smaku - profil

Bardzo chciałabym być lesbijką. Kocham tylko dziewczyny, oczywiste.
Ostatnio na blogu: Kilka rzeczy mi dzisiaj przyszło do głowy, a propos innych tematów, ale w temacie jednym w sumie - a propos przetwarzania informacji, bo ostatnio nawet jakieś RODO wymyślili, i całe szczęście, przynajmniej będzie porządek i zmniejszy się wskaźnik przestępstw kryminalnych, nawet w długim okresie w przyszłości i na zawsze - dzięki wyłapywaniu tych, którzy sobie "tylko tak przetwarzają, poszukują, na cele... różne..." - tak potem się tłumaczą idioci i kaleki umysłowe, które uwielbiają zbierać informacje, szukać, szukać, znajdować, inne, nowe, aż wszystko by mogły wiedzieć o KIMŚ...

Typowe zachowania marginesów, środowisk kryminalnych, kaleków umysłowych, etc. - wiadomo, oczywiste.

Przykładowo:

- czy ktoś zna chociaż imię tej osoby?

- czy ktoś wie, gdzie on/ona mieszka?

- czy ktoś ma e-mail, numer telefonu?

- czy ktoś wie, kto to jest?

- czy ktoś wie, czy to ktoś bogaty?

- czy on/ona ma mieszkanie?

- czy on/ona ma męża, żonę, rodzinę... bogatą?

- etc., wiadomo, oczywiste...

Takie zainteresowania są nie do wyobrażenia dla ludzi normalnych, ale za to są typowe dla środowisk kryminalnych i patologicznych, które TYLKO szukają informacji, majątków, danych osobowych, innych informacji, aby tylko mieć i móc przetwarzać, na cele wiadome, oczywiste... no i to typowe, każdy wie i zna, oczywiste.

Potem nie mogąc znaleźć sposobu na znalezienie informacji, szuka się innych sposobów, np.

- może chociaż wysłać e-mail, żeby dostać zwrotny, to ma się już e-mail, hmm...

- może coś kupić, zrobić przelew - to byłby dane bankowe, hmm...

- może inne sposoby

etc. - ważne, żeby uzyskać informacje, na cele?

No i właśnie. Typowe dla kryminału i środowisk marginesowych, każdy wie i zna, typowe, zasadnicze pewnie nawet, oczywiste.

I teraz skojarzenie, że na przykład ja się nawet boję szukać kogoś po nazwisku i imieniu, kogoś, kogo znam, bo czułabym się od razu przestępcą, oczywiste.

Ci debilni z marginesów maja 100% odwrotnie - od razu by chcieli chociaż inicjały, chociaż imię, cokolwiek - żeby móc zacząć poszukiwania na wszystkie możliwe sposoby - no i znowu: typowe, znane, oczywiste.

Zawsze łatwo rozpoznać margines kryminalny i ludzi zwyczajnych, oczywiste. Dwa różne światy, stąd zachowania różne, przeciwne zawsze, etc. - wszystko zawsze typowe i znane, oczywiste.

I teraz skojarzenie następne, bo akurat przeglądałam jakiś artykuł o filmach lesbijskich - i a propos np. cycków, albo innych fotografii, albo informacji, które udałoby się jakoś zdobyć - jeśli nikt na świecie nie widział cycków jakieś dziewczyny, a nagle ktoś ma fotografię, no to zaczyna się historia od razu, znane, typowe, oczywiste...

Potem przykładowo nawet nie znajdzie męża, bo przecież cały świat ogląda jej cycki, a miałaby się tłumaczyć, że jej ukradli? Że ktoś jej ukradł i wysłał na Internet? Mąż powinien widzieć pierwszy i jedynie, oczywiste. Hmmm... to potem kto by chciał być mężem, szczególnie, kiedy marzył, żeby zobaczyć cycki swojej potencjalnej żony, a ta pokazywała już setkom innych osób przed nim, no więc w ogóle wiadomo, oczywiste...

Potem dziewczyna się tłumaczy, że ktoś oglądał jej cycki, bo ukradł jej zdjęcie tylko, no tak, ale ktoś sobie jednak oglądał, więc teraz co to za tajemnica, jak można myśleć o miłości i wszystkim, co istotne dla dwojga osób, kiedy się poznają - a potem za kilka lat, czy miesięcy ktoś wysyła e-mail z fotografia i tekstem "Patrz! To twoja żona!" - i można sobie pooglądać, hmm... "zrobione przed ślubem, fajne, nie?" - i teraz mąż pyta żony "to twoje cycki przed ślubem? pokazywałaś innym?" :)

No i etc., wiadomo, hmm...

