leDomi - profil

marzenia to tylko niezrealizowane cele

O Tobie:

Umysł ścisły z zacięciem artystycznym, szczera, otwarta, wyrozumiała. Jestem oksymoronem. Lubię konkret i podejmowanie działań, często brak mi cierpliwości, ale nigdy nie naciskam, mam dużo wyrozumiałości i czułości. Naiwna w stosunku do ludzi, sceptyczna względem całej reszty. Jestem wyoutowana przed wszystkimi, mam gdzieś co ludzie myślą. Przeklinam z zamiłowania.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: uczę się programować, czytam książki, gram w gry (każde), chodzę po lesie, jeżdżę rowerem
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: ciężkie brzmienia, Queen, lata '80, poezja śpiewana (Grechuta)rnCinema Paradiso, Król Lew, Gentleman Jack, OITNB, Prestige, Illusionistrn"Mistrz i Małgorzata"
Nałogi: nałogowo uczę się nowych rzeczyrnnie palę (i nie znoszę jak ktoś pali), piję rzadko, ale się zdarza.
A poza tym...: bardzo nie lubię dzieci a i do psów, zwłaszcza dużych, mam spory dystans.rnJestem z Koszalina, studiowałam we Wrocławiu, robiłam doktorat w Groningen w Holandii, obecnie mieszkam na warszawskim Ursynowie. Żałuję że wróciłam, będę się stąd wynosić, ale jeszcze nie wiem kiedy.rnrnDrażni mnie określenie "branżowe", "z zamkniętą przeszłością" (pie*dolenie, przeszłość odbija się na teraźniejszości, jesteśmy sumą doświadczeń). Mam za sobą trzy związki, w tym pierwszy z mężczyzną, wciąż się przyjaźnimy. Mam swoje cele, do których dążę, mam marzenia (o żonie i własnym domu), lubię spokój i ciszę, mam 3 koty, autyzm, ADHD, depresję jesienno-zimową, chodzę na terapię.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? chcę poznać ciekawe kobiety, nie mam konkretnego celu. Jestem otwarta na każdą możliwość.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
Wiosna402023-04-21 00:26
:) pozdrawiam z Holandii

Witaj, Zaloguj się

leDomi w portalu

KONTAKT DO LEDOMI

Imię:Dominika
E-mail: emailgroaning.witch@gmail.com 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Płeć: kobieta
Urodziny:1989-03-05
Imieniny:00-00
W portalu od:2023-03-18 15:14:23
Aktualizacja: 2023-03-18 15:33

ULUBIONE

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2023