freeberde - profil

_______________________________________________________________________________
Ostatnio na blogu: Miłość do siebie samego to jest choroba. Groźna i niebezpieczna. To jest używanie na co dzień przemocy wobec Innych. Jak jesteś człowieku zakochany w sobie to się codziennie masturbuj przed lustrem i odwal się od innych ludzi. Bądź sam i kochaj sobie siebie ile wlezie. To jest twoja wolność i twój wybór być chorym na głowę i na serce – Narcyzem.

Tylko jakiś młot kocha siebie i nie widzi tego jak jest beznadziejny w wielu kwestiach życia. Jak jest ograniczony, jak jest ślepy, jak jest głuchy, jak mówi brzydko i jak pisze koślawo.

Tak samo - tylko niedorozwinięte dziecię szuka Miłości Bezwarunkowej jaką pragnęło lub otrzymało od matki i chce w nieskończoność otrzymywać tę matczyną bezwarunkową miłość. To zamieszkaj na zawsze ze swoją mamusią i odwal się od dorosłych ludzi - dzidziusiu.

W życiu dorosłym chodzi o to, żeby POZNAĆ SIEBIE. Poznać swoje atrybuty i swoje braki. Każdy człowiek ma jakieś fajne cechy i ma jakąś swoją własną degrengoladę, z którą sobie zwyczajnie sam nie radzi.

Powinniśmy szukać kogoś - kogo wypełnimy tam gdzie tego potrzebuje. I kto nas wypełni tam gdzie sami potrzebujemy.
 KOMENTARZE (4) 
Zaufacodnowa Miłość do siebie to żadna choroba, która trzeba leczyć.To jest kontakt ze swoimi emocjami, potrafimy je rozpoznawać i w zdrowy sposób zaspokajać swoje potrzeby, dbać o granice. Kochać siebie to być wobec siebie życzliwym, co nie znaczy pobłażającym sobie. To znać swoje możliwości, ale i ograniczenia. Szanować to, co się czuje. Potrafić spojrzeć z życzliwością na różne aspekty siebie, stany emocjonalne, trudności. Osoba kochająca siebie myśli „Wiem, że mam wady, nie jestem doskonała, ale jestem w porządku”. Kiedy kochamy siebie, bierzemy odpowiedzialność za siebie, swoje uczucia, swoje działania.Czy to naprawdę choroba, która trzeba leczyć? Powtórzę się. NIE
2019-12-08 12:49
freeberde Życzliwość i szacunek do innych to nie miłość – to normalność. Kultura bycia. Poczucie odpowiedzialności za swoje czyny i swoje słowa - też nie ma nic wspólnego z tą wstrętną i odpychającą miłością własną. Ktoś pisze o sobie, że jest „szlachetny“ bo nie wciągnął kogoś na dno , nie naszprycował drugiego twardymi narkotykami, to jest „szlachetny“. Szok. Inny, że będzie opowiadał drugiemu całe noce o gwiazdach, czyli będzie wsłuchiwać się w swój własny głos i jeszcze będzie szturchać tego drugiego, żeby na pewno nie spał – ma słuchać !!! Potworny jest ten megalomański egoizm, który zupełnie z nikim się nie liczy i wszystkich ma w dupie. Wszystkich na około wykorzystuje. Oczywiście najlepej jak spotka się dwóch tak samo chorych na miłość własną - Pyszałków i niech sobie wojują, niech się biją i upokarzają, bo taki obrazek przecież przeczytałam o związkach tych niedorozwiniętych emocjonalnie nadętych onanistów. Ale haniebne jest i za to powinna być kara - jak taki zakochany w sobie paw - wyszukuje prawdziwą perełkę, wrażliwą i delikatną – i zaczyna ją ... używać.
2019-12-08 19:52
frick Chyba się z letka wk... W większości tego co napisałaś się zgodzę, ale z tym na samym końcu zaczynam polemikę i to sama ze sobą. Temat rzeka coś o czym mogła bym pogadać wieczorem przy ognisku.
2019-12-09 01:37
freeberde Każda Miłość jest skierowana na zewnątrz. Od - Do. Ode mnie do kogoś lub do czegoś. Kocham morze. Kocham góry. Kocham drzewa, ptaki, psy, koty. Mogę kochać latać samolotami, pływać statkami, jeździć na motorze. Ktoś kocha słuchać muzyki klasycznej, ktoś inny kocha grać w ping-ponga. A jeszcze ktoś będzie kochał wytwarzać piękne przedmioty , którymi cieszyć się będą inni. W końcu kocham innego człowieka, kocham powiedzmy kilkanaście osób. Natomiast gdy ktoś kocha siebie to jest zwyczajnie chory psychicznie i należy leczyć taką osobę. Dlatego, że człowiek chory na miłość własną bardzo krzywdzi tego Drugiego w Relacji – praktycznie zawsze używając podprogowej przemocy. Zakochany w sobie facet używa przemocy fizycznej. Zakochana w sobie kobieta używa przemocy psychicznej. Ci chorzy manipulują i torturują innych. I nie umieją się zatrzymać. Bo są chorzy...
2019-12-09 11:57

Ty w portalu

Jesteś tu bo...?
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
chocoladee2019-12-01 04:00
in return hearty kiss too :P
chocoladee2019-12-01 03:54
;P
Lady_G2019-11-29 14:41
Pozdrawiam Cię.. ;))
vasilissa2018-11-04 14:21
Cześć Free. Samotność może być wyborem, może być ucieczką od rozczarowań. Kto wie? Pozdrawiam
majeczka282018-09-14 08:34
witaj Z pisarzy? Coz wielu z nich ale moze bez klasyki to EM Remarque..az poetow wielbiciel kobiet, wspaniały ich opiewca Szkot Robert Burns Przetłumaczyłam nawet jeden z jego wierszy i moze zaprezentuje go za jakis czas tu, na swoim blogu

Witaj, Zaloguj się

freeberde w portalu

KONTAKT DO FREEBERDE

 

METRYCZKA

Kraj:Santa Helena
Województwo:
Miasto:Dreamland
Płeć: kobieta
Urodziny:10-10
Imieniny:00-00
W portalu od:2011-01-24 00:00:00
Aktualizacja: 2019-12-08 01:36

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Przez sen
Rejla Piękne it's beautiful~ ♥️ opinia dodana 2019-11-30 04:16:45
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Seks lesbijski. 101 pozycji - Schell Jude
Warto przeczytać - polecam.
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019