vampirka - profil

“In the end, we only regret the chances we didn't take, the relationships we were afraid to to have and the decisions we waited too long to make.”

O Tobie:

Z natury jestem raczej spokojną i ciepłą osobą. Najbardziej lubię spędzać czas ze swoją drugą połówką. W różny sposób w zależności od chęci, nastroju i (niestety) finansów. Ogólnie uważam, że nie jest tak ważne co się robi tylko z kim to się robi :) Ponadto strasznie przytulaśne ze mnie stworzonko. Nie wstydzę się swojej orientacji, gdyż uważam, że każdy jest jaki jest i powinien być z tego dumny. Cenię ludzi inteligentnych i wrażliwych - takich, którzy potrafią zobaczyć więcej niż przeciętny człowiek...
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Moją wielką pasją od wielu lat jest sport. Regularnie trenuję grubo ponad połową swojego życia, swego czasu brałam także udział w rywalizacji sportowej. Obecnie codziennie chodzę na cross fit :) Lubię także pograć na Xboxie ;)
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Książki: po prostu kocham "Raj utracony" Miltona oraz "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa. Muzyka: zależy od nastroju. Są jednak takie utwory, które z różnych względów sporo dla mnie znaczą... Film: tu akurat spory rozrzut, choć najchętniej wybieram filmy historyczne, thrillery oraz wszystkie nieźle pokręcone. Lubię także Anime.
Nałogi: sport, kawa i energetyki ;)
A poza tym...: nie palę, piję tylko okazyjnie

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? ...dałam się oswoić niewłaściwej osobie
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
freeberde2020-02-23 23:10
Nie ma wiz do USA. A zatem możemy spełniać Swoje Marzenia. Ja mam takie same problemy jak TY. Startowałam w Green Card. Not selected. Gorzej u mnie, bo byłam na rozmowie z Konsulem. Odmówił mi wizy. Bo jestem Wolnym Ptakiem. Nie mam rodziny, dzieci,nieruchomości, żadnych dowodów, ze wrócę. Tych więzów nie mam. Z odmową podobno jest trudno. Ale Brat mi mówi:” nie ma wiz to nie ma”. Dlatego ja zaryzykuję. Zasadą jest, że muszę się gdzieś zgłosić wirtualnie za 14 dolarów na jakąś ESTA a potem muszę kupić bilet powrotny. Okey kupię. Gorzej jak mnie cofną z granicy. Bo to dość duża dla mnie inwestycja. Za to, że jestem Wolnym Ptakiem. No ale co mam na to poradzić. Już nic nie wymyślę. A TY kiedy wybierasz się do USA ?
Freo2020-02-13 21:57
:) Witaj
Blue-Sky2020-01-09 22:00
A w tych oczach ocean smutku..
Liftan2020-01-02 18:38
Cześć!
freeberde2019-12-20 23:42
Dlaczego od roku nie poprawiasz BŁĘDU w swoim motto profilu publicznego ? Bo ja Tobie zwróciłam na to uwagę dawno temu. I Ty wznawiasz profil, czyli edytujesz i możesz to zrobić - a jednak z uporem maniaka - tego nie robisz. Co to jest za cecha charakteru ? Chciałabym zrozumieć takiego człowieka, którego osobiście się boję. Bo wyobrażam sobie kolację kulturalną w restauracji gdy proszę Tę Osobę, żeby jadła tym razem za pomocą widelca i noża - a ona z uporem będzie jeść palcami. O co chodzi, że ludzie teraz chwalą się jakąś swoją degrengoladą, że - na przykład - nie czytają książek. Jak można chwalić się, że jest się analfabetą? Ja tego totalnie nie kumam. Jakiś milioner chwali mi się na przykład, że nie umie włączyć pralki. Ja myślę o nim jak o imbecylu - a on mi się normalnie chwali. Co to jest ? Pewnie kolejna choroba XXI- wieku:)

Witaj, Zaloguj się

vampirka w portalu

KONTAKT DO VAMPIRKA

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Płeć: kobieta
Urodziny:1986-02-28
Imieniny:06-25
W portalu od:2014-05-09 02:58:26
Aktualizacja: 2019-12-25 23:37

Ostatnio komentowane:

erotyka Fitness intymny kobiet
Mona99 filmvod.pl - rn----------------------rnTo Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online!rnZnajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 rnrnSetki... opinia dodana 2020-02-22 20:18:29
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020