Ranking depilatory styczeń 2020

Ranking najlepsze depilatory, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2020-01-22

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

1. Babyliss G960E
Babyliss G960E
najniższa cena! w sklepie:1299,99 zł
cena w sklepie:1299,99 zł
Ciesz się niewiarygodnie gładką skórą bez korzystania z gabinetów kosmetycznych Depilator IPL BABYLISS... pokaż opis »
Ciesz się niewiarygodnie gładką skórą bez korzystania z gabinetów kosmetycznych Depilator IPL BABYLISS Homelight G960E to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie depilacji owłosienia oraz pielęgnacji twojej skóry. To urządzenie pozwoli zaoszczędzić czas i środki finansowe, a także sprawi, że twoja skóra będzie gładka i jasna. Gładka i piękna skóra IPL BABYLISS Homelight G960E do redukcji owłosienia wykorzystuje technologię IPL (Intense Pulse Light), opartą na depilacji świetlnej, która zapobiega odrastaniu niepożądanego owłosienia poprzez napromieniowanie cebulek włosowych. Ten sposób usuwania zbędnego owłosienia jest szybki i bardzo delikatny dla skóry, a ponadto zapewnia trwałe efekty. Dla kobiet i mężczyzn Depilator IPL BABYLISS Homelight G960E umożliwia bezpieczną i skuteczną depilację całego ciała u kobiet i mężczyzn. Wystarczy docisnąć głowicę do skóry i przesuwać ją w pożądanym kierunku. Wysoko wydajna lampa wystarczy na ok. 300 000 impulsów świetlnych. Użytkownik ma do wyboru dwie wymienne nasadki 4 cm - do ciała, 2cm - do twarzy i miejsc wrażliwych. Po pełnej serii 8 zabiegów skuteczność urządzenia osiąga poziom 90% usuniętych włosów. Wygodny w użyciu IPL BABYLISS Homelight G960E oferuje 5 poziomów intensywności światła. Przed wykonaniem zabiegu depilacji IPS należy wygolić dane miejsce. W ten sposób efekty tej metody będą bardziej spektakularne. Zaletą urządzenia jest również ergonomiczna budowa oraz wygodny uchwyt. Bezpieczny w użyciu Depilator IPL BABYLISS Homelight G960E jest klinicznie testowany, posiada czujnik fototypu skóry, który automatyczne rozpoznaje fototyp i optymalnie dopasowuje moc i czujnik dotykowy. Użytkownik ma do wyboru seryjny tryb działania lampy błyskowej (36 błysków/min) lub ręczny tryb lampy błyskowej.... Depilator świetlny Homelight G960E, marki Babyliss o żywotności 300 000 impulsów światła. Depilator Homelight ma 5 poziomów intensywności:... w 2 sklepach
Philips BRI 953
najniższa cena! w sklepie:1699,00 zł
cena w sklepie:1699,00 zł
cena w sklepie:1699,00 zł
cena w sklepie:1699,00 zł
cena w sklepie:1699,00 zł
Pierwsze na świecie rozwiązanie IPL z wyprofilowanymi nasadkami zostało opracowane z myślą o optymalnych... pokaż opis »
Pierwsze na świecie rozwiązanie IPL z wyprofilowanymi nasadkami zostało opracowane z myślą o optymalnych efektach na różnych obszarach ciała. Philips Lumea Prestige to również najskuteczniejsze rozwiązanie IPL, które działa zarówno na zasilaniu akumulatorowym, jak i sieciowym, a ponadto jest wyposażone w czujnik SmartSkin. Aplikacja mobilna:tak;Czas ładowania:0;Czas pracy:0;Czujnik odcienia skóry:tak;Funkcje dodatkowe:Bluetooth, wbudowany filtr UV;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-srebny;Miejsce depilacji:bikini, twarz, pachy;System depilujący:impuls świetlny;Szybkość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zasilanie:akumulatorowo-sieciowe;Żywotność lampy:250000 impulsów świetlnych... Efekt gładkiej skóry nawet do 6 miesięcy* Aż do 92% mniej włosków już po 3 zabiegach** Bezpieczna i delikatna depilacja nawet w miejscach wrażliwych Czujnik SmartSkin - bezpieczna depilacja w domowych warunkach Nasadki dopasowane do ciała, wrażliwych okolic oraz twarzy Aplikacja IPL ze spersonalizowanymi poradami Jak to działa? Z jedwabiście gładką skórą jesteś gotowa na wszystko, w każdej chwili! Zachwycający wygląd każdego dnia jest teraz prostszy do osiągnięcia. Potrzebujesz zaledwie 12 zabiegów, by Twoja skóra pozostała gładka nawet przez 6 miesięcy *. 