MASSALA - profil

Kochaj przeciw wszystkiemu nie za coś Bądź sobą i nigdy się nie zmieniaj dla kogoś

O Tobie:

Mam troszkę latek. Niestety czas nieubłagalnie umyka. Pracuję jako szef kuchni. Uwielbiam gotowac. A szczególnie dla kogoś kogo kocham. Lubię w życiu porządek i ład. Moze to moja wada😄Czasami potrzebuję ciszy i odpoczynku.Mozesz mnie znalesc na fejsie. Monika Maciejewska Pruszcz Gdański.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Pasję juz znasz😁Kino zawsze gdy jest mozliwosc. Obecnie czas spedzam nad rzeką, badz basen. Jazda na rowerze z moimi pieskami bądź znajomymi. Czasami poświęcam czas ćwicząc w domu.Uwielbiam jeziora morze. Pływać żeglować. W sumie to druga moja pasja gdy znajdę na to czas.Obecnie staram się być często na siłowni. To mnie motywuje i odpręża.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Jesli mam chwilkę to muzyka lata 80 90 filmy kolor purpury, dom dusz. Wichrowe wzgórza. Smażone zielone pomidory przeminęło z wiatrem. Seriale columbo poirot stulecie winnych. Ksiazki położna z AUschwitz. Książki autorek Anna Ellory Sylwiaa Winnik Magda Knedler Nina Majewska Brown Heather MorrisI różne dokumentalne, historyczne.
Nałogi: Nie mam nałogów
A poza tym...: Staram się pracowac mniej i więcej się relaksowac.Mam jedno marzenie. Pojechac do Auschwitz.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Szukam na początek kogoś kto jest tak szalony jak ja😄A poważnie kobiety która umie kochać bez względu na wszystko.Dla której zawsze będę priorytetem i ta jedyną takiej która potrafi zamknąć drzwi za przeszłością i nigdy ich nie otwierać.Kochaj pomimo wszystkiego a nie za coś.
Można Cię spotkać: ogłoszenia

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
Svitlana2020-09-26 21:59
Super)))))
bestdreamwehave2020-09-18 23:37
:)
Massala2020-09-16 21:57
Ponownie dziękuję 😍Miłość jest bezinteresowna. Nie pragnie krzywdy ani smutku czy zdrady. Oby taka trafiła się wam wszystkim. Dajemy miłość i otrzymujemy miłość. Dawajmy. Nie tylko bierzmy.
jmbibi2020-09-16 18:46
Witaj. Zgadzam się z tobą kochana.rnKażda kobieta w swoim życiu jest inna ma inne priorytety i cele,dla każdej  coś innego będzie ważne. Dla jednych cenną wartością będzie życie w luksusie,podróże  itd. Jednak dla innych  kobiet rnprzede wszystkim będzie to szczera miłość, przyjaźń ,rodzina ...rnUczucie, które uskrzydla, daje poczucie spełnienia, bezpieczeństwa.  Człowiek rodzi się z miłości, dla miłości i do miłości. Bo my kobiety potrafimy doceniać i zauważać to co dla innych jest niewidoczne. Buziaki 😘😘😘😉
Massala2020-09-16 07:14
Dziękuję. Bo tak jest. Ale w dzisiejszym świecie mało jest kobiet która zna wartość miłości. Jeszcze raz dziękuję 😍🤩

Witaj, Zaloguj się

MASSALA w portalu

KONTAKT DO MASSALA

Imię:Monika
E-mail: emaildominika7601@wp.pl 
Tlen: Monika 
Inne:dominika7601@wp.pl 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Miasto:Pruszcz Gdański
Płeć: kobieta
Urodziny:05-29
Imieniny:05-04
W portalu od:2020-05-07 16:31:33
Aktualizacja: 2020-09-26 17:48

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Kino
dorja To jest fajne :P opinia dodana 2020-08-31 00:16:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020