angus89 - profil

"Nie daj sobie nigdy wmówić, że czegoś nie potrafisz. Masz jakieś marzenia - spełnij je ! Ludzie mówią, że się nie da, kiedy sami czegoś nie potrafią. Chcesz czegoś to walcz... i już".
Ostatnio na blogu: „Nigdy nie błagaj o czyjąś obecność i zainteresowanie. Gdyby komuś naprawdę na Tobie zależało, to samemu zrobiłby wszystko, żeby być przy Tobie.

Nigdy nie proś o nieszczerą i wymuszoną przyjaźń. Prawdziwy przyjaciel będzie przy Tobie zawsze. Ofiaruje Ci rozmowę, czas i wsparcie. Zarówno w dobrych jak i złych momentach.

Nigdy nie zabiegaj o sztuczną sympatię i uznanie innych. Musisz być przede wszystkim sobą. Nie zakładaj maski, bo udając nigdy nie będziesz mieć szacunku do samego siebie.

Nigdy nie walcz o jednostronną miłość. Nie zmusisz nikogo do kochania. Niewłaściwa osoba nigdy nie dostrzeże w Tobie piękna. Goniąc za niespełnioną miłością i żebrząc o odrobinę uczucia, możesz nie dostrzec kogoś, kto chce podarować Ci skrzydła.

Nie domagaj się szacunku od osób, które nigdy nie poznały Cię naprawdę. Ludzie będę atakować Cię i krytykować nieustannie. Jednak tylko opinia najbliższych Ci osób powinna być dla Ciebie ważna.

W momencie, gdy znasz swoją wartość cała reszta strzela ślepakami, które nigdy nie będą w stanie Cię zranić.

Nie biegaj za pieniądzem, bo on nigdy nie świadczy o Twojej wartości. Możesz kupić za niego nowy telefon, auto lub mieszkanie. Nigdy nie kupisz jednak miłości, szczerości i szczęścia. Drogi garnitur czy markowa sukienka nigdy nie będą świadczyć o tym jakim ktoś jest człowiekiem. Niech pieniądze będą w Twoim życiu dodatkiem, nie celem.

Nie zadowalaj wszystkich, których spotkasz na swojej drodze. Nie potrzebujesz w swoim życiu aprobaty i zrozumienia każdego kogo poznasz. Postaw na jakość, nie ilość. Garstka przyjaciół jest warta więcej niż cała wataha przypadkowych znajomych.

Dbaj o tych, których kochasz. Wspieraj tych, którzy kochają Ciebie. To im ofiaruj swoją obecność, czas i zainteresowanie.

Nie bądź chorągiewką na wietrze, która zmienia się pod wpływem innych. Musisz mieć swoje własne zdanie, przekonania, ideały i marzenia. Nie musisz przekonywać innych i udowadniać im swojej wartości. Wierz w siebie oraz swoje decyzje. Kochaj bezwarunkowo i walcz o swoje marzenia. Pamiętaj, że nikt nie wejdzie w Twoje buty i nie przeżyje życia za Ciebie. Nie podążaj ślepo za tłumem. Idź swoją drogą. Po swoje szczęście i marzenia.

Nigdy nie zaniedbuj tych, którym naprawdę na Tobie zależy. Nie stawiaj ich za tym co popularne i modne. Nie zapominaj o nich w codziennej gonitwie i nie ignoruj, gdy będą potrzebowali Twojej pomocy.

W życiu spotkasz tylko kilka osób, na których wsparcie będziesz mógł naprawdę liczyć. Dbaj o nich, bo prawdziwych przyjaciół nie da się zastąpić byle kim.

Podziwiaj to co piękne i dobre. Trzymaj się z daleka od wszystkiego co rani Twoje uczucia i zabija w Tobie szczęście. Unikaj ludzi, którzy nieustannie zabijają w innych chęć do życia, radość i uśmiech.

Miej godność i szacunek do siebie. Nigdy nie błagaj o czas, zainteresowanie i obecność. Postaw na jakość, nie ilość. Pamiętaj o tym, że prawda jest warta więcej, niż największe kłamstwa”.

Jeśli miłość – to tylko prawdziwa.

Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.

Jeśli obecność – to tylko niewymuszona.

Jeśli być kimś – to tylko sobą.
 KOMENTARZE (6) 
Alalina lubię to! ;)
2019-08-11 19:02
verte72 lubię to! ;)
2019-08-11 21:56
pewnietakbedzie lubię to! ;)
2019-08-11 22:23
HauruSofi lubię to! ;)
2019-08-11 23:10
Beatris lubię to! ;)
2019-08-12 18:24
Bisbis Cudne ;)
2019-08-16 19:26

O Tobie:

Kim jestem, nie wie nikt - nawet ja ..
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: kuchnia,filmy,muzyka,książki,sport
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Filmy: Imagine me and You,Grey's Anatomy, Lejdis, Lucyfer, Sense8, Totalna magia, Pod słońcem Toskanii, Bridget Jonas, Cold Case, Ojciec Chrzestny, Ally Mcbeal. Książki:"Jedenaście minut","Jedz módl się kochaj"."Podróżuj,gotuj,bądź zdrowa", "Harry Potter", "Niewinny", "Jeden Fałszywy Ruch", "Bez Śladu", "Trafny Wybór", "Zapiski (pod)różne".
A poza tym...: Życiowe rady: 1) Stosuj zasadę trzech "S": - Szanuj siebie. - Szanuj innych. - Stań się odpowiedzialny za wszystkie swoje działania. 2) Z każdej porażki wyciągaj naukę. 3 ) W kochaniu i gotowaniu zatracaj się zupełnie.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? bo księżyc...
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
jednospojrzenie2018-03-19 09:10
Dzięki za ten tekst... w ogłoszeniach. Chyba się przydał, mam nadzieję.
comPASSIONate2018-01-31 11:17
Witaj :)
moniaczek782017-12-31 14:34
zajebiste motto oraz ogłoszenie ...trafia do człowieka przynajmniej do Mnie ;)
Alinaa2017-12-30 09:41
Zatracam się w Twoim profilu ;)
Annie902017-11-21 22:06
Hej;) no jasne, że nic nie tracisz, bo niby co? ;-)

Witaj, Zaloguj się

angus89 w portalu

KONTAKT DO ANGUS89

Imię:Aga
E-mail: emailagnieszka.molicka@gmail.com 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Płeć: kobieta
Urodziny:1989-06-13
Imieniny:00-00
W portalu od:2009-11-12 00:00:00
Aktualizacja: 2019-08-12 20:11

ULUBIONE

Ostatnio komentowane:

news Maria Skłodowska-Curie kobietą wszech czasów
smaku Ciekawe dlaczego? Nie znam zbytnio historii tej pani, ale znam ją na tyle, że dla mnie była badaczką, naukowcem, pracowała sobie jak naukowiec nad tym, co sobie wybrała, na dodatek... opinia dodana 2019-08-21 17:10:06
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019