Wahl Pro Air Styler cena

Wahl Pro Air Styler

Wahl Pro Air Styler - ceny w 5 sklepach internetowych, styczeń 2020.

Wahl Pro Air Styler
Na Nokaut.pl
Wahl Pro Air Styler
w 2 sklepach
w cenie od 149,25
zobacz szczegóły »
Wahl Pro Air Styler 1100W
Na Ceneo.pl
Wahl Pro Air Styler 1100W
w 5 sklepach
w cenie od 142,00
kup najtaniej »

Raport wygenerowany 2020-01-24 na podstawie danych z porównywarki cen nokaut.pl. Ceny ułożone są w kolejności od najtańszych:

Specyfikacja, opisy w sklepach:

Profesjonalna suszarko-lokówka z trzema wymiennymi końcówkami umożliwia suszenie włosów i ich stylizację w tym samym czasie. Doskonała do zakręcania, modelowania, wywijania włosów, zarówno długich jak i krótszych. Zimny nawiew i duża moc silnika to dodatkowe atuty urządzenia.

Spraw sobie rewelacyjną suszarko-lokówkę Wahl. W tym jednym urządzeniu znajdziesz aż 3 doskonałe właściwości, co w cudowny sposób ułatwi Twoją codzienną stylizację, dzięki wymiennym końcówkom możesz dobierać wielkość fal do swoich upodobań.

Profesjonalna suszarko-lokówka z trzema wymiennymi końcówkami umożliwia suszenie włosów i ich stylizację w tym samym czasie. Idealna do zakręcania, modelowania, wywijania włosów, jednocześnie długich jak i krótszych. Zimny nawiew i wielka moc silnika to dopełniające mocne strony urządzenia.

Linki dla Wahl Pro Air Styler:

Cena na Ceneo
Cena na Nokaut
Opinie na Opineo
Ostatnio komentowane:

news Kobiety rządzą polskim kinem
smaku Kiedy coś tworzy się "w walce", żeby pokazać, że też się umie, to zasadniczo nie może takie coś mieć wartości, żadnej, a jedynie szmelc, oczywiste. Twórczość wynika z natury twórcy,... opinia dodana 2019-12-17 21:42:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Seks lesbijski. 101 pozycji - Schell Jude
Jeśli ktoś będzie w Amsterdamie to jest tam klub z imprezami dla kobiet. Gdy byłam to trafiłam na teatr...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020