freeberde - profil

Kto nie ryzykuje - ten bardzo ryzykuje...
Ostatnio na blogu: __________________________________________________________________________________
 KOMENTARZE (0) 

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? "Ucz się zachowywać spokój. Nie wszystko zasługuje na Twoją reakcję".
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
ysz2018-09-21 23:32
Patrzysz a nie widzisz
freeberde2018-09-21 22:48
prawdopodobna, co u Ciebie słychać ? Jak żyjesz ? Nie zechciałabyś wrzucić tu dla mnie - swój adres email ? Oczywiście, zapamiętam i od razu usunę :) Chętnie napisałabym do Ciebie prywatny list :)
ysz2018-09-18 08:26
Hm… Free a gdzie wilki? gdzie sidła?...gdzie en garde? gdzie touche?...tak słodko, piankowo, urokliwie? Czy to tylko syreni śpiew?...gdzie coś aby móc napisać np. „Hej Free ktoś, gdzieś napisał, że Twoje słowa nie ranią, a zadają śmierć i nieziemsko to stwierdzenie mi się spodobało, zwłaszcza że w swych wypowiedziach niektóre słowa piszesz kapitalikami…przepiękny Danse Macabre, zwłaszcza że ŚMIERĆ u Pratchetta (moja jedyna i prawdziwa miłość) mówi KAPITALIKAMI. ŚMIERĆ, która jeździ na trupio bladym koniu (nie, nie białym, wszakże ŚMIERĆ musi jakoś WYGLĄDAĆ) imieniem Pimpuś, ma adoptowaną córkę i wnuczkę, uwielbia kotki i ma BFF – ŚMIERĆ SZCZURÓW (moja jedyna i prawdziwa miłość, który jest nie do końca antropomorficzna personifikacją siebie samego). ATMOSFERĘ grozy podsyca okresowo pojawiający się kruk, który lubi gałki oczne - cóż z tego że zazwyczaj myli je z oliwkami, skoro posiada doświadczenie i niezbędne kwalifikacje (a o dobrego pracownika ciężko w dzisiejszych czasach), wszakże pracował kiedyś u pewnego maga, gdzie siedział na czaszce i mówił „KRA” – jest więc wysoce wykwalifikowany w robieniu atmosfery, wysoce" ;)
majeczka282018-09-14 08:34
witaj Z pisarzy? Coz wielu z nich ale moze bez klasyki to EM Remarque..az poetow wielbiciel kobiet, wspaniały ich opiewca Szkot Robert Burns Przetłumaczyłam nawet jeden z jego wierszy i moze zaprezentuje go za jakis czas tu, na swoim blogu
ysz2018-09-13 16:52
Coś w tym jest co piszesz…no bo jak niby w tym naszym cudownym państwie, będącym zawsze na szarym końcu Europy, gdzie praktycznie ze wszystkim jesteśmy pewnie ze sto lat w plecy… no jak ktoś znajduje budżet na coś tak dziwnego jak konserwacja mokrego drewna archeologicznego i robi o tym film? I w ogóle jaki szaleniec mógłby taki film oglądać? Absurd jakiś…serio mówią o poliglikolu etylenowym, metodzie suszenia próżniowego, zastępowania wody w komórkach i innych nazwach krzakach? I po tym wszystkim, nie oszukujmy się i tak trafi tu pewnie do magazynu jakiegoś muzeum, no bo wszystkie takie rzecz bez…wartościowe/cenne (niepotrzebne skreślić) tak kończą, no bo wiadomo brak środków…Czasem każą nam oglądać gdzieś jakieś ostrogi krzesłowate, skóry z wyobrażeniami Tristana i Izoldy, patynki, pasy słuckie …no masakra jakaś, lub jakieś fragmenty krzemieni z retuszem przykrawędnym, zbrojniki mezolityczne…i co z tym zrobić? Pratchett chyba dobrze pisał „Paleontologia, archeologia i wszelkie kopalnictwo czaszek nie należały do tematów interesujących. Te rzeczy są zakopane z jakiegoś powodu. Nie warto się zastanawiać z jakiego. I lepiej nie wykopywać nic z ziemi, bo potem może nie pozwolą człowiekowi zakopać tego z powrotem”. A nie pokazywać jakąś łódź z Oseberg, czy Wenus z Willendorfu (dla której określenie że ma mega rubensowskie kształty, byłoby aż nadto uprzejmością)…może faktycznie przyjemniej byłoby zobaczyć obrazy Moneta, których barwa ewoluowała wraz z postępującą zaćmą, rozmycia Degas, czy coś dziwaka Daliego (choć do tych za blisko bym nie podchodziła xd) ;)

Witaj, Zaloguj się

freeberde w portalu

KONTAKT DO FREEBERDE

 

METRYCZKA

Kraj:Dreamland
Województwo:
Miasto:
Płeć: kobieta
Urodziny:10-10
Imieniny:00-00
W portalu od:2011-01-24 00:00:00
Aktualizacja: 2018-09-20 23:30

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
Julia_ Doda opowiadała przecież, że swój pierwszy raz miała z dziewczyną :) opinia dodana 2018-08-13 20:32:07
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2018