92% włosków mniej Urządzenie Philips Lumea działa niezwykle skutecznie. Już po trzecim zabiegu pozbędziesz się aż 92% włosków **. Bezpieczna i delikatna depilacja Została stworzona wspólnie z dermatologami, aby zapewnić bezpieczną i delikatną depilację oraz efekt jedwabiście gładkiej skóry na wiele miesięcy. Potrzebujesz tylko kilku minut Depilacja za pomocą Philips Lumea jest nie tylko efektywna, ale co równie ważne, trwa bardzo krótko. Zabieg na obie łydki trwa tylko 8,5 minuty***, a gładkie pachy zyskasz w zaledwie 2,5 minuty. Czujnik SmartSkin Urządzenie wyposażone jest w czujnik SmartSkin, który wykrywa... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Remington IPL 6250
najniższa cena! w sklepie:774,03 zł
cena w sklepie:774,03 zł
cena w sklepie:774,03 zł
Remington IPL6250 i-LIGHT Essential Depilacja światłem za pomocą urządzenia i-Light Essential od Reminton... pokaż opis »
Remington IPL6250 i-LIGHT Essential Depilacja światłem za pomocą urządzenia i-Light Essential od Reminton to profesjonalne usuwanie owłosienia bez bólu, bez zbędnych powtórzeń, w zaciszu własnej łazienki i z gwarancją efektów już po 3 zabiegach! Długotrwała żarówka To niewielkie urządzenie emituje aż 150 000 błysków i dostosowuje się do koloru skóry, dzięki czemu pozwala na wybór najbardziej optymalnej mocy światła. Intensywnie pulsujące światło w technologii PROPULSE jest absorbowane przez melaninę zawartą w łodydze i ogrzewa cebulkę hamując cykl wzrostu włosa. Podwyższona liczba impulsów daje możliwość wykonania aż 173 zabiegów na całe ciało, co pozwala na 6,5 roku cyklicznego stosowania z częstotliwością co dwa tygodnie! Dla kobiet i mężczyzn! Wyjątkowy depilator IPL Remington i-Light Essential to urządzenie, które doskonale poradzi sobie ze zbędnym owłosieniem całego ciała zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Posiada rekomendację dermatologów, a także wbudowany filtr UV, dzięki czemu jego stosowanie jest bezpieczne również u osób o jaśniejszej karnacji, nawet w okolicach bikini! Zaawansowa technologia PROPULSE Innowacyjna technologia Advanced PROPULSE zarezerwowana dla produktów Remington, to sposób ogrzewania mieszka włosowego za pomocą intensywnego pulsującego światła. Energia pochłaniana jest przez melaninę zawartą w łodydze włosa, a proces ten powoduje zahamowanie czynności jego wzrostu. Większe o 50% okienko świetlne* W i-Light Essential zwiększono także o 50% powierzchnię okienka świetlnego teraz depilacja jest jeszcze szybsza i jeszcze bardziej wydajna! Remington zapewnia też producencką gwarancję na 5 lat, co zdecydowanie stawia Essential na podium, gdy chodzi o trwałość i jakość urządzenia! *W porównaniu z poprzednim modelem Permanent Hair Reduction trwałe efekty 50% większe okienko świetlne* Więcej błysków 150 000 impulsów Efekty już po 3 zabiegach Zintegrowany... w 3 sklepach
Philips BRI 956
najniższa cena! w sklepie:1849,00 zł
cena w sklepie:1849,00 zł
cena w sklepie:1849,00 zł
cena w sklepie:1849,00 zł
Pierwsze na świecie rozwiązanie IPL z wyprofilowanymi nasadkami zostało opracowane z myślą o optymalnych... pokaż opis »