Potem jednak ktoś NADAL by chciał, chociaż imię, chociaż jakiś dokument, jakiś sposób - żeby tylko uzyskać informacje o osobie, hmm... i móc potem przetwarzać...

I teraz jak można się dziwić, że zas*ańców z marginesów wyłapuje się zastrzeliwuje, jak kaczki i robaków, zwyczajne odstrzały i do zbiorowych grobów, lub w dym...

Oczywiste... proste, no ale jednak robactwo NIGDY nie ma rozumu, typowe, oczywiste...

Zawsze zostają odstrzały, typowe, oczywiste... :)

... a tłumaczą się nawet siedząc w krematoriach zbiorowych...

Tłumaczenie się - to chyba jedno z zasadniczych zachowań typowych środowisk tych kaleków, czyli marginesów, i przestępców z tych środowisk, hmm... ciekawe...

... a potem chcą przepraszać i zawsze twierdzą tak samo, że "nie chcieli, nie wiedzieli, gdyby", itp. - typowe, szablonowe, znane zachowania kryminalne tych czubków, każdy zna, oczywiste.

... a potem i tak odstrzały. Na rozum zawsze za późno, zasadniczo, bo to inne światy, inne istoty - debilni. Czyli przestępcy. Typowe, oczywiste.

Potem jak pomagać czubkom? - nie ma szans. Są debilni... nie ma szans, żeby mieli rozum. Dlatego TYLKO się zabija, oczywiste... tak musi być, proste, oczywiste...

Hmmm... refleksyjnie... skojarzeniowo... :)

"Nie ma szans cofnąć czasu" - to najgorsza tragedia tego świata, hmm... inne tragedie nie istnieją, oczywiste... potem zostają TYLKO rozliczenia... aż do rozliczenia 100%... wiecznie...

