Ceramic Blade sokowirówka V1700388 cena

Ceramic Blade sokowirówka V1700388 - ceny w 1 sklepach internetowych, maj 2024.

Ceramic Blade sokowirówka V1700388

Raport wygenerowany 2024-05-26 na podstawie danych z porównywarki cen nokaut.pl. Ceny ułożone są w kolejności od najtańszych:

Specyfikacja, opisy w sklepach:

Sokowirówka Cecotec Titanium 19000 otwór XXL biała Sokowirówka umożliwia wygodne przygotowywanie różnorodnych soków. Wyciśnij wszystkie owoce i warzywa, które chcesz i otrzymaj pyszne koktajle w dowolnym momencie! NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY; Blender orbitalny do ekstrakcji soku z owoców i warzyw. System odśrodkowy z prędkością 19000 obr / min, który w szybszy sposób wydobywa do 30% więcej soku z owoców. Powłoka tytanowa na tarczy, która poprawia twardość i utrzymuje bardziej trwałą ostrość. Rynna wlotowa XL 65 mm do wkładania całych owoców i warzyw. Maksymalna moc do 650 W dla doskonałych rezultatów. 2 prędkości, aby dostosować się do wszystkich potraw. Zbiornik na miazgę zintegrowany z korpusem i dzbanek w zestawie na sok o pojemności 500 ml. Wolne od BPA, nietoksyczne tworzywa sztuczne. Można myć w zmywarce, łatwiejsze do czyszczenia. System bezpieczeństwa, który umożliwia pracę tylko wtedy, gdy blender jest prawidłowo zmontowany. Antypoślizgowa podstawa i wnęka na kabel. Materiał dysku: Stal pokryta tytanem Prędkości: 2 poziomy Napięcie: 220-240 / 50-60 Hz Środki: 20x24x31 cm Waga: 2,17 kg ZDROWSZE PŁYNY StrongTitanium 19000 wydobywa do 30% więcej witamin z owoców i wykorzystuje je w pełni dzięki systemowi odśrodkowemu i 19000 obrotów na minutę. Jego szybkość kruszenia zachowuje składniki odżywcze, dzięki czemu uzyskujesz napoje przeciwutleniające. TARCZA POKRYTA TYTANEM Zawsze ciesz się najlepszymi sokami. StrongTitanium 19000 ma powlekane tytanem ostrze, które poprawia wytrzymałość i utrzymuje dłużej trwającą ostrość. KANAŁ XL Przygotuj dowolny rodzaj soku bez ograniczeń dzięki wyjątkowo szerokiemu kanałowi wlotowemu o średnicy 65 mm, do którego możesz wkładać całe owoce i warzywa. Ponadto ma wystarczającą pojemność, aby przygotować soki dla Ciebie i dla Ciebie. UZYSKAJ DOSKONAŁE REZULTATY Dzięki ogromnej mocy 650 W osiągniesz doskonałe rezultaty we wszystkich swoich sokach. Szybko uzyskaj idealne rozdrobnione jedzenie. 2 REGULOWANE PRĘDKOŚCI Blender StrongTitanium 19000 ma 2 regulowane prędkości, dzięki czemu można go dostosować do każdego rodzaju żywności. KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA Spraw, aby Twoje koktajle były znacznie łatwiejsze dzięki kompaktowej konstrukcji. Posiada zbiornik na miazgę zintegrowany z korpusem i zawiera dzbanek na sok o pojemności 500 ml. ZADBAJ O ZDROWIE I ZDROWIE Zaangażowanie firmy Cecotec w ochronę środowiska jest niepodważalne. Materiały blendera są wolne od BPA, nietoksyczne, aby zadbać o Twoje i Twoje zdrowie. PYSZNE SOKI W PROSTY SPOSÓB StrongTitanium 19000 ułatwia przygotowanie najlepszych soków. Wyczyść dysk szybko i łatwo i znów ciesz się swoim blenderem, kiedy tylko chcesz. MOŻNA MYĆ W ZMYWARCE Części nieelektryczne można włożyć do zmywarki w celu ułatwienia czyszczenia, dodatkowo posiada wnękę na kabel, która ułatwi jej przechowywanie.

Sokowirówka Cecotec Titanium 19000 otwór XXL biała Sokowirówka pozwala na komfortowe przygotowywanie różnych soków. Wyciśnij wszystkie owoce i warzywa, które chcesz i otrzymaj pyszne koktajle w dowolnym momencie! NAJWAŻNIEJSZE parametry; Blender orbitalny do ekstrakcji soku z owoców i warzyw. System odśrodkowy z prędkością 19000 obr / min, który w szybszy sposób wyciąga do 30% więcej soku z owoców. Warstwa tytanowa na tarczy, która poprawia twardość i utrzymuje bardziej trwałą ostrość. Rynna wlotowa XL 65 mm do wkładania całych owoców i warzyw. Maksymalna moc do 650 W dla świetnych rezultatów. 2 prędkości,dopasować się do wszelkich potraw. Zbiornik na miazgę zintegrowany z korpusem i dzbanek w pakiecie na sok o objętości 500 ml. Wolne od BPA, nietoksyczne tworzywa...

Linki dla Ceramic Blade sokowirówka V1700388:

Cena na Ceneo
Cena na Nokaut
Opinie na Opineo
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2024