KtosZajalLogin - profil

Nie wiem czego chcę, ale chcę TERAZ:)

O Tobie:

Forma: niewysoka, szczupła, ciemne włosy, niebieskie oczy, zdecydowanie niewypindrzona, ale przy tym kobieca...nie widać mnie w tłumie...czasem się podobam:)rnTreść: Jestem z natury spokojna, ale oczywiście do czasu:)Jak każda kobieta bywam rozchwiana przynajmniej raz w miesiącu:) Bywam pedantyczna, dużą wagę przywiązuję do pisowni i gramatyki, nie wypieram się własnych błędów, jeśli jakiś się zdarzy. Cenię konstruktywną krytykę. Uwielbiam dyskusje podobno mam zdanie na każdy temat, nie mam problemu z przyznaniem się do pomyłki w założeniach. Cenię szczerość i otwartość na tematy. Jesteśmy na tyle płynni, że czasem się zastanawiam jaki sens ma definiowanie siebie...za chwilę pewnie znowu będę edytować:)
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Rower, ale czysto rekreacyjnie. Szybko marznę, więc mój ukochany romecik w tej chwili stanowi schronienie dla pająków i innych uroczych stworzeń.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Muzyka: filmowa, klasyczna...różna. Czasem coś mocniejszego w zależności od nastroju. Kino zdecydowanie europejskie, a najbardziej na świecie skandynawskie, chociaż i Amerykanie potrafią mnie zaskoczyć "Nomadland" wbił mnie w fotel (może to zasługa Niemców, temat generalnie bardziej złożony). Książki...Olga Tokarczuk, ale nie przebrnęłam przez całą twórczość, to na tyle specyficzny rodzaj literatury, że wymaga ogromu czasu i skupienia. Dla przeciwwagi Pilipiuk (tylko opowiadania), Grzędowicz, Carroll...wiem, dziwne zestawienie.
Nałogi: Żelki, czekolada i herbata na odkwaszenie organizmu:)
A poza tym...: A poza tym nie wiem…ale kobietom palącym, męskim, bi po zagmatwanych związkach z mężczyznami i tych z dziećmi (nieważne w jakim wieku) dziękuję. Nie wiem czego chcę, ale wiem czego nie chcę…i tak, jestem z tego strasznego sortu kobiet dla których wiek i wykształcenie jest istotne. Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, że nie muszę tego wysławiać:)

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Szukam relacji...buduję głębokie, albo żadne. Nie ukrywam, że na dłuższą metę chcę tu znaleźć KOGOŚ...chcę związku, historii z happy endem, albo najchętniej bez endu...nie znaczy to, że ochoczo rzucam się na każdą, która się do mnie odezwie z portalu.
Można Cię spotkać: ogłoszenia

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
Zuchdziewczyna82021-11-02 19:35
Ideał ;)
human-senses2021-10-28 17:51
Pozdrawiam🖐️
Zuchdziewczyna82021-10-16 08:27
Shining beacon of Hope....
ciasteczko1712021-10-15 01:44
Teraz to zostawię usmiech :)😉bo tego chcę 😌

Witaj, Zaloguj się

KtosZajalLogin w portalu

KONTAKT DO KTOSZAJALLOGIN

 
Imię:Ilona
GG: Status GG44397935 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Płeć: kobieta
Urodziny:1981-12-26
Imieniny:00-00
W portalu od:2013-06-21 00:00:00
Aktualizacja: 2021-10-28 16:44

Ostatnio komentowane:

lesbijka KIM SĄ TZW. SINGIELKI+?
shv69 Singielka z wyboru jest ok, gorzej jak partner wbrew jej woli taką ją uczyni. Potrzeba dużo czasu, by dostosować się do nowej sytuacji. Byłam w takim potrzasku, teraz wiem, że mogę... opinia dodana 2021-10-26 22:42:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021