jaonamy - profil

Każdy człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy uświadomi sobie, że ma tylko jedno.

O Tobie:

Szukam dojrzałej emocjonalnie kobiety (w wieku 25-35 lat), która lubi podróżować, czytać książki i spacerować w blasku zachodzącego słońca. Szukam kogoś, kto będzie mnie wspierał i szanował, kto będzie moim najlepszym przyjacielem. Chciałabym, abyśmy miały podobny pogląd na ich wychowanie. Marzę o kimś, z kim będę rozmawiać do białego rana, kto wsiądzie ze mną w samochód i pojedzie na weekend w góry, kto posiedzi na pomoście nad jeziorem przy wschodzie słońca. Czekam na kogoś, kto będzie cieszył się każdą minutą życia razem, ale będzie umiał spędzać czas osobno. Szukam kogoś, komu będzie się w życiu chciało. Jeśli podoba Ci się to, co napisałam, wyślij mi wiadomość. Spróbujemy znaleźć szczęście razem :)
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: W moim wolnym czasie najchętniej podróżuję, czytam, spaceruję. Ogladam filmy i seriale. Gram w planszówki, spotykam się ze znajomymi.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Lubię czytać wszystko, co ma litery. Podróże pociągiem - im dłuższe tym lepsze, bo mogę więcej przeczytać ;) Uwielbiam netflixowe seriale.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? szukam i chcę być znaleziona.
Można Cię spotkać: ogłoszenia

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu

Witaj, Zaloguj się

jaonamy w portalu

KONTAKT DO JAONAMY

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Płeć: kobieta
Urodziny:1992-04-23
Imieniny:00-00
W portalu od:2017-11-12 22:42:50
Aktualizacja: 2018-10-10 22:55

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też jestem znaną lesbijką. Może kiedyś dopiszą mnie do list. Chciałabym mieć kiedyś certyfikat lesbijki i legitymację jakąś, jak dowód osobisty, żeby mieć to formalnie jakoś w urzędach... opinia dodana 2019-04-30 23:11:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019