ZAMIANA MIEJSC

P
Mówię do Ciebie, słyszysz? (Cisza)
Wołam Cię krzykiem potężnym! (Szydzisz ze mnie bez opamiętania)
Dlaczego taka jesteś - pytam? (Beze mnie świat byłby lepszy)
Skowyczę z bólu...

Buntuję się przeciwko Tobie, niczym nie zawiniłam. Nie masz prawa tak mówić! (Zawiniłam całą sobą)
Tym, że pragnęłam miłości? Bądź spokojna, już nie pragnę, nie wymagam. Kocham bez żądzy Twojej miłości, tak jednostajnie, bez uniesień. (Przestań kochać!)
Nie zabronisz mi, nie masz już na mnie wpływu, a ja teraz mam własne zasady. (Okazujesz zaskoczenie, widzisz zmianę we mnie, wielką jak ocean. Teraz już pozwalasz kochać i wręcz łakniesz tego. Chcesz mi oddać siebie całą, mówisz, że kochasz, że błądziłaś...)

Teraz ja bezczelnie śmieję Ci się w twarz! Zniknęłaś z mego wnętrza. Pozwalam Ci krzyczeć, skamleć, tupać - rób co chcesz! (Błagasz)
Jestem nieugięta. Doświadcz tego, czego i ja doświadczyłam. Doświadcz bolesności, która kaleczy serce, suchego już płaczu i tego szyderstwa, tej drwiny, której mnie nauczyłaś.
Nie powinnaś była. Nie powinnaś...
Data publikacji w portalu: 2004-06-20
« poprzedni wiersz następny wiersz »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Radość seksu lesbijskiego - Newman Felice
ma może ktoś do sprzedania tą książkę ??

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020