muffinka123x - profil

Świat jest pełen dobrych ludzi, ale jeśli nie możesz takiego znaleźć - sam nim bądź.

O Tobie:

Cześć wszystkim. Jestem osobą, która bardzo nie lubi pisać o sobie, myślę że wynika to z faktu, że zazwyczaj jestem bardzo skryta. Łatwiej jest mi powiedzieć, że w praktyce wyjdzie jakie mam wady i zalezy i czy też tak naprawde nie jest? W każdym raziem, z podstawowych rzeczy, które mogłabym o sobie napisać to, to że mam na imię Roksana, mam 23 lata, studiuje zaocznie i kocham góry.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Jak wspomniałam wyżej w wolnym czasie chodzę po górach lub zwiedzam naszą piękną Polskę. Lubie podróżować. Niestety brak mi czasem odwagi i jakiegoś bodźca by pojechać dalej, by robić to czego tak naprawdę pragnę.
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Jestem dzieckiem seriali, dlatego jeśli miałabym wybrać serial czy film? Wybrałabym serial. Oczywiście do kina też zdarza mi się chodzić, jednak musze trafić na coś, co jest wartę obejrzenia. Swoją drogą, czy Ty sama nie wolałabyś spędzić wieczoru pod kocem z kubkiem gorącej czekolady oglądająć Netflixa? :)
Nałogi: Mam każdy je ma. Chyba największym i najbardziej potępianym przez społeczeństwo nałogiem jest uzależnienie od papierosów, więc niestety tak pale papierosy. Nie jest to uzależnienie, które powoduje, że pale paczkę dziennie, jednakże codzinnie chociaż jednego muszę zapalić. Od tak, po prostu lubie tą chwilę "papierosy, kawa i ja" jak śpiewa K.Nosowska.
A poza tym...: Poza tym, czuje się samotna. Potrzebuje towarzysza, który napędzi moje życie, który wskaże mi prawidłową drogę. Nie wiele mam do zaoferowania, urodą również nie zachwycam, ale wierze w to, że są jeszcze ludzie, dla których ważnym aspektem jest fakt, jaki człowiek jest dla drugiego człowieka.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...?
Można Cię spotkać: blogi czat forum ogłoszenia

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
anajej2020-01-02 20:28
Komplement i to zasłużony .
anajej2019-12-28 12:46
Z urodą nie tak najgorzej,....

Witaj, Zaloguj się

muffinka123x w portalu

KONTAKT DO MUFFINKA123X

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:małopolskie
Miasto:Wadowice
Płeć: kobieta
Urodziny:1996-05-10
Imieniny:00-00
W portalu od:2019-09-22 08:53:26
Aktualizacja: 2019-12-22 13:00

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020