smaku - profil

Bardzo chciałabym być lesbijką. Kocham tylko dziewczyny, oczywiste.
Ostatnio na blogu: Dzień dobry wszystkim, chciałabym dzisiaj życzyć wszystkim koleżankom wszystkiego najlepszego na zbliżające się święta!

Nie wiem, czy będę tu jeszcze przed świętami, więc chciałabym mieć formalności z głowy, oczywiste, żeby potem nikt nie mówił, że zapomniałam, gdybym zapomniała, albo coś, oczywiste.

No więc dzisiaj sobie przypomniałam, no więc chciałam życzyć wszystkiego dobrego wszystkim.

Wszystkiego Najlepszego! I dużo zdrowia i radości i szczęścia i spełnienia marzeń i wszystkiego, co sobie kto życzy, to ja życzę, OK.

To na święta i na Nowy Rok od razu przy okazji i mam z głowy.

Fajnie, że tu moje konto jeszcze jest, tak sobie przypomniałam właśnie, super to jest. Fajnie, cieszę się, że tu mnie nie skasowali. Wiem, że nikt mnie nie lubi zawsze, to przynajmniej mnie tu nie kasują, cieszę się. Bardzo dziękuję wszystkim.

Już nie przeszkadzam, potem jeszcze może przyjdę, poczytać coś. Czad.

OK. To już uciekam. Najlepszego! Hej.

Ja.

P.S.

Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko dobrze... oby. Mam nadzieję. OK. To już nie przeszkadzam. Dzięki. Do napisania potem. Później jeszcze coś napiszę, zobaczę.
 KOMENTARZE (3) 
Alias_Grace Dziękuję i nawzajem smaku :-)
2018-12-21 15:34
Albowiem Wzajemnie "smaku". :-) Samych przyjemności w Nowym 2019 roku. Oczywiste. ;-)
2018-12-21 22:30
rozmaryn1 Wszystkiego dobrego:)
2018-12-22 08:15
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: W wolnym czasie zawsze oglądam jakieś gołe dziewczyny na Internecie i szukam sobie ładnych zdjęć.
A poza tym...: Kiedyś i tak zostanę lesbijką. Muszę znaleźć sposób. Chciałabym mieć legitymację członkowską i certyfikat zasłużonej lesbijki. Kiedyś będę official lesbian certified i zostanę dziewczyną, ale jedynie lesbijką, oczywiste.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Chciałabym być lesbijką i móc być wśród samych dziewczyn i żeby być uznaną za jedną z dziewczyn, które są lesbijkami, żeby mnie traktowano jak koleżankę-lesbijkę, taką jak inne lesbijki.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
smaku2018-10-22 20:42
OK. Każda córka sama decyduje. Oczywiste. Hej. :)
Nadiaaaa2018-10-21 16:38
Mam taką prośbę;) nie udzielaj się już u mnie na profilu z łaski swej:) dziękuję dowidzenia pozdrawiam :)
smaku2018-10-18 21:36
To im powinno zależeć, nie mnie, to chyba oczywiste, czy nie? Chodzi o to, że nie mogłabym pomóc dziewczynom skazanym na wieczną karę za przewinienia, których dopuszczałyby się zawsze, gdyby je uwolnić. Stąd taka ciężka i jedynie najistotniejsza moja rola w tych historiach, oczywiste. Albo się uda, albo nie. Chodzi o to, że nie wiadomo, czy istnieje sposób, żeby je zmienić ze złych na dobre, hmm... Zobaczymy, etapami, wait... :)
Nadiaaaa2018-10-12 23:12
Nie licz na to.
smaku2018-10-12 21:47
Oczywiste, to były bardzo niedobre dziewczyny, jak mnie zobaczą, to od razu zaczną knuć, jak mnie obezwładnić na początek, potem co ze mną zrobić, potem dopiero pomyślą, że przyszłam je uwolnić i zanim mnie zabiją, wróci im rozum i zapytają, czy znam drogę wyjścia z tych kazamatów. Wieczność tu pracują, zamknięte... he... i wtedy powiem, że tak, no przecież jakoś musiałam tu przyjść, czy to nie oczywiste? - wtedy każą mi, żebym je poprowadziła i zagrożą, że jak ich nie zaprowadzę, to mnie będą torturować i zabiją na koniec, oczywiste. Więc powiem im, że muszą mnie najpierw poprosić i chcieć, a nie żądać i że dopóki nie wróci im rozum, nie mogę im pomóc i wyjaśnię im, dlaczego to jest oczywiste... i będziemy sobie tak rozmawiać przez kilka dni przynajmniej na początek, zanim zdecyduję, że może już można pierwszy etap wyjścia zacząć realizować... długa droga, bardzo długa droga... ale może mi się uda im pomóc, zobaczymy... wszystko zależy od mnie i jedynie ode mnie, oczywiste... pod warunkiem, że mogą być reformowalne i realnie zmieni im się tak, że realnie nie będą złe, jak złe są z natury... zobaczymy, może istnieją cuda? Zobaczymy...

Witaj, Zaloguj się

smaku w portalu

KONTAKT DO SMAKU

 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:mazowieckie
Miasto:
Płeć: kobieta
Urodziny:1977-07-27
Imieniny:12-19
W portalu od:2018-02-25 18:00:08
Aktualizacja: 2018-09-27 21:26

Ostatnio komentowane:

info Nasze miejsca zagranicą
Goraleczka69 Hej jakieś kluby branżowe dla les w Norwegii?😊 opinia dodana 2018-10-21 21:22:36
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019