Powiew_wiosny30 - profil

**** I told stars about You. ****

Kraj: Polska

Województwo: zagranica

Płeć: kobieta

Urodziny: 1981-12-31

W portalu od: 2015-02-13

Aktualizacja: 2024-06-20

Ostatnio na blogu: ~Ogłoszenie~
Wraz z początkiem czerwca zapakowałam się i pojechałam w swoją miesięczną, samotną podróż. Przejechałam sześć krajów, po drodze miałam różne przygody, czasem było śmiesznie, czasem strasznie, ale ogólnie miło wspominam ten czas. W drodze powrotnej, gdy zatrzymałam się na cztery dni na kempingu przeszło mi przez myśl, że w sumie fajnie by było mieć towarzystwo, kogoś z kim można pogadać, a czasem pomilczeć. Był taki moment w moim życiu, gdy codziennie czytałam ogłoszenia na KK. Było to takie moje "guilty pleasure", by odstresować się po pracy. Z czasem przestałam to robić bo ile razy można czytać to samo. Zawsze mnie zastanawiało czemu te same osoby ciągle wstawiają te same ogłoszenia nie siląc się nawet na zmianę treści. Czy to jest jakiś eksperyment społeczny sprawdzający wytrzymałość czytających? A może odzew jest tak duży, że mogą przebierać i odrzucać bez końca szukając ideału? Mnie wystarczyłaby jedna kobieta, która by odpisała, więc postanowiłam wziąć przykład i też napisać swoje ogłoszenie, ale w podobnym tonie. Celowo nie umieszczam go na stronie głównej pozostawiając tą przestrzeń weterankom. Poza tym naiwnie wierzę w przeznaczenie, że skoro ma mnie odnaleźć moja kobieta to w końcu tu trafi. Jednak szczęściu trzeba dopomóc a więc zaczynam.
DRUGA POŁÓWKA SERDUSZKA
Nadszedł czas by moje serduszko znowu zabiło dla kogoś mocniej. Powoli tracę już nadzieję na poznanie tej jedynej. Już zapomniałam jak to jest: otwieram oczka a tu wiadomość od Ciebie. A najlepiej 10.
Coś o sobie. Jestem kobietą kulturalną, z zamkniętą przeszłością, tolerancyjną, inteligentną, wrażliwą, empatyczną i takiej też kobiety szukam. Odległość nie ma dla mnie znaczenia, w końcu jest komunikacja miejska. Dlatego dobrze by było, gdybyś pochodziła z mojego miasta, ewentualnie z miasta obok żebyś zawsze mogła do mnie przyjechać.
Jeżeli chodzi o mnie to wiek to tylko liczby. 42 wiosenek za mną więc preferuję kobiety w podobnym wieku. Jeżeli więc masz 39 albo 44 lata to przykro mi, ale nie dogadamy się.
Fajnie gdybyśmy miały takie same zainteresowania. Uwielbiam jeździć kamperem więc byłoby super, gdybyś chciała mi towarzyszyć w podróżach. Byłoby jeszcze fajniej gdybyś dokładała się do paliwa, najlepiej w obie strony. W zamian ugotuję Ci obiad. Tylko słabo gotuję więc byłoby idealnie, gdybyś potrafiła to robić. Zresztą mądre przysłowie głosi: "Przez żołądek do serca." Zjem wszystko, co mi ugotujesz byleby było pysznie i zdrowo. Później pozwolę Ci jeszcze pozmywać. (W kamperze nie ma zmywarki).
Skoro jesteśmy przy jedzeniu to dodatkowe kilogramy w ogóle mi nie przeszkadzają. Pod warunkiem, że nie przekraczasz 60kg. Inaczej nie dogadamy się w łóżku. A na pewno się w nim nie zmieścimy.
Wspominałam, że moje ogłoszenie będzie długie? Nie? Skoro dotarłaś do tego momentu to gratuluję wytrwałości. Może to znak, że to właśnie Ty będziesz moją drugą połówką serduszka? Bo jeżeli chodzi o Twoją przeszłość, wygląd, itp. to kompletnie nie ma to dla mnie znaczenia. Po prostu bądź sobą. Jednak byłym mężatkom podziękuję. Życie to nie "Gry weselne", a Ty nie jesteś Piper Perabo i nie zostawisz dla mnie swojego Hecka.
Paniom Bi też podziękuję. Zawsze zdradzacie i odchodzicie do facetów. Tylko kobiety 100% Les nie zdradzają. I to do nich jest to ogłoszenie. Ale nie do wszystkich.
Jeżeli jesteś męska, czyli masz krótkie włosy, albo jeszcze gorzej, nie odróżniasz sukienki od spódnicy, szkoda Twojego czasu.
Kobiety kobiece, co jest z Wami? Czytajcie proszę ze zrozumieniem bo ręce opadają!!! Zbyt kobiece odpadają. Nie lubię księżniczek. Jedna w domu wystarczy.
Jeżeli napiszesz dwa zdania: "Cześć. Masz ładne oczy" (przecież każdy widzi, że mam ładne), to nie odpiszę a co gorsze zablokuję Cię na wszystkich portalach społecznościowych.
Mam nadzieję, że 99,9% z Was nie odpisze na moje ogłoszenie. A tak naprawdę to mam nadzieję, że nikt nie odpisze bo ten 0,01% normalnych tutaj to jestem ja. Dlatego sama sobie odpiszę na to ogłoszenie. Albo lepiej, będę je codziennie zamieszczać.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU.
