Statystyki portalu w roku 2009

Jak zwykle statystyki nam rosną. Ze źródeł takich jak Alexa czy Google Ad Planner wnioskujemy, że jesteśmy jedynym liczącym się portalem dla lesbijek i depczemy po piętach portalowi Inna Strona wyprzedzając Gejowo.

Na poniższych obrazkach (źródło: www.alexa.com) widać porównanie odwiedzin na naszym portalu i wyżej wymienionych. Mniejsze serwisy jak Lesbijka.org, Homiki, Lesploty mają zbyt małą ilość odwiedzin do porównania.W roku 2009 odwiedziło nas ponad milion osób (źródło statystyk: Google Analytics). W porównaniu z zeszłym rokiem liczba wizyt wzrosła z 5,3 do 6,3 tyś dziennie. Średnia liczba odsłon wynosiła 40 tyś teraz jest to 54 tyś dziennie.

Statystycznie wyróżniamy się długim czasem odwiedzin w portalu (średnio ponad 6 minut) i średnią ilością odsłon strony w czasie jednej wizyty (8,56) .
55% osób, które nas odwiedziły wracały ponownie. Świadczy to o dużym zainteresowaniu treściami jakie prezentujemy i jakie same zamieszczacie. Największą poczytnością cieszą się niezmiennie ogłoszenia, forum i profile.

Zapewne zainteresuje Was mapka "skąd klikacie" i ranking miast:

Dziękujemy za kolejny rok z nami! W tym roku postaramy się też coś ulepszyć, dodać i zrobić ładniej, aby mogło się to odbić w sposób korzystny na statystykach.
Absolut6na9
Data publikacji w portalu: 2010-01-04
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!

Witaj, Zaloguj się

  NAPISZ DO NAS  

W sprawach portalu i współpracy możesz pisać na e-mail: info@kobiety-kobietom.com

Autorki tekstów, prosimy o kontakt z redaktorkami działów. Wszystkie e-mail znajdziesz na stronie: Redakcja/kontakt

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

Ostatnio komentowane:

lesbijka KIM SĄ TZW. SINGIELKI+?
shv69 Singielka z wyboru jest ok, gorzej jak partner wbrew jej woli taką ją uczyni. Potrzeba dużo czasu, by dostosować się do nowej sytuacji. Byłam w takim potrzasku, teraz wiem, że mogę... opinia dodana 2021-10-26 22:42:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021