Pierwsze na świecie rozwiązanie IPL z wyprofilowanymi nasadkami zostało opracowane z myślą o optymalnych efektach na różnych obszarach ciała. Philips Lumea Prestige to również najskuteczniejsze rozwiązanie IPL, które działa zarówno na zasilaniu akumulatorowym, jak i sieciowym, a ponadto jest wyposażone w czujnik SmartSkin. Aplikacja mobilna:tak;Czas ładowania:0;Czas pracy:0;Czujnik odcienia skóry:tak;Funkcje dodatkowe:wbudowany filtr UV;Miejsce depilacji:bikini, twarz, pachy;Szybkość:0;Wyposażenie:etui, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, nasadka do ciała, nasadka do depilacji bikini, nasadka do depilacji pach, nasadka do depilacji twarzy;Zasilanie:akumulatorowo-sieciowe;Żywotność lampy:250000 impulsów świetlnych... Efekt gładkiej skóry nawet do 6 miesięcy* Aż do 92% mniej włosków już po 3 zabiegach** Bezpieczna i delikatna depilacja nawet w miejscach wrażliwych Czujnik SmartSkin - bezpieczna depilacja w domowych warunkach Nasadki dopasowane do wszystkich części ciała Aplikacja IPL ze spersonalizowanymi poradami Jak to działa? Z jedwabiście gładką skórą jesteś gotowa na wszystko, w każdej chwili! Zachwycający wygląd każdego dnia jest teraz prostszy do osiągnięcia. Potrzebujesz zaledwie 12 zabiegów, by Twoja skóra pozostała gładka nawet przez 6 miesięcy *. 92% włosków mniej Urządzenie Philips Lumea działa niezwykle skutecznie. Już po trzecim zabiegu pozbędziesz się aż 92% włosków **. Bezpieczna i delikatna depilacja Została stworzona wspólnie z dermatologami, aby zapewnić bezpieczną i delikatną depilację oraz efekt jedwabiście gładkiej skóry na wiele miesięcy. Potrzebujesz tylko kilku minut Depilacja za pomocą Philips Lumea jest nie tylko efektywna, ale co równie ważne, trwa bardzo krótko. Zabieg na obie łydki trwa tylko 8,5 minuty***, a gładkie pachy zyskasz w zaledwie 1,5 minuty. Czujnik SmartSkin Urządzenie wyposażone jest w czujnik SmartSkin, który... w 4 sklepach
Philips BRE 620
najniższa cena! w sklepie:239,00 zł
cena w sklepie:239,00 zł
cena w sklepie:239,00 zł
cena w sklepie:239,00 zł
cena w sklepie:239,99 zł
Pierwszy depilator z ergonomicznym, zakrzywionym uchwytem. Można używać na sucho i na mokro, pod prysznicem... pokaż opis »
Pierwszy depilator z ergonomicznym, zakrzywionym uchwytem. Można używać na sucho i na mokro, pod prysznicem lub w wannie. Wyjątkowa lampka ułatwiając wychwytywanie drobnych włosków. Funkcje dodatkowe:depilacja na sucho lub mokro, mycie pod wodą;Funkcje dodatkowe:możliwość użycia podczas kąpieli lub pod prysznicem;Głowica goląca:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Liczba prędkości:2;Nasadka:masująca;Sposób depilacji:dyski;System masażu:tak;Wyposażenie:głowica goląca, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, nasadka masująca, szczoteczka do czyszczenia;Zasilanie:akumulatorowe;Żywotność lampy:0... Dzięki wszechstronnej golarce można ogolić całe ciało w szybki, prosty i bezpieczny sposób. Sekret tkwi w małej głowicy golącej, która goli z dużą szybkością, jednocześnie chroniąc skórę. Uczucie gładkości po każdym użyciu! Łatwe chwytanie nawet drobnych włosków Łatwe sterowanie ułatwiające uzyskanie długotrwałych efektów -Do nóg, ciała i twarzy -3 akcesoria -Zasilanie akumulatorowe -Ergonomiczny uchwyt Pierwszy depilator z ergonomicznym, zakrzywionym uchwytem Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt umożliwia łatwe manewrowanie, zapewniając pełną kontrolę i większy zasięg. Możesz w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele. Głowica depilująca z wyjątkowego ceramicznego materiału zapewnia pewniejszy chwyt Nasza głowica depilująca jest wyjątkowa, ponieważ została wykonana z twardego materiału ceramicznego, który zapewnia mocny chwyt : nie; wyślizgną się nawet drobne włoski. Najszersza głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków jednym ruchem Najszersza głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków jednym ruchem, zapewniając długotrwałe rezultaty. Opatentowany system depilacji Wszystkie depilatory firmy Philips są wyposażone w wyjątkowy system pęseta unosi i zbiera przylegające włosy oraz prowadzi je do punktu wyrywania,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
6. Philips BRI 950
Philips BRI 950
najniższa cena! w sklepie:1399,00 zł
