Mistic00 - profil

Nie ma rzeczy niemożliwych ani małoprawdopodobnych, ograniczają nas tylko myśli.

Kraj: Polska

Województwo: łódzkie

Płeć: kobieta

Urodziny: 05-06

W portalu od: 2022-11-26

Aktualizacja: 2024-05-14

Ostatnio na blogu: Jaka to ulga mieć choćby jedną osobę na tym świecie, przy której można wyjść z ukrycia, powiedzieć: Oto ja, niedoskonała, przestraszona, przytłoczona ilością gruzu do przerzucenia, i w odpowiedzi otrzymać pełną zrozumienia ciszę. Dać drugiemu to samo. Tu się kończą oczekiwania, jakich pełno w relacjach opartych na niedomówieniach. Na tym etapie raczej już się rozumie, że związek to dwa drzewa, a nie jedno opanowane przez jemiołę.

Katarzyna Nosowska
 KOMENTARZE (0) 

O Tobie:

O mnie...Napisać można wszystko i nic, jak to w świecie wirtualnym. Nie mam zamiaru tworzyć tutaj opowiadania, więc w skrócie;-) Uwielbiam ludzi, którzy są sobą i idą własną drogą nie rzucając fałszywych uśmiechów. Ludzi, którzy potrafią rozmawiać. Dla mnie każdy człowiek to lekcja, bo przecież nie ma przypadkowych spotkań. Lubię płynąć w stronę nowych doświadczeń, poznawać, czerpać, ewoluować. Żyć tu i teraz. Bywa, że czasami zatrzymuję się na chwilę dłuższą, chyba jak każdy...Jestem... Lubię mój spokój, moją przestrzeń, nie znoszę dram, chorej zazdrości, kłótni. Wychodzę z założenia, że podejmując rozmowę, można spotkać się w połowie drogi. Cenię dojrzałość emocjonalną. Szanuję ludzi, ich wybory, decyzje, każdy ma prawo do własnego zdania, staram się nie oceniać. Każdy przecież żyje tak, jak w danej chwili potrafi.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Czas wolny spędzam na różne sposoby. Bywa, że jestem totalnym leniwcem, wyłączam się, nie robię nic, ale jest to rzadkością. Miłością moją kiedyś były góry, teraz wracam do nich, ale już nie brykam po szczytach. Bliżej mi teraz do spacerów brzegiem morza, wsłuchuję się w szum fal, gapię się na przypływy i odpływy. Tworzę, małymi krokami tworzę swoją własną księgę przygód, dzięki miejscom, które odkrywam. Uwielbiam przyrodę, łono natury, spacery po lesie, nocne niebo przy ognisku. Uwielbiam spotkania z moimi bliskimi znajomymi, wspólne wypady, wszystko co powoduje dziecięcą radość.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Tv nie oglądam, ale daję się skusić na dobry film, film, który pozostaje w pamięci i skłania do refleksji. Książki czytam, obecnie wizje życia i śmierci Beksińskiego. Lubię też liznąć trochę psychologii, filozofii, pogdybać nad ludzką egzystencją. Wyrosłam z czytania horrorów i kryminałów. Muzykę uwielbiam, w zależności od towarzyszącego nastroju oczywiście. Nie słucham folkloru i disco polo. Nocną porą lubię odpłynąć przy muzyce klasycznej.
Nałogi: Każdy ma jakiś nałóg😜
A poza tym...: Marzycielka z gór Nie obchodzi mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym najgłębiej tęsknisz i czy ośmielasz się marzyć o spełnieniu. Nie obchodzi mnie, ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy pozwolisz, by świat uznał Cię za szaloną i pogonisz za miłością, za marzeniem, za przygodą, która przywróci Ci życie. Nie obchodzi mnie, jakie planety masz w kwadraturze do księżyca. Chcę wiedzieć, czy sięgnęłaś głębi swego smutku, czy pozwoliłaś, by otworzyły cię zdrada i kłamstwo, czy też zamknęłaś się w lęku przed nowym bólem. Chcę wiedzieć, czy potrafisz znieść ból, mój albo swój – nie próbując go ukryć, pomniejszyć, ani złagodzić. Chcę wiedzieć, czy potrafisz żyć w radości, mojej albo swojej – czy potrafisz zapamiętać się w tańcu i pozwolić, by wypełniła cię ekstaza po koniuszki palców. Nie zapominając o ostrożności, realizmie i ograniczeniach, przed jakimi stoi człowiek. Nie obchodzi mnie, czy twoja historia jest prawdziwa. Chcę wiedzieć, czy potrafisz rozczarować kogoś, aby pozostać wierna swojej prawdzie; Czy potrafisz znieść oskarżenie o zdradę i nie zdradzić własnej duszy; Czy potrafisz być niewierna, a przez to godna zaufania. Chcę wiedzieć, czy potrafisz dostrzec piękno, nawet jeśli nie jest ono ładne, każdego dnia – i na nim właśnie oprzeć swoje życie. Chcę wiedzieć, czy potrafisz znieść porażkę, moją albo swoją i nadal, stojąc u brzegów jeziora w srebrnej pełni, wołać do księżyca: Tak! Nie obchodzi mnie, gdzie mieszkasz, ani ile masz pieniędzy. Chcę wiedzieć, czy potrafisz wstać po nocy pełnej grozy i rozpaczy, słaba i poraniona aż do kości i zrobić to, co należy zrobić, by nakarmić dzieci. Nie obchodzi mnie kogo znasz, ani jak się tu dostałaś. Chcę wiedzieć, czy potrafisz usiąść ze mną w ogniu i nie cofnąć się. Nie obchodzi mnie, co, gdzie i z kim studiowałaś. Chcę wiedzieć, co cię podtrzymuje od wewnątrz, kiedy wszystko inne zawodzi. Chcę wiedzieć, czy potrafisz być sama ze sobą i czy prawdziwie odpowiada ci to towarzystwo w chwilach pustki. Mary Oliver
Jesteś tu bo...? Bo mam sentyment do tego miejsca

Księga gości

Zaloguj się

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
persistent_wind2024-02-01 23:20
Witaj..rnZ chęcią Cię poznamrnJeśli masz ochotę napisz.. mali: persistent_wind@yahoo.comrnPozdrawiam rnP.

Witaj, Zaloguj się

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2024