Absolut6na9 - profil

wolność, mądrość, radość

Ostatnio na blogu: zmiany w literaturze - mobilnie oczywiście :))
 KOMENTARZE (0) 

O Tobie:

Wymyśliłam i robię ten portal. Cieszę się, że zawsze ktoś pomaga i codziennie, zagląda na forum, czat i w inne miejsca, bo dla mnie mimo ogromnej satysfakcji jest to częściej utrapienie niż zabawa :) Mam dobre mniemanie o sobie, liczne dyletanckie zainteresowania, otwartość na nowe, ciekawość świata. Z wad - poczucie humoru po ojcu i bezpośredniość (wada jako combo z pierwszym). Mieszkam z trzema kotami ;)
Czym się zajmujesz,
hobby, czas wolny:
Lubię zajmować się muzyką, gram na instrumentach, piszę i śpiewam piosenki. Nadzwyczaj lubię spacerować, nowe miejsca, ale codzienna trasa w lesie i nad morzem też jest miła. Od kilku lat praktykuje jogę i robię powolne postępy w rozwoju ciała i ducha. Powolne bo raczej nie zdecyduję się na nirwanę w tym życiu, w którym chce wszystkiego.
Muzyka, kino, ksiązki,
do których wracasz:
Lubię jazzowe piosenki, rockowe wokalistki, stare piosenki, piosenki z tekstem, ładne piosenki oraz Sjestę w Trójce. Lubię filmy które mnie zaskakują pomysłem, warsztatem; komedią romantyczną nie gardzę. Allen i Almodovar zawsze mogą na mnie liczyć. Wracam do ulubionych fimów, mam dar zapominanania fabuły :) Książkami się obkładam, większość doczytuje do końca. Mam wszystko Mendozy, Kresa, dużo Murakamiego i Szymborską oraz kilka książek z tytulem 'sztuka' np: sztuka życia, sztuka innowacji, sztuka jogi i sztuka robienia fotografii... nie wiem jak to interpretować ;)
Nałogi: Kiedy przedostatni raz tu pisałam polecałam e-papierosa. Ostatnio nie paliłam i nie e-paliłam i chciałam nałogowo ćwiczyć jogę. Obecnie pale i ćwiczę jogę.
A poza tym...: "czasami życie bywa znośne"

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? sprawdzam czy wszystko działa ;)
Można Cię spotkać: blogi czat forum

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
explore2017-02-24 20:47
Przepraszam, że piszę tutaj, ale jakoś nie znalazłam opcji "Pomoc". Proszę o podpowiedź - dlaczego dodane zdjęcie [mam komunikat, że zostało zapisane] w ogóle się nie wyświetla i wciąż wisi stare?rnCzy mogę jakoś najpierw usunąć to stare, a potem martwić się o dodanie nowego?
bielany392015-11-21 18:53
No co tam lala, nie chciało ci się poinformować mnie o zablokowanym profilu? Twój profesjonalizm pozostawia wiele do życzenia, tak jak i twoja uroda.
PaniDaleka2015-05-02 15:02
Napisałam w tej sprawie , o której mówi Elwirka1974, na ogólnego maila, mam nadzieję że ktoś mi odpisze
Elwirka19742015-05-02 15:00
Witam:) jak można zgłosić oszusta do administracji i prosić o usunięcie osoby podającej się jako kobieta a jest mężczyzną?
beta4882015-03-08 14:17
Absolutnie wszystkiego co dobre, piękne, mniej sierści na ubraniach bo to utrapienie :) i cudownej jednak zabawy z nami . Spełnienia i dopełnienia się marzeń. :) Tulipan przez kabelek nie chciał przejść więc buziaki zamiast :)

Witaj, Zaloguj się

zoo

Absolut6na9 w portalu

KONTAKT DO ABSOLUT6NA9

Imię:Lemna
E-mail: emailabsolut@les.art.pl 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Miasto:Gdynia
Płeć: kobieta
Urodziny:1975-05-08
Imieniny:04-30
W portalu od:2003-06-03 00:00:00
Aktualizacja: 2017-02-24 20:34

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017