L'oreal paris colorista permanent gel trwała farba do włosów #blueblack cena

L'oreal paris colorista permanent gel trwała farba do włosów #blueblack - ceny w 0 sklepach internetowych, grudzień 2022.

L'oreal paris colorista permanent gel trwała farba do włosów #blueblack

Raport wygenerowany 2022-12-04 na podstawie danych z porównywarki cen nokaut.pl. Ceny ułożone są w kolejności od najtańszych:

Specyfikacja, opisy w sklepach:

L'Oreal Colorista Permanent Gel Trwała farba do włosów Blue Black (1) L'Oreal Colorista Permanent Gel Trwała farba do włosów Blue Black (1) Preparat należy do nowoczesnej gamy Colorista, umożliwia uzyskanie nad wyraz żywego, lubianego odcienia, wprost z fachowego salonu fryzjerskiego. Rezultat będzie z powodzeniem widoczny poprzez długie tygodnie. Potężny zdecydowany ton zaakcentuje Cię na tle koleżanek i spomiędzy tłumu na każdej imprezie. Żelowa konsystencja zapewnia wygodne aplikowanie towaru. progresywna technika zagwarantuje do trzech razy więcej blasku. Zawarta w opakowaniu maska fenomenalnie wygładzi pasma, jest nad wyraz sprawna, wystarczy nawet na sześć aplikacji. LOral Paris Colorista Permanent Gel to trwała żelowa farba do włosów, która spełni Twoje...

Linki dla L'oreal paris colorista permanent gel trwała farba do włosów #blueblack:

Cena na Ceneo
Cena na Nokaut
Opinie na Opineo
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022