Strąk: parady gejowskie są ohydne

Robert Biedroń z Kampanii Przeciw Homofobii powiedział, że jutrzejsza manifestacja homoseksualistów w Krakowie ma na celu pokazanie, że są oni integralną częścią społeczeństwa. Poseł Robert Strąk z Ligi Polskiej Rodzin uważa, że będzie to wulgarna demonstracja promująca coś, co jest niezgodne z naturą. Obaj rozmówcy byli goścmi Salonu Politycznego Trójki.
Poseł LPR, Robert Strąk blokuje mównicę
Poseł LPR, Robert Strąk blokuje mównicę
Robert Biedroń podkreślił, że organizatorzy krakowskich imprez nie mają zamiaru nikogo prowokować, a jeżeli już - to wyłącznie do dyskusji na temat tego czy 2 miliony homoseksualistów żyjących w Polsce mają prawo pokazywać swój homoseksualizm. "Martwi mnie negatywny odbiór tego festiwalu" - powiedział Biedroń dodając, że homoseksualiści i tak są najbardziej dyskryminowaną grupą w Polsce. Przedstawiciel Kampanii Przeciw Homofobii stwierdził, że fakt, iż większość jest heteroseksualna, nie daje prawa do nazywania homoseksualistów zboczeńcami czy osobami chorymi.

Robert Strąk powiedział, że czym innym jest tolerancja, a czym innym - jak się wyraził - "manifestowanie odmienności sprzecznych z naturą". Dodał, że widział w telewizji relacje z parad gejowskich w telewizji. "Tego rodzaju parady słyną ze swojej rozwiązłości, ohydne są po prostu" - ocenił poseł podkreślając, że jutrzejsza manifestacja będzie wulgarną prowokacją. Robert Biedroń odpowiedział, że podczas manifestacji nie będzie nic z rzeczy, o których mówi poseł Strąk.

Poseł LPR nazwał homoseksualizm stanem, który "rodzi się z kompleksów i braku miłości". Stwierdził też, że osobom homoseksualnym należy pomagać, lecząc je. "Homoseksualizm jest zagrożeniem dla normalnej rodziny" - ocenił poseł.
IAR
Data publikacji w portalu: 2004-05-06
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

NAPISZ DO NAS

Masz uwagi, zauważyłaś błędy na tej stronie?
A może chciałabyś opublikować swój tekst?
- Napisz do nas!

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

  ZOBACZ TAKŻE  

Ostatnio komentowane:

portal Zasady i regulamin blogów
freeberde Chciałabym zrozumieć dlaczego Administratorka Portalu Dla Kobiet nie usuwa mężczyzny, który jest codziennie od dwóch lat na tym portalu. Ten mężczyzna pisze teksty uwłaczające Kobietom,... opinia dodana 2019-12-11 20:52:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Seks lesbijski. 101 pozycji - Schell Jude
Warto przeczytać - polecam.
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019