K-passion - profil

"you only live once.."
Ostatnio na blogu: Jakiś czas temu naszło mnie na wieczorne rozkminy na temat tego, jak za jakiś czas będzie wyglądało nasze randkowanie. A może nie tyle randkowanie, co próby umówienia się z kobietami.

Zdarza się, że w ogłoszeniach można natrafić na takie różne, i całkiem fajne aforyzmy, na przykład "kobieta jest jak wino im starsza, tym lepsza". Oczywiście z podkreśleniem kluczowego hasła - "wiek nie ma znaczenia".

Ciekawi mnie jak to widzą takie panie pięćdziesiątki i te z dość odległym plusem.
Czy łapią się na te piękne hasła i podejmują próby, a może widząc, że ogłoszenie zamieszcza dwudziesto lub trzydziestolatka z góry zakładają, że to nie ma sensu.
Sama jakoś nie łykam tego. Wiek nie ma znaczenia? Zawsze ma znaczenie i zawsze zakładamy jakieś "widełki", w których ta nasza potencjalna kandydatka powinna się mieścić.

Mam świadomość tego, że znajdzie się kobieta, która powie - "nie masz racji! dla mnie wiek nie ma znaczenia, dogadam się z każdą. Dla mnie jest ważny wzrost, waga" - i takie tam szmery-bajery. A może być przecież pomarszczona jak dupa słonia...
Jeśli kiedyś będę takiej odpisywać to podpiszę się "sucha śliwka", ciekawe czy podejmie wyzwanie i odpowie.

No taki kit.

Wyobraźcie sobie sytuację, że jest rok X któryś tam. Wy teraz macie siedemdziesiąt lat, a resztę swoich dni chcecie spędzić z młodszą kobietą, nie z jakimś dziadem z sanatorium, tylko z kobietą.
Rzecz w tym, że nie zagadasz w kawiarni do pięknej pani, bo nie wiesz czy ona też, no wiesz..
W takim układzie zostaje tylko internet, i to pod warunkiem, że styknie ci na niego z jakiejś emerytury czy renciny. Wiadomo, nie masz sponsorki.

Jako ta pełna entuzjazmu siedemdziesiątka logujesz się do sieci, i trafiasz na ogłoszenie, pt. "Poznam starszą. Wiek nie ma dla mnie znaczenia. Kobieta jest jak wino. Im starsza, tym lepsza. Tylko poważne oferty." -
Czy mogłabyś tego dnia trafić lepiej? Wszystko się zgadza, więc odpisujesz:

"CZEŚĆ, Z TEJ STRONY ZOSIA. PISZĘ CAPSEM, BO GORZEJ WIDZĘ NA MAŁE LITERY. MAM JEDNE OKULARY, ALE ZOSTAŁY W DRUGIM POKOJU (MAM CZTERY POKOJE I NIE PAMIĘTAM, W KTÓRYM JE ZOSTAWIŁAM). AKURAT SIEDZĘ W KUCHNI, BO TUTAJ MAM WIĘKSZĄ PRZESTRZEŃ I SWOBODNIE MOGĘ SIĘ PORUSZAĆ Z CHODZIKIEM. NAPISZĘ TROCHĘ O SOBIE. LUBIĘ SIEDZIEĆ W KUCHNI I PATRZEĆ PRZEZ OKNO NA PTAKI. LUBIĘ TEŻ SPACERY, ALE DAWNO NIE BYŁAM. MOŻE RAZEM WYBIERZEMY SIĘ NA SPACER?
MAM 70LAT, ZOSIA."

Już słyszę jak maile na skrzynkę wpadają.
 KOMENTARZE (9) 
Malkontentka lubię to! ;)
2022-04-24 01:57
Malkontentka Dobra, niszowa muzyka! Poprzedni utwór podobał mi się jeszcze bardziej, dobrze że wychwyciłam zanim podmieniłaś 😉 A w temacie...nie chciało mi się rozpisywać, bo moje zdanie rozległe dość. Skrótowo - gdy mi zdarzało się popełniać anonse, nie widelkowalam ich, gdyż uważam, że to nie liczby warunkują porozumienie i realną chęć poznania. Stawiałam przede wszystkim na umiejętność komunikacji, otwartość umysłu, osobowość, cechy wspólne.
2022-04-24 02:07
Lady_G Miło Cię znów czytać ;) rn"kobieta jest jak wino im starsza, tym lepsza" wydaje mi się, że tam jest ukryte, tyczy się do 40 roku życia.
2022-04-24 08:35
K-passion Ach, jaka Ty szybka jesteś!😉 Nie spodziewałam się takich nocnych marków, no i że któraś mnie przyłapie na zmianach. Chociaż jak widać, zmiana przydała się, ponieważ pchnęła Cię do zostawienia komentarza.😉 Co do tematu, to jeśli odezwę się do Ciebie za dwadzieścia lat i złapiemy wspólny język, a Ty przy okazji odkryjesz, że nie mam problemów komunikacyjnych, mój otwarty umysł, wspaniały charakter, i co tam tylko, to śmiało będę mogła zagadywać i czarować Cię? - lubisz flirtować? Poprosiłabym Ciebie o wysłanie numeru telefonu, ale nie wypada tak przy pierwszym komencie.😉🤔
2022-04-24 09:10
K-passion @Lady_G dziękuję za maila i miłe słowa. Zmotywowałaś mnie do wyrzucenia wpisu. I tak, ja również o tym pomyślałam. To trochę jak u księdza "co łaska", ale nie mniej niż...
2022-04-24 09:17
Malkontentka Komentarz i tak by powstał, ale zamiast jednego dobrego utworu poznałam dwa ;) Jeśli złapiemy wspólny język - oczywiście, że tak, bezterminowo;) Flirt - różnie, zdarza mi się lubić. Wszystko wypada, nawet plomba z zęba, gdy źle nałożona, nowoczesny ptak zaraz dostarczy Ci dziewięć cyfr ;)
2022-04-25 01:03
DzikaRoza Łatwo jest napisać, że wiek nie ma znaczenia, wygląd, wzrost, styl i inne nie mają znaczenia. Potem dochodzi do spotkania i wszystko weryfikuje.
2022-05-02 18:18
K-passion @DzikaRoza masz absolutną rację.
2022-05-03 00:06
Kiza1978 lubię to! ;)
2022-05-06 10:14
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: analizuję, tworzę, modyfikuję
Nałogi: Brak
A poza tym...: fajnie wyskoczyć na rower, pobiegać, zamienić kilka słów.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Akurat mam takie widzi mi się.
Można Cię spotkać: blogi forum ogłoszenia

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
patria2022-02-13 00:29
Jedyne ciastko, które moge zaproponować to jestem ja! :D
patria2022-01-05 22:44
Zuch dziewczynka ;)
patria2022-01-05 11:11
Nie idz ta ścieżką :D
patria2022-01-04 19:16
Trochę deszczu mam na zbyciu jakby co ;)
patria2021-12-30 13:39
Zanim zdążyłam ogarnąć transport - śnieg stopniał :(

Witaj, Zaloguj się

K-passion w portalu

KONTAKT DO K-PASSION

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:śląskie
Miasto:
Płeć: kobieta
Urodziny:11-14
Imieniny:00-00
W portalu od:2018-02-03 12:44:57
Aktualizacja: 2022-11-05 22:59
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022