Hmm...
 KOMENTARZE (0) 
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: W wolnym czasie zawsze oglądam jakieś gołe dziewczyny na Internecie i szukam sobie ładnych zdjęć.
A poza tym...: Kiedyś i tak zostanę lesbijką. Muszę znaleźć sposób. Chciałabym mieć legitymację członkowską i certyfikat zasłużonej lesbijki. Kiedyś będę official lesbian certified i zostanę dziewczyną, ale jedynie lesbijką, oczywiste.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Chciałabym być lesbijką i móc być wśród samych dziewczyn i żeby być uznaną za jedną z dziewczyn, które są lesbijkami, żeby mnie traktowano jak koleżankę-lesbijkę, taką jak inne lesbijki.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
smaku2019-10-29 21:13
Odwiedzam dzisiaj samą siebie w Gościach, żeby czuć się dobrze wśród samych swoich u siebie i ze sobą. Jak miło jest być u siebie, nikt nie męczy, nie filozofuje, nie krzyczy, wystarczy sobie zajmować czas swój własny sobie, a czas sobie mija przyjemnie... :) Ale to śmieszne mi się wydaje, haha, chyba jestem zabawna... ;)
smaku2019-10-03 16:11
@sylviavonharden: jeszcze a propos "zabijania ludzi na sposób żydo-ptaka", co typowe dla uniwersyteckich słowno-filozoficznych kur, których każdy się boi, żeby nie zadziobała, oczywiste - od takich osób z tą chorobą "żydowską", czyli schizofreniczną typu "kartezjusz-rozum", czy Freud, w efekcie "ptasi żydek dziobiący" - dlatego właśnie zakazuje się żydom kontaktu z ludźmi, żeby nie zabito człowieka, tak samo żydzi maja zakaz czytania, pisania, etc. Oczywiste. Z tych samych powodów, bo piszą, czytają, mówią "dziobem", lub "pazurem" zabijającym człowieka, a człowiek może dostać wylewu w mózgu, czyli mieć udar mózgu od kontaktu z takim żydem ptasim - boli głowa jak zadziobana i pęka mózg i człowiek ma migrenę i wylew i potem konsekwencje, np. warga opada, twarz się wykrzywia, martwe się robią członki, kończyny, potem amputacje i zgon - z powodu zadziobania przez ptasiego żydka. Dlatego zakazuje się sekt żydowskich, metod Callana, innych "ptasich żydków", 100% wszystkich, bo to zabójcy. Oczywiste. No więc a propos przytulenia - bardzo chętnie, ja bardzo lubię dziewczyny, oczywiste, ale żeby mi nie zadziobać mózgu, że mogłabym umrzeć, lub mieć wylew, oczywiste. :) Po weekendzie pogadamy więcej, miłego. Do napisania, hej. :)
smaku2019-10-03 16:05
Iza to ładne imię, zawsze kojarzy mi się z jedną z bogiń, czy królowych egipskich, Isis. Nawet religie porobiono związane z tą boginią, czy królową. Zawsze z Isis idzie mi w parze Hathor, potem Kleopatra, potem muszę z ciekawości sięgać po encyklopedie i mitologie, żeby przypomnieć sobie następne i wszystkie boginie i królowe z dawnych czasów, nie tylko egipskie, ale i greckie, inne tam wtedy z tamtych czasów, hmm... nostalgiczne wspomnienia zawsze... a propos przytulenia, to nie byłabym pewna, czy mnie nie oszukujesz, bo z Twoich wypowiedzi i formy wypowiedzi, widzę osobę bardzo "kłująca", "zabijającą", jak żyleta, że od razu boli głowa i czuję się pocięta i zabijana, jak od "żyda". :) Każdy kontakt z Tobą, jakikolwiek, to od razu jakby mi rozwalało głowę i wszystko boli od razu, jak kontakt z zabójcą - mówię Ci prawdę, bo prawda od razu leczy i pomaga i zawsze zostaje, wiecznie, jako realna, oczywiste. Nie dziwne, że lubisz freudowskie teksty, bo to są teksty schizofreniczne, chore 100%, jak na Twoim blogu gadałyśmy, że Freud był 100% zabójcą typu schizofrenicznego, same słowa jak żylety tnące mózg - takie osoby izoluje się, jak żydów, żeby nie czytały, nie pisały, nie miały kontaktu z ludźmi, żeby ne zabijać ludzi. To Ty masz tak samo. To strasznie bolesny stan umysłu. Zapytam, czy masz może tak, że wszyscy się Ciebie boją, jak uniwersyteckiej ptasiej żydówki? :) Mam nadzieję, że wiesz, o czym mówię. Taka zabójczyni typu kura słowno-filozoficzna, że zabija wzrokiem, słowami, pismem, wszystkim, jak żyd, insekt. Więc bałabym się zawsze, że mnie zabijesz, jak osoba, jaką widzę, w rozmowie z Tobą i tak Cię opisuję, jak Cię znam z naszych rozmów. Czy mam rację, czy się mylę? Zawsze mówię prawdę wprost, ale ładnie, bo jestem dobra i wiem, jak jest, dlatego zawsze mówiąc prawdę, mówię w dobrych intencjach. No więc zanim cokolwiek, mogłabyś potwierdzić, lub zaprzeczyć z wyjaśnieniem, że się mylę. Da się z Twojej strony?
sylviavonharden2019-10-02 22:18
Cześć. Jestem. Mam na imię Iza. Potrzebuję przytulenia
smaku2019-09-30 14:51
"elegancki bełkot" - możliwe, że tak to widać ze strony "innych". Dla mnie, i dla ludzi, to, co piszę, widać, jako wypowiedź człowieka, zwyczajną. To nie bełkot, to prosta wypowiedź ludzka zawsze, zawsze merytoryczna i wprost, jak dla dziecka, oczywiste. Cieszę się zawsze, że może się podobać komuś. ;) Generalnie nic nie ma szans mi się stać, bo czasem ludzie się boją, że coś mogłoby się stać. Zapewniam, że 100% nigdy nie ma szans, żeby coś mi się stało. Gwarancja 100%, zawsze odpowiadam, "tak dziękuję, wszystko w porządku, oczywiste, jak zawsze". Oczywiste... :) Nie trzeba się martwić, absolutnie, jak wyżej mówię. Dzięki za troskę, byłam na weekendzie...

Witaj, Zaloguj się

smaku w portalu

KONTAKT DO SMAKU

 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:mazowieckie
Miasto:
Płeć: kobieta
Urodziny:1977-07-27
Imieniny:12-19
W portalu od:2018-02-25 18:00:08
Aktualizacja: 2018-09-27 21:26

Ostatnio komentowane:

news Kobiece strefy nagości, czyli polskie kino lesbijskie
smaku Filmy lesbijskie? Ciekawe... widząc nazwisko pani Szapołowskiej nie byłam pewna, czy to współczesne, aktualne coś? Nigdy nie było szans zobaczyć na golasa tej pani, a tu nagle na stare... opinia dodana 2019-11-13 19:41:28
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Za ile można by odkupić? Bo chyba po 30 zł. jest na rynku, to za drogo trochę, a bardzo spodobała mi...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019