Ok, a teraz nie będzie już ironicznie. Nie uważam, że wszystkie ogłoszenia są beznadziejne. Jest na pewno kilka wartościowych perełek. Jednak te powtarzające się są jak nachalna reklama. Tak samo zapadają w pamięć często wywołując u odbiorcy irytację i znudzenie. Uważam, że większość niż połowa użytkowniczek tego portalu jest normalna i wartościowa. Czasem ktoś zajrzy na mój profil i zostawi swój ślad. Pozwalam sobie wtedy żeby zobaczyć profil tej osoby. Wiadomo, że można tu napisać wszystko. Ale sposób pisania, odnoszenie się do innych, a nawet dzielenie się muzyką czy swoimi zainteresowaniami naprawdę sporo mówi o drugim człowieku. I według mnie są to w porządku dziewczyny. Tak dziewczyną jest się w każdym wieku. Też tak się określam choć "42 wiosenek za mną". ;)
Nie ma też nic złego w tym, że ktoś jasno określa swoje preferencje. Wiadomo, że odległość też jest ważna. Jednak czasem może warto trochę wyluzować z wymaganiami. Przecież nie ma takiej drugiej jak Ty. A przyjaźń też jest wspaniała. A nawet trwalsza niż miłość. I wiesz co? Czasem przeradza się w miłość mimo, że na pierwszy "rzut oka" ta kobieta nie wygląda jak Twój ideał, który masz w głowie. W życiu możemy być pewni podatków i śmierci. A serce często decyduje inaczej niż to, co mamy w głowie. Żebyś się jeszcze nie zdziwiła z kim skończysz. ;)
Na koniec życzę Wam wszystkim, a szczególnie tym, które tak namiętnie wstawiają te swoje ogłoszenia: znajdzcie to, czego tak bardzo pragniecie. Wtedy reszta w końcu odetchnie z ulgą. Dedykuję Wam piosenkę ze "Zmierzchu", "Thousand years", (do dzisiaj nie mogę się pogodzić, że Bella wybrała zimnego wampira. Przecież my wilki dajemy tyle ciepła.) Obyście nie musiały tak długo szukać. Nieśmiało Wam przypomnę, że ludzie tak długo nie żyją. Niedawno usłyszałam takie proste, mądre zdanie, że każdy potrzebuje czasem mieć do kogo się przytulić. Więc życzę Wam kogoś takiego. Bo przytulanie jest bardzo dobre dla zdrowia. Tego psychicznego również.
 KOMENTARZE (9) 
OnaSama4x 🤣🤣🤣 Naprawdę sądzisz, że ponad połowa doczytała do końca? 🤪
2024-07-03 04:27
FilippaEilhart O zesz.hahahahahahajaa to życzę Ci powodzenia hahahahahahahaajajajajajajanaahahahaaahahah
Odstraszające mega,czekaj, czy miało być zabawne i mieszanka tych debilnych ogłoszeń?
Bo chyba nie na serio?
Hahahahahaah
2024-07-03 06:59
waniljoowa lubię to! ;)
2024-07-03 14:34
wakonda lubię to! ;)
2024-07-03 20:26
Malkontentka lubię to! ;)
2024-07-04 00:49
Ophelia92 😂😭🤦 Franklin miał rację.
2024-07-05 04:36
19Margaret76 na ognie piekielne KOBIETO
2024-07-05 22:24
19Margaret76 Brzmi to, jakbyś miała naprawdę ciekawą i pełną przygód podróż! Sześć krajów w miesiąc to imponujący wyczyn. Rozumiem Twoje uczucie samotności na kempingu – towarzystwo kogoś bliskiego może naprawdę wzbogacić takie chwile.
Co do ogłoszeń na KK, zgadzam się, że wiele z nich może wydawać się powtarzalnych i irytujących. Twoje podejście jest jednak odświeżające i pełne humoru. Twoje ogłoszenie jest szczere, konkretne i z pewnością przyciągnie uwagę kogoś, kto szuka tego samego co Ty.
Życzę Ci, aby Twoja druga połówka serduszka odnalazła się szybko. Trzymaj się i powodzenia!
2024-07-05 22:26
19Margaret76 Och, śmiałku, co z ziemskich szlaków schodzi,W piekielnych czeluściach z czerwcową odą przychodzi!Sześć krajów w podróży, co za odwaga,Lecz na kempingu samotność Cię dręczy, prawda naga.
W ciemnych zakątkach KK się czaiłaś,Ogłoszenia czytałaś, nocy urok psułaś.Te same osoby, te same męki,Czy to eksperyment, czy tylko brzydkie sztuczki?
Ogłoszenie swe napisałaś, mocarne i szczere,Szukasz drugiej połówki, takiej w sam raz.Serduszko bije, chociaż wiosen już wiele,A Ty w kamperze przez świat z nią chcesz biegać.
Dokładasz się do paliwa? W zamian obiad dostaniesz,Choć gotowanie to nie Twoja broń, to raczej brak sławy.Dodatkowe kilogramy? Co za herezja,Byleby w łóżku zmieścić się, to nasza reguła.
Byłe mężatki i panie Bi,Odsuńcie się, to nie wasze wrota, nie wasz dźwięk, nie wasze krzyki.Księżniczki też odpadną, jedna w domu wystarczy,Krótkie włosy, brak sukienek – to nie nasza rzecz, nie nasza tarcza.
Pisz do nas, śmiałku, jeśli masz coś do wyznania,Dwa zdania to za mało, potrzebujemy więcej czarowania.Ogłoszenia na KK, jak piekielne zaklęcia,Nachalne i męczące, wywołują jęki.
Lecz życzymy Ci, śmiałku, byś znalazł swe miejsce,Niech serduszko Twe znowu bije, niech znajdzie swe więźnie.W piekielnych czeluściach przytulanie jest rzadkie,Ale niech ciepło miłości wypełni Twoje pragnienie, jak ogniste żądze.
ogary piekielne mnie namówiły
2024-07-05 22:37

