Weareart - profil

"Muszę znaleźć coś ważniejszego od śmierci."

O Tobie:

Nienawidzę etykietek, ale wiem, że życie bez nich jest w naszej kulturze praktycznie niemożliwe, więc jeśli już muszę to wolę się określać jako osoba niebinarna niż kobieta. Jestem człowiekiem i tyle. A skoro już o tym mowa, to fascynują mnie ludzie, ale moja aspołeczność zwykle nie pozwala mi do nich zagadać, więc zazwyczaj tylko patrzę/obserwuję/podziwiam. I dlatego też potrzebuję, żeby jakiś introwertyk mnie zaadoptował. Żyję sztuką, lubię głupie memy, dobrą muzykę, poezję, nocne spacery, długie teatralne spektakle, śmieszne kotki, granie w gry i oglądanie jutubów.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Malarstwo, rysunek, fimy, seriale, poezja, czasami prokrastynacja.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Zbyt dużo, by dało się wymienić.
Nałogi: Muzyka i sztuka.
A poza tym...: Nie oczekuję zbyt wiele od życia, po prostu pewnego dnia chcę mieć żonę, którą będę kochać z wzajemnoscią, pracę, której nie będę nienawidzić, dom, do którego będę wracać z uśmiechem na twarzy i kota, który będzie tym domem zarządzał. A może to za dużo?

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Wierzę, że poznając odpowiednią osobę, życie może zmienić się na lepsze w każdej chwili. A ja chcę dać mu na to trochę większą szansę.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
ritababe12020-06-19 13:47
Witam drodzy,rnnazywam się RitarnWidziałem tutaj twój profil dzisiaj irnBardzo się cieszę, że mogę się z tobą dzisiaj skontaktowaćrni chcę utrzymać dobre relacje z tobą,rni będę bardzo szczęśliwy, jeśli możesz mi odpowiedziećrnza pośrednictwem mojego osobistego adresu e-mail:rnrnritamabiza2020@gmail.comrn................rnHello dear,rnmy name is RitarnI saw your profile in here today andrnI am very pleased to contact you todayrnand I wish to maintain a good relationship with you,rnand I will be very happy if you can answer mernvia my personal email:rnrnritamabiza2020@gmail.com

Witaj, Zaloguj się

Weareart w portalu

KONTAKT DO WEAREART

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:dolnośląskie
Miasto:
Płeć: inna
Urodziny:1999-12-29
Imieniny:00-00
W portalu od:2020-03-30 00:17:24
Aktualizacja: 2020-03-30 00:40

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne W rosie podniecenia
jagielko wow...dawno nie czytałam nic bardziej podniecającego...:)super! opinia dodana 2021-01-03 20:48:58
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Bo to jest w miłości najstraszniejsze - Mueller Nicole
Czytana na chwilę po rozstaniu boli... \r\nPiękna, sensualna powieść- zapiski miłości,która minęła.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021