92% redukcji owłosienia po 3 zabiegach*. Zadziwiające efekty Procent pań zadowolonych ze zmniejszenia... pokaż opis »
92% redukcji owłosienia po 3 zabiegach*. Zadziwiające efekty Procent pań zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów* * Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 pań po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach, a także 2 zabiegach na twarzy. Philips Lumea Prestige BRI950 nowoczesna technologia Lumea Jedyne na świecie urządzenie wykorzystujące światło pulsacyjne IPL z nasadkami do najróżniejszych części ciała. Sensor SmartSkin czujnik SmartSkin samoczynnie podpowie jakie ustawienia są najkorzystniejsze dla Twojego typu skóry. Możesz także w razie zapotrzebowania dokonać manualnej korekty. Kompletny komplet Wszystko, czego Ci trzeba wyszukasz w komplecie. Bez konieczności wydawania pieniędzy na uzupełniające akcesoria, takie jak: nasadki, kosmetyczka. Ochrona dla oczu Philips Lumea Prestige posiada specjalnie zaprojektowany system, który uniemożliwia emisji przypadkowych błysków. Dwa tryby zasilania przypasuj tryby pracy dla swej wygody. Urządzenia możesz używać podłączając go bezpośrednio do sieci lub korzystać bezprzewodowo. Ochrona UV zaimplementowany filtr zapewni ochronę przed zgubnymi promieniami UV. Skuteczna depilacja na rozmaitych obszarach ciała Nasadka do ciała. Precyzyjna do doskonałych rezultatów Nasadka do ciała niezwykle prawidłowo sprawdza się w sytuacji depilacji wielkich obszarów ciała, a szerokie okienko sprawia, iż zabieg jest szybki i komfortowy. Nasadka do twarzy. Funkcjonalna i precyzyjna Nasadka ma specjalnie zaprojektowany, zastosowany filtr oraz niewielkie płaskie okienko o powierzchni 2 cm2, zapewniające staranne stosowanie na górnej wardze, podbródku i linii szczęki. Komfortowe i proste wykorzystywanie - przejrzyj więcej Krok 1 Przed rozpoczęciem zabiegu ogól nogi. Możesz je ogolić maszynką, lub polikwidować woskiem lub przy pomocy depilatora. Później, gdy włoski przestają odrastać ten krok nie będzie już niezbędny.... w 1 sklepie
7. Braun Face 810
Braun Face 810
najniższa cena! w sklepie:199,99 zł
cena w sklepie:211,96 zł
Bardzo dokładne usuwanie włosków oraz czyszczenie twarzy zapewni urządzenia marki BRAUN. Głowica z 10... pokaż opis »
Bardzo dokładne usuwanie włosków oraz czyszczenie twarzy zapewni urządzenia marki BRAUN. Głowica z 10 micro-otworkami usuwa nawet 200 włosków na sekundę oraz 6x bardziej delikatnie. Akcesorium posiada dwukierunkową głowicę oraz bardzo cicho pracujący mechanizm. Bardzo dokładne usuwanie włosków oraz czyszczenie twarzy zapewni urządzenia marki BRAUN. Głowica z 10 micro-otworkami usuwa nawet 200 włosków na sekundę oraz 6x bardziej delikatnie. Akcesorium posiada dwukierunkową głowicę oraz bardzo cicho pracujący mechanizm. Braun Face 810 dokładne likwidowanie włosków i głębokie oczyszczanie! Depilacja z absolutną precyzją! Kilka tygodni gładkiej skóry! 200 ruchów na sekundę! Depilator wychwytuje najmniejsze włoski (0,02mm). 200 ruchów na sekundę! Depilacja brody,górnej wargi, czoła, brwi Prezentacja filmowa strona producenta Szczoteczka Mikrooscylacja złuszcza martwy naskórek, polepsza ukrwienie i wygląd skóry prędko i sprawnie wyeliminujesz makijaż! Do 6x precyzyjniejsze czyszczenie aniżeli mycie klasyczne Możesz używać szczoteczki pod prysznicem ze swoim ulubionym żelem do oczyszczania twarzy precyzyjne oczyszczenie porów Przywraca lśnienie i jasność skóry nadaje się do codziennego korzystania Na mokro Na sucho - do wygodnego używania w prysznicem Kompaktowe wymiary - komplet wspaniały do używania w domu lub w podróży przystępne czyszczenie- pod wodą innowacyjna technika piękności.idealny lśnienie Braun daje kobietom pewności siebie i wolność Jessica Alba, Braun Beauty Ambassador Zawartość opakowania: Depilator do twarzy / Szczoteczka do czyszczenia twarzy 1 bateria AA w 2 sklepach
