she-devil - profil

"Pierwsza strona Księgi Życia jest biała,a ostatnia czarna. Kolory innych stron MALUJESZ TY!" ;) Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: kuzwa,fajnie było ;)

O Tobie:

Najpiękniejszy strój dziewczyny to charyzma. Najładniejszy dodatek to uśmiech,a najlepsza para szpilek to pewność siebie ;) Może nie jestem idealna,mam parę wad,ale mam wyjątkowy charakter i jestem z tego dumna :) Wysoka brunetka (długie włosy) o piwno-zielonkawych oczach,ciemnej karnacji,sportowej sylwetce...z mega duuuużym poczuciem humoru :) Należę do klubu ludzi cieszących się życiem,bez względu na okoliczności :) ANIELSKA DUSZA Z DIABELSKIM TEMPERAMENTEM (Kobiety z natury są aniołami,ale gdy ktoś połamie im skrzydła,kontynuują lot na miotle..) :D Jeśli chcesz wiedzieć więcej..Zapraszam na gg ;)
Czym się zajmujesz,
hobby, czas wolny:
Pracuję... :) Hobby: rozśmieszanie innych ;) rysowanie,SPORT: siłka,turystyka wysokogórska,strzelectwo sportowe,rower,tenis..MUZYKA jest moimi skrzydłami,które unoszą mnie nad szarością dnia ;) Psychologia,Kryminalistyka.. ;) Wolny czas staram się spędzać aktywnie :) Organizm ma wtedy wzmożoną produkcję endorfin(hormony szczęścia),które powodują doskonały nastrój ;)
Nałogi: Moja cudowna kobieta :) KOCHAM CIĘ! :*
A poza tym...: " Lubię,kiedy kobieta omdlewa w objęciu,kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu,gdy jej oczy zachodzą mgłą,twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi,gdy wpija się w ramiona palcami drżącymi,gdy krótkim,urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem..Lubię ten wstyd,co się kobiecie zabrania przyznać,że czuje rozkosz,że moc pożądania zwalcza ją,a sycenie żądzy oszalenia,gdy szuka ust,a lęka się słów i spojrzenia.Lubię to i tę chwilę lubię,gdy koło mnie wyczerpana,zmęczona leży nieprzytomnie,a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata... " :) A tak na marginesie,to mam słabość do kobiet o jasnych oczkach ;)

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Jestem nosicielką estrogenu i poszukuje drugiej nosicielki tegoż hormonu dla wspólnego wydzielania endorfin... ;) A tak poważnie,to szukam nowych ciekawych znajomości (czasem przypadkowa znajomość staje się czymś więcej i to jest w niej najpiękniejsze) :)
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
Kasiabozena2017-03-18 11:08
Witam jeżeli masz jakies pytania to pisz na mejla 😀Masz bardzo interesujący profil pozdrawiam
AbigailK322017-02-28 22:32
Tez szukam milosci à ty jestes sliczna :-* :-)
BlackAngel19942017-01-08 15:47
Ja Ciebie też Kocham. :) :*
papillonek2017-01-03 17:49
😊 całkiem interesujący opis 😊
BlackAngel19942016-11-07 19:11
:*

Witaj, Zaloguj się

zoo

she-devil w portalu

KONTAKT DO SHE-DEVIL

 
Imię:she-devil
GG: Status GG8529644 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:śląskie
Miasto:
Płeć: kobieta
Urodziny:06-20
Imieniny:00-00
W portalu od:2016-01-01 10:38:02
Aktualizacja: 2017-02-17 11:15

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017