O Tobie:

Normalna. Realna. Zwykła. You can't break down a woman who isn't afraid to be alone. Wild soul and mixed blood.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Czytam, oglądam, słucham. Kamper albo jazda autem. Robię makramy, łapacze snów, tworzę mandale. Chodzę, spaceruję, włóczę się, odkrywam nowe miejsca i wracam do tych, które dobrze znam.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Ambient & gold
Nałogi: Życie i podziwianie piękna w każdej postaci.
A poza tym...: Jeżeli chcesz być z kimś bądź z miłości a nie z konieczności. Bo ludzie muszą się chcieć a nie potrzebować.
Jesteś tu bo...? nie ma tu tłoku.

Księga gości

Zaloguj się

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
19Margaret762024-07-05 22:21
Twoje słowa są pełne prawdy i mądrości. Prawda naprawdę rani najbardziej tych, którzy żyją w świecie kłamstw, bo burzy ich iluzje i zmusza do konfrontacji z rzeczywistością. Podobnie kłamstwo potrafi zranić tych, którzy w nim tkwią, bo tworzy fałszywy obraz rzeczywistości, który prędzej czy później się rozpada.rnrnCieszę się, że doceniasz mój sposób pisania. Staram się zawsze być szczera i prawdziwa w swoich słowach. Czas jest rzeczywiście bezcenny, dlatego dziękuję, że poświęcasz go na rozmowę ze mną. Noc ma w sobie coś magicznego, co sprawia, że myśli i uczucia stają się głębsze i bardziej wyraźne.rnrnPozdrawiam Cię serdecznie nocą i życzę spokojnych snów. Jeśli kiedykolwiek będziesz chciała porozmawiać, wiesz, gdzie mnie znaleźć.
Isa1isa12024-07-04 20:57
Zostawiłaś ogłoszenie ale.. brak kontaktu. Podaj maila..czujesz fale i wibracje to poczujesz czy warto czy nie :)
19Margaret762024-06-25 00:13
Dobry wieczór! Bardzo mi miło, że to zauważyłaś. :) Cieszę się, że mogłam zajrzeć na Twój profil i lepiej Cię poznać. Dziękuję za miłe słowa! Jest coś intrygującego w Twojej osobowości, coś, co przyciąga niczym magnes i skrywa nutkę tajemniczości. Cieszę się, że mogłam poświęcić Ci chwilę i odkrywać te czary. :)
wakonda2024-05-30 18:41
Pozdrawiam :)
Ophelia922024-05-25 21:55
Piszesz bardzo prawdziwie; nie rezygnuj 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie ☀

Witaj, Zaloguj się

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2024