8. Braun Face 851
Braun Face 851
najniższa cena! w sklepie:339,99 zł
cena w sklepie:339,99 zł
851V FaceSpa. Pierwszy na świecie depilator do twarzy z systemem szczoteczek oczyszczających. Podaruj... pokaż opis »
851V FaceSpa. Pierwszy na świecie depilator do twarzy z systemem szczoteczek oczyszczających. Podaruj swojej twarzy nieskazitelny wygląd. 10 mikrootworów Dla delikatnej i precyzyjnej depilacji twarzy. Szczoteczka do twarzy Głęboko oczyszcza pory. Wet&Dry na mokro i na sucho Umożliwia stosowanie w kąpieli lub pod prysznicem. Wymienna bateria Bateria AA. Precyzyjna depilacja twarzy. Depilator Braun FaceSpa jest prosty w użyciu i umożliwia on precyzyjne usunięcie niechcianych włosków z twarzy. Ekstrasmukła głowica ma 10 mikrootworów, które delikatnie wychwytują nawet najdrobniejsze włoski o długości 0,02 mm, abyś mogła cieszyć się gładką skórę nawet do jednego miesiąca. Urządzenie wykonuje do 200 depilujących ruchów na sekundę, działając znacznie szybciej i dokładniej niż ręczna pęseta. Codziennie: Oczyszczanie Delikatnie przyłóż szczoteczkę do twarzy i rozpocznij oczyszczanie skóry w strefie T oraz na policzkach za pomocą kolistych ruchów. Zabieg ten powtarzaj codziennie przez około 1 minutę. Używaj szczoteczkę do cery normalnej oraz szczoteczkę do cery wrażliwej wedle swoich potrzeb. Codziennie: Oczyszczanie Codziennie: Aplikacja kosmetyków do makijażu Nałóż krem lub podkład bezpośrednio na skórę lub na specjalną nasadkę upiększającą. Delikatnie przyłóż urządzenie do twarzy i przez około 1 minutę równomiernie rozprowadzaj kosmetyk na całej skórze twarzy za pomocą kolistych ruchów. Codziennie: Aplikacja kosmetyków do makijażu Raz w tygodniu: Peeling Raz w tygodniu używaj szczoteczkę do peelingu w połączeniu z ulubionym kosmetykiem do mycia twarzy dla głębokiego oczyszczenia skóry twarzy. Raz w tygodniu: Peeling Raz w tygodniu: Masaż Używaj nasadkę do masażu w połączeniu z kremem lub innym kosmetykiem do pielęgnacji skóry twarzy dla delikatnego masażu. Nałóż krem na nasadkę do masażu lub bezpośrednio na skórę twarzy i przez maksymalnie 90 sekund przesuwaj urządzenie... w 2 sklepach
Philips HP 6422
najniższa cena! w sklepie:82,00 zł
cena w sklepie:109,00 zł
cena w sklepie:111,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
cena w sklepie:119,99 zł
Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Delikatne dyski depilujące usuwają włoski... pokaż opis »
Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Delikatne dyski depilujące usuwają włoski bez pociągania za skórę Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie Dokładny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkami Dokładny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkami 2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać zarówno cieńsze, jak i grubsze włosy Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Delikatne dyski depilujące usuwają włoski bez pociągania za skórę Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie Dokładny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkami Dokładny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkami 2 ustawienia prędkości pozwalają wychwytywać zarówno cieńsze, jak i grubsze włosy Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Delikatne dyski depilujące usuwają włoski bez pociągania za skórę Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie Dokładny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkami Satinelle Prestige Depilator do użytkowania na sucho i na mokro Do nóg, ciała i twarzy 8 akcesoriów Depilator pracuje jedynie i jedynie bezprzewodowo (akumulator) Depilator ładowany jest sieciowo. użyteczny uchwyt przystępne chwytanie nawet niepokaźnych włosków poręczny, zakrzywiony uchwyt upraszcza przesuwanie urządzenia po skórze. Najszersza głowica z dyskami ceramicznymi depiluje blisko skóry, wychwytując choćby drobne włoski i gwarantując szybkie i długofalowe efekty. Z urządzenia wyekwipowanego w 8 akcesoriów można korzystać na mokro i na sucho, aby zapewnić... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
