Kerastase Resistance Extentioniste | Wzmacniająca kąpiel do włosów długich 250ml cena

Kerastase Resistance Extentioniste | Wzmacniająca kąpiel do włosów długich 250ml - ceny w 3 sklepach internetowych, grudzień 2022.

Kerastase Resistance Extentioniste | Wzmacniająca kąpiel do włosów długich 250ml

Specyfikacja, opisy w sklepach:

SZAMPON DO WŁOSÓW DŁUGICH I OSŁABIONYCHKąpiel wzmacniająca dla włosów poszukujących pięknej długości, które są łamliwe i osłabione. Zapewnia wzmocnienie i lepszą kondycję włosów, oraz chroni je przed łamliwością.DZIAŁANIE:- Wzmocnienie- Lepsza kondycja włókna włosa- Ochrona przed łamliwością włosówSKŁADNIK AKTYWNY:- Kompleks Creatine R pomaga wytrenować problematyczne obszary włókna włosa. Połączenie kreatyny i ceramidu wzmacnia wewnętrzną strukturę i przywraca idealny stan włókna włosa.

Kerastase Extentioniste wzmacniający szampon dla włosów długich 250 ml PIELĘGNACJA WŁOSÓW DŁUGICH Extentioniste to linia powstała z myślą o pielęgnacji włosów długich, by stały się mocne i połyskujące, zwiększając tępo ich wzrost. Szampon Extentioniste wzmacnia włosy, zniżając ich łamliwość, dzięki temu można je dłużej zapuszczać. Działanie Wzmacniający szampon, który działa na cały włosy od korzenia, przez długości, aż po same końce. Wzmacnia i ochrania włosy, obniżając ich łamliwość i rozdwajanie końcówek, przyspieszając ich wzrost. Do 4cm dłuższe włosy w przeciągu 3 miesięcy. Sposób zastosowania Nanieś Szampon Kerastase Resistance Bain Extentioniste na mokre włosy, rozmasuj i spień. Dokładnie spłucz. Osusz włosy ręcznikiem i nałóż odpowiednią odżywkę...

Linki dla Kerastase Resistance Extentioniste | Wzmacniająca kąpiel do włosów długich 250ml:

Cena na Ceneo
Cena na Nokaut
Opinie na Opineo
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022