frick - profil

Walczy się do końca o to w co się wierzy.
Ostatnio na blogu: Te noce kiedy się budzisz i już wiesz ze nie zasniesz,
więc leżysz bezglosnie aż zdajesz sobie sprawę z tego że to twój własny oddech z loskotem odbija się od ścian burząc tę ciszę ciemną i zimną, wiec spłycasz go , nieświadomie zaczynasz go przerywać a ranek wydaje się nie nadchodzić.
 KOMENTARZE (0) 

O Tobie:

Mnie już niema, zostałam podeptana i wyrzucona do kosza jak stara zabawka.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Staram się podnieść z 2 rocznego doła zwanego depresją i walczyć o...... nie mam pojecia co. Zyje juz chyba tlko z przyzwyczajenia i dlatego ze tabsy nie zadzialaly.
Nałogi: Chcę żyć mimo że najczęściej nie widzę sensu.
A poza tym...: Jesli raz przekroczysz ta furtke juz nigdy nie odzobaczysz tego co tam zobaczylas, juz nigdy twoje zycie nie powroci na stary tor, a radosc stanie sie topornym przedmiotem ktory ciezko bedzie gdziekolwiek wpasowac, od tego momentu strach, gniew, rozpacz i nienawisc beda zadzic Twoim zyciem, a Ty z zaciekawieniem bedziesz sie przygladac ludziom ktorzy wciaz wierza w dobro i sie za nim uganiaja, i nie bedziesz ich negowac, bo rozumiesz.... tylko ze Ty juz jestes poza tym wszystkim.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Mam swoją wersję wydarzeń, i w takich sprawach zależy mi na tym żeby ludzie znali mój punkt widzenia zanim mnie osądzą.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
korsyka2019-05-19 13:12
Obie startujemy z tego samego miejsca, nie mam przewagi.
korsyka2019-05-19 12:52
Zamknij drzwi do przeszłości – czasu nie zawrócisz, nie przeżyjesz powtórnie wczoraj. Nie zmienisz raz wypowiedzianych słów, nie cofniesz czynów. Liczy się tylko teraz. Ono trwa zawsze. Im mocniej zatrzaśniesz drzwi za tym, co było, im dokładniej spalisz mosty za sobą, z tym większą determinacją i radością zaczniesz nowy rozdział życia.rnrn~ Dariusz Nosorowski ~
frick2019-05-19 07:14
Canyonierka dlaczego zaskakujące?rnKorsyko dlaczego uważasz ze wciąż otwieram te same drzwi? A co do bycia samej dla siebie to też u mnie temat rzeka. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie ze masz przewagę świadomości z kim rozmawiasz ?!
korsyka2019-05-18 18:00
Tak tylko sobie myślę, że potrzebny jest Ci czas, i cisza by ujarzmić gniew. A jak już zrozumiesz, że liczysz się tylko Ty i Twoje potrzeby. Wszystko inne przestanie mieć znaczenie. Popełniasz błąd próbując otwierać ciągle te same drzwi. Na swojej drodze masz ich mnóstwo.
Canyonierka2019-05-17 09:36
Zaskakujące jest to co czytam. Ach ten czas i to życie. Pozdrawiam Cię ciepło

Witaj, Zaloguj się

frick w portalu

KONTAKT DO FRICK

 
Imię:frick

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:zagranica
Miasto:środek niczego
Płeć: kobieta
Urodziny:1982-01-01
Imieniny:00-00
W portalu od:2009-03-07 00:00:00
Aktualizacja: 2019-05-12 10:06

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też jestem znaną lesbijką. Może kiedyś dopiszą mnie do list. Chciałabym mieć kiedyś certyfikat lesbijki i legitymację jakąś, jak dowód osobisty, żeby mieć to formalnie jakoś w urzędach... opinia dodana 2019-04-30 23:11:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019