10. Braun SE 9985
Braun SE 9985
najniższa cena! w sklepie:889,00 zł
cena w sklepie:889,00 zł
Depilator z zasilaniem akumulatorowym, 40 pęset usuwa włoski o długości 0.5 mm, uzyskując efekt aż do... pokaż opis »
Depilator z zasilaniem akumulatorowym, 40 pęset usuwa włoski o długości 0.5 mm, uzyskując efekt aż do 4 tygodni, 2 ustawienia prędkości pracy, dioda LED podświetla miejsce depilacji, zdejmowana głowica depilująca do mycia, wodoodporna konstrukcja, szeroka głowica depilująca, czas pracy do 50 minut, ruchoma nasadka, nakładka masująca, goląca z trymerem i nakładką grzebieniową, 3 szczoteczki do peelingu i masażu oraz szczoteczka dla cery wrażliwej z epilatorem do twarzy w zestawie. Zestaw do depilacji Braun SES9-985BS FLMG, do stosowania na mokro i na sucho, usuwa krótkie włoski, których: nie; wychwytuje wosk, zapewniając długotrwałe uczucie gładkiej skóry aż do 4 tygodni. Zawiera 3 peelingi do ciała i podkładki do masażu, które usuwają martwe komórki skóry, aby zapobiec wrastaniu włosów. Depilator FaceSpa delikatnie usuwa owłosienie twarzy, a 3 szczotki do twarzy oczyszczają i złuszczają skórę. Bezprzewodowe używanie do 50 minut. Idealny dla nowych użytkowników, wyposażony w innowacyjną technologię SensoSmart, która wspomaga proces depilacji przy odpowiedniej sile nacisku, usuwając jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem. W 100% wodoodporny depilator umożliwia delikatną depilację w kąpieli lub pod prysznicem. Depilator z zasilaniem akumulatorowym, 40 pęset usuwa włoski o długości 0.5 mm, uzyskując efekt aż do 4 tygodni, 2 ustawienia prędkości pracy, dioda LED podświetla miejsce depilacji, zdejmowana głowica depilująca do mycia, wodoodporna konstrukcja, szeroka głowica depilująca, czas pracy do 50 minut, ruchoma nasadka, nakładka masująca, goląca z trymerem i nakładką grzebieniową, 3 szczoteczki do peelingu i masażu oraz szczoteczka dla cery wrażliwej z epilatorem do twarzy w zestawie. Zestaw do depilacji Braun SES9-985BS FLMG, do stosowania na mokro i na sucho, usuwa krótkie włoski, których: nie; wychwytuje wosk, zapewniając długotrwałe uczucie gładkiej skóry aż... w 2 sklepach

Popularne depilatory na Ceneo.pl:

Braun Silk-epil 3 3170
Braun Silk-epil 3 3170
w 16 sklepach
w cenie od 134,96 do 191,00 zł
kup najtaniej »

Różnice cen tego samego produktu w różnych sklepach internetowych potrafią być ogromne. Jest to odczuwalne zwłaszcza przy zakupie sprzętów AGD do domu. Dlatego warto skorzystać z obiektywnych zestawień, takich jak prezentowane na tej stronie, aby nie przepłacać. Pamiętaj, kupując online masz 14 dni na zwrot każdego towaru w każdym sklepie.

Jeżli nie wiesz jeszcze co chcesz kupić, pomoże Ci w tym nasz ranking. Pomoże ci on zorientować się jakie są najbardziej pożądane i najlepsze depilatory.

Ostatnio komentowane:

news Kobiety rządzą polskim kinem
smaku Kiedy coś tworzy się "w walce", żeby pokazać, że też się umie, to zasadniczo nie może takie coś mieć wartości, żadnej, a jedynie szmelc, oczywiste. Twórczość wynika z natury twórcy,... opinia dodana 2019-12-17 21:42:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Seks lesbijski. 101 pozycji - Schell Jude
Jeśli ktoś będzie w Amsterdamie to jest tam klub z imprezami dla kobiet. Gdy byłam to trafiłam na teatr...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020