vampirka - profil

“In the the end, we only regret the chances we didn't take, relationships we were afraid to have and decisions we waited too long to make.”

O Tobie:

Z natury jestem raczej spokojną i ciepłą osobą. Najbardziej lubię spędzać czas ze swoją drugą połówką. W różny sposób w zależności od chęci, nastroju i (niestety) finansów. Ogólnie uważam, że nie jest tak ważne co się robi tylko z kim to się robi :) Ponadto strasznie przytulaśne ze mnie stworzonko. Nie wstydzę się swojej orientacji, gdyż uważam, że każdy jest jaki jest i powinien być z tego dumny. Cenię ludzi inteligentnych i wrażliwych - takich, którzy potrafią zobaczyć więcej niż przeciętny człowiek...
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Moją wielką pasją od wielu lat jest sport. Regularnie trenuję grubo ponad połową swojego życia, swego czasu brałam także udział w rywalizacji sportowej. Obecnie codziennie chodzę na cross fit :) Lubię także pograć na Xboxie ;)
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: Książki: po prostu kocham "Raj utracony" Miltona oraz "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa. Muzyka: zależy od nastroju. Są jednak takie utwory, które z różnych względów sporo dla mnie znaczą... Film: tu akurat spory rozrzut, choć najchętniej wybieram filmy historyczne, thrillery oraz wszystkie nieźle pokręcone. Lubię także Anime.
Nałogi: sport, kawa i energetyki ;)
A poza tym...: nie palę, piję tylko okazyjnie a i to w małych ilościach

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? ...dałam się oswoić niewłaściwej osobie
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
vampirka2019-03-01 21:46
Wszędzie śmigam na rowerze ;) A w tej okolicy całkiem możliwe, że mnie widziałaś, bo często wracam tamtędy z treningu :)
ikhebtijd20152019-03-01 15:32
Jeździsz na rowerze?? pytam bo czy mozliwe, że Cię widziałam kiedyś w okolicy Świętego Mikołaja??
Alvina002019-02-28 18:04
Witam drodzyrnrnMam przyjemność dotrzeć do was za pośrednictwem tego medium. Proszę wziąć pod uwagęrnto podejście jest bardzo ważne. Jestem Alvina Stevens, jestem interesująca w tobie. Prosimy odpowiedziećrnz powrotem w moim e-mailu, gdy tylko przeczytasz tę wiadomość, wkrótce będę czekał na wiadomość.rn(alvinastevens3@gmail.com)rnDziękuję CirnAlvina Stevens
freeberde2019-01-18 17:55
Przez te dwa tygodnie próbowałam sobie dokładnie przypomnieć co takiego mówiłam, czym go tak dotknęłam... Do dziś nie wiem... Jedno wiem na pewno - nie wchodziłam na jego teren prywatny, bo jego nie znałam. Mówiłam coś o sobie i o swoim życiu. W trakcie rozmowy nie dał żadnego znaku, że coś mu się nie podoba. W żaden sposób nie reagował.. Słuchał i był bardzo spokojny, nawet miły... Po tamtym incydencie nie podejmuję żadnej rozmowy z obcymi ludźmi, których nie znam i którzy mnie nie znają w prawdziwym świecie. Przeniosłam moją potrzebę komunikacji z obcymi do internetu..
freeberde2019-01-18 17:52
To się zdarzyło 10 lat temu. Spotkałam się z dwójką przyjaciół w sobotę wieczorem i chodziliśmy sobie po różnych klubach... Około trzeciej nad ranem już w drodze do domów weszliśmy do takiego baru na Chmielnej. Siedziało tam pięciu chłopaków, byli młodzi około 25 lat, szczupli, nie jacyś maczo i mieli wytatuowane nogi.. My uśmiechnięci, pozytywnie do ludzi nastawieni, weszliśmy na ostatnie piwko... Jakoś tak się ułożyło, że się zmieszaliśmy i każdy rozmawiał przy innym stoliku z kimś innym.. Ja rozmawiałam z jednym chłopakiem sama... Normalna rozmowa, chociaż chyba monologowałam, coś opowiadałam o swoim życiu, może o ostatniej relacji.. Chłopak słuchał, mało mówił... Bar zamykali i wszyscy wyszliśmy na zewnątrz, uśmiechamy się do siebie, żegnamy, miło było poznać te sprawy i nagle.. to trwało sekundę, ten chłopak, z którym rozmawiałam zrobił obrót i strzelił mnie nogą w twarz.. Poleciałam 10 metrów na chodnik, doznałam wstrząsu... Nic nie widziałam, znajomi wezwali taxi i odwieźli mnie do domu. 2 tygodnie po tym strzale leżałam w łóżku..

Witaj, Zaloguj się

vampirka w portalu

KONTAKT DO VAMPIRKA

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Płeć: kobieta
Urodziny:1986-02-28
Imieniny:06-25
W portalu od:2014-05-09 02:58:26
Aktualizacja: 2019-03-17 14:57

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
RysioPyyysio Mimo skali kampanii karnej żaden z Czeczenów nie zwrócił się do rosyjskich organów ścigania z oskarżeniem.😜 opinia dodana 2019-02-19 13:19:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019