Eveline extension volume mascara tusz do rzęs zagęszczająco-wydłużający 10ml cena

Eveline extension volume mascara tusz do rzęs zagęszczająco-wydłużający 10ml - ceny w 1 sklepach internetowych, kwiecień 2024.

Eveline extension volume mascara tusz do rzęs zagęszczająco-wydłużający 10ml

Raport wygenerowany 2024-04-12 na podstawie danych z porównywarki cen nokaut.pl. Ceny ułożone są w kolejności od najtańszych:

Specyfikacja, opisy w sklepach:

Innowacyjny tusz z pielęgnującym olejkiem arganowym dba o rzęsy jednocześnie nadając im nieziemską długość.Zawartość wosków nadaje tuszowi zmysłową kremowość, dzięki której idealnie pokrywa każdą rzęsę bez śladu grudek i rozmazywania.Wyjątkowa szczoteczka o kształcie łuku jest delikatna dla rzęs. Maksymalnie wydłuża i dodatkowo zagęszcza rzęsy od ich nasady sprawiając, że spojrzenie staje się wyraziste.

Eveline Cosmetics Extension Volume Mascara tusz do rzęs wydłużająco-pielęgnujący 10ml (P1) 5901761936988 progresywny tusz z pielęgnującym olejkiem arganowym dba o rzęsy równocześnie nadając im nieziemską długość. Zawartość wosków nadaje tuszowi zmysłową kremowość, dzięki której znakomicie pokrywa każdą rzęsę bez śladu grudek i rozmazywania. Unikatowa szczoteczka o profilu łuku jest delikatna dla rzęs. Maksymalnie wydłuża i na dodatek zagęszcza rzęsy od ich nasady sprawiając, iż spojrzenie staje się wyraziste.nbspnbspSposób wykorzystania:nbspAplikować tusz za pomocą szczoteczki bezpośrednio na rzęsy od nasady aż po same końce. Aqua, Synthetic Beeswax, Paraffin, Acacia Senegal Gum, Stearic Acid, Triethanolamine, Palmitic Acid, Polybutene, Glyceryl Stearate, VP/Eicosene...

Linki dla Eveline extension volume mascara tusz do rzęs zagęszczająco-wydłużający 10ml:

Cena na Ceneo
Cena na Nokaut
Opinie na Opineo
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2024