2019-12-11 20:52
Chciałabym zrozumieć dlaczego Administratorka Portalu Dla Kobiet nie usuwa mężczyzny, który jest codziennie od dwóch lat na tym portalu. Ten mężczyzna pisze teksty uwłaczające Kobietom, traktujący ich przedmiotowo, jak głupie lalki. Najlepiej gołe lalki. To są teksty brzydkiego umysłu męskiego, jakaś totalna degrengolada. To jest grubiańska, ordynarna obecność przemocowa. Wbijanie w młode umysły bardzo złych treści. Nacjonalistycznych. Szowinistycznych. Ohydnych. Dlaczego Administratorka nie usuwa mężczyzny z Portalu Dla Kobiet ? A zastanawiała się np. nad usuwaniem ogłoszeń o sponsoringu pomiędzy Kobietami. Obecność tego mężczyzny - proszę nie wymieniać nicka , wszyscy wiedzą o kogo chodzi - niesie ze sobą dużo gorsze konsekwencje - niż to, że Jedna Kobieta wesprze finansowo Drugą Kobietę. To jest Miejsce Tylko Dla Kobiet i dlatego tak lubiłam tu bywać. Dla mnie obecność mężczyzny w takim miejscu jest agresywna i niekulturalna. Dlaczego takie jednak łamanie zasad i regulaminu Tego Portalu jest przez Administratorkę - akceptowane ? Na wszystkich portalach społecznościowych na świecie ludzie tworzą pewne grupy i zasady funkcjonowania tych grup. Jeśli ktoś tworzy grupę dla narciarzy - to nie są do tej grupy wpuszczani żeglarze. A jeśli żeglarz się wepcha oszustwem i zacznie wrzucać zdjęcia żeglarskie w grupie gdzie ludzie chcą oglądać góry i narciarzy - to on i jego zdjęcia bedą usunięte z tej grupy. Elementarna zasada funkcjonowania grup społecznych. Dlaczego ta zasada jest łamana na tym Portalu Dla Kobiet ? Chciałabym zrozumieć.

Elfkasia2022-01-26 21:50
Zapomniałam i zagubiłam hasło do starej części bloga... Jak to ogarnąć ?


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

Artykuły zoologiczne na Ceneo

NAPISZ DO NAS

Masz uwagi, zauważyłaś błędy na tej stronie?
A może chciałabyś opublikować swój tekst?
- Napisz do nas!

FACEBOOK

Zapraszamy na nasz profil Facebook
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2024