L'oreal resveratrol vitamino color odżywka przedłuża kolor farbowanych 200ml cena

L'oreal resveratrol vitamino color odżywka przedłuża kolor farbowanych 200ml - ceny w 1 sklepach internetowych, grudzień 2022.

L'oreal resveratrol vitamino color odżywka przedłuża kolor farbowanych 200ml

Raport wygenerowany 2022-12-04 na podstawie danych z porównywarki cen nokaut.pl. Ceny ułożone są w kolejności od najtańszych:

Specyfikacja, opisy w sklepach:

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color | odżywka do włosów koloryzowanych i rozjaśnianych wzmocnienie, nawilżenie i wytrzymałość koloru do 8 tygodni* objętość: 200 ml Odżywka Serie Expert Vitamino Color od L'Oréal Professionnel to pielęgnacja utrzymująca zdrowy wygląd włosów i długotrwały kolor, przeznaczona dla wszelkich rodzajów włosów koloryzowanych. Kosmetyk wzmacnia włosy, zapewniając ochronę koloru aż do 8 tygodni*. Odżywka Vitamino Color genialnie dopasowuje się do każdego typu włosów, nie obciąża ich, a także prosto rozprowadza się na włosach. Lekka konsystencja odżywki znakomicie nadaje się do codziennej pielęgnacji. Dzięki niej włosy pozostają mocniejsze, bardziej nawilżone i łatwiejsze do rozczesywania. kolor do 8 tygodniwzmacnia...

Linki dla L'oreal resveratrol vitamino color odżywka przedłuża kolor farbowanych 200ml:

Cena na Ceneo
Cena na Nokaut
Opinie na Opineo
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022