KPH: orzeł na tęczowym tle obraża?

Orzeł na tęczowym tle obraża? Wg Ministra Spraw Wewnętrznych Joachima Brudzińskiego tak i zapowiada zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Pokażmy solidarność z osobami spisanymi przez policję na Częstochowskim Marszu Równości i zmieńmy swoje profilówki na orła z tęczą! Wszystkich nas nie zamkniecie!

Kampania Przeciw Homofobii
Data publikacji w portalu: 2018-07-12
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

Itifilinb2018-08-07 23:57
Przecież jakakolwiek zamiana tła na godle czy zamalowywanie flag napisami jest obrazą symboli narodowych więc nie widzę w niczym problemu.

smaku2019-07-29 15:20
Takie zabawy symbolami narodowymi zawsze świadczą o kryminale ostatecznym, jak opluwanie i wymiotowanie na własne państwo, naród, dom, historię, na samego siebie. Symbole narodowe są święte, w znaczeniu wyższym, niż jakiekolwiek religijne nawet, dużo wyższym, oczywiste. W prywatnym wykorzystaniu na cele pozytywne, że "tu jest Polska!", itp., kiedy cieszy się, że Polska i jest jakaś impreza, prywatne coś, ale nie oficjalne, urzędowe, itp., oczywiste, to wtedy zawsze to uchodzi jako dobre i pozytywne w miarę, jeśli ktoś potrafi, bo to nie proste, oczywiste. Jak by nie było, zawsze to jest strach, czy czegoś się nie 'zapluje', czyli własnego państwa, samego siebie czyli, oczywiste. Podobnie jak z ta kretyńską kotwicą typu "P', co smarują ciągle, powinno to być zakazane i kary śmierci za smarowanie na fladze polskiej tych kretynizmów i jakichkolwiek, to oczywiste przecież jest. Jeśli nie jest, dla kogoś, znaczy, że musi być obsrańcem, ale nie z tego narodu ani państwa, oczywiste, czyli na śmietnik jako odpad narodowy zbędny. Oczywistości.


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022