Ranking depilatory sierpień 2018

Ranking najlepsze depilatory, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2018-08-21

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Philips SC 1995
najniższa cena! w sklepie:757,00 zł
cena w sklepie:757,00 zł
cena w sklepie:798,00 zł
cena w sklepie:825,00 zł
cena w sklepie:889,00 zł
Zestaw do depilacji światłem zasilany sieciowo, z 5 ustawieniami energii świetlnej (możliwość dostosowania... pokaż opis »
Zestaw do depilacji światłem zasilany sieciowo, z 5 ustawieniami energii świetlnej (możliwość dostosowania do typu skóry), zintegrowanym filtrem UV, zabezpieczeniem przed przypadkowym wyzwalaniem błysków oraz z nasadką do ciała umozliwiającą depilację większych obszarów ciała. Zestaw do depilacji światłem IPL Philips Lumea Advanced potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na ciele. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia. Urządzenie przystosowane do bezpiecznego i wydajnego korzystania w domu Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light, IPL) opartą na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Firma Philips dostosowała tę technologię tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z niej w domu. Firma Philips podjęła ścisłą współpracę z najlepszymi dermatologami, aby opracować przełomowy zestaw do depilacji. Przez ponad 10 lat prowadziliśmy szeroko zakrojone badania konsumenckie z udziałem ponad 2000 ochotników. Ciesz się gładką skórą każdego dnia Urządzenie Philips Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów. W rezultacie włosy naturalnie wyp Zestaw do depilacji światłem zasilany sieciowo, z 5 ustawieniami energii świetlnej (możliwość dostosowania do typu skóry), zintegrowanym filtrem UV, zabezpieczeniem przed przypadkowym wyzwalaniem błysków oraz z nasadką do ciała umozliwiającą depilację większych obszarów ciała. Zestaw do depilacji światłem IPL Philips Lumea Advanced potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na ciele. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia. Urządzenie przystosowane do bezpiecznego i wydajnego korzystania w domu Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Philips BRE 631
najniższa cena! w sklepie:328,41 zł
cena w sklepie:338,00 zł
cena w sklepie:338,00 zł
cena w sklepie:338,00 zł
cena w sklepie:341,5 zł
Wszystkie depilatory firmy Philips są wyposażone w wyjątkowy system, pęseta unosi i zbiera przylegające... pokaż opis »
Wszystkie depilatory firmy Philips są wyposażone w wyjątkowy system, pęseta unosi i zbiera przylegające włosy oraz prowadzi je do punktu wyrywania, w którym zostają usunięte. W połączeniu z wyjątkowymi, okrągłymi dyskami ceramicznymi zapewnia depilację blisko skóry, co daje optymalne efekty przy większej delikatności. Znajdź idealne rozwiązanie dla każdego obszaru dzięki uchwytowi w kształcie litery S możesz łatwo przesuwać urządzenie po całym ciele. W wersji BONUS znalazł się również depilator z dyskami ceramicznymi, golarka oraz trymer do okolic bikini. Urządzenie nadaje się do stosowania na sucho i na mokro z 7 akcesoriami. Łatwe chwytanie nawet drobnych włosków Łatwe użytkowanie ułatwiające uzyskanie długotrwałych efektów - Do nóg, ciała i twarzy - 7 akcesoriów - Zasilanie akumulatorowe i sieciowe - Ergonomiczny uchwyt Pierwszy depilator z ergonomicznym, wyprofilowanym uchwytem Ergonomiczny, wyprofilowany uchwyt umożliwia łatwe manewrowanie, zapewniając pełną kontrolę i większy zasięg. Możesz w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele. Głowica depilująca z wyjątkowego ceramicznego materiału zapewnia pewniejszy chwyt Nasza głowica depilująca jest wyjątkowa, ponieważ została wykonana z twardego materiału ceramicznego, który zapewnia mocny chwyt : nie; wyślizgną się nawet drobne włoski. Najszersza głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków jednym ruchem Nasza najszersza głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków jednym ruchem, zapewniając długotrwałe rezultaty. Opatentowany system depilacji Wszystkie depilatory firmy Philips są wyposażone w wyjątkowy system pęseta unosi i zbiera przylegające włosy oraz prowadzi je do punktu wyrywania, w którym zostają usunięte. W połączeniu z wyjątkowymi, okrągłymi dyskami ceramicznymi zapewnia depilację blisko skóry, co daje optymalne efekty przy większej delikatności. Można... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
3. Braun 5511
Braun 5511
najniższa cena! w sklepie:199,99 zł
cena w sklepie:249,00 zł
Braun Silk-epil 5 Wet&Dry 5-511 Braun - Braun Silk-epil 5 Wet&Dry 5-511 stanowczo delikatna depilacja... pokaż opis »
Braun Silk-epil 5 Wet&Dry 5-511 Braun - Braun Silk-epil 5 Wet&Dry 5-511 stanowczo delikatna depilacja na mokro lub na sucho i gładka skóra aż do 4 tygodni. Wet and Dry Kiedy bierzesz prysznic lub kąpiel, ciepła woda pomaga Ci się zrelaksować, co podnosi komfort depilacji. Masaż o wysokiej częstotliwości System masażu o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę i produktywnie łagodzi ból przy wyrywaniu włosków podczas depilacji, powiększając uczucie komfortu. Funkcje zalecane przez dermatologów Depilatory Silk-épil 5 Wet and Dry są zalecane* do trwałego usuwania włosów, w sposób delikatny dla skóry, dzięki unikalnemu połączeniu funkcji łagodzących. technologia MicroGrip eliminuje więcej włosów za jednym pociągnięciem*, nawet te najkrótsze (0,5 mm). Obrotowa głowica Lepiej dostosowuje się do kształtów ciała, zapewniając obszerniejszy komfort i maksymalną dokładność. Końcówki SoftLift Tips(R) produktywnie unoszą choćby płasko leżące włoski i pomagają skierować je w stronę pęset. Wodoodporny Szczelna pokrywa umożliwia stosowanie i mycie urządzenia pod bieżącą wodą. wybór prędkości depilacji szybkość depilacji można przypasować do jednostkowych potrzeb: prędkość 1 do najdelikatniejszej, a szybkość 2 do najskuteczniejszej depilacji. Nasadka do kontaktu ze skórą Płynnie dostosowuje się do wszelkich konturów ciała, istotnie w okolicach wrażliwych. Źródło zasilania Zasilanie akumulatorowe Zasilacz 12 V Szczoteczka w 2 sklepach
Philips HP 6422
najniższa cena! w sklepie:98,00 zł
cena w sklepie:101,5 zł
cena w sklepie:101,5 zł
cena w sklepie:101,6 zł
cena w sklepie:102,49 zł
Depilator Philips Satinelle zapewnia długotrwałą gładkość skóry. Delikatnie usuwa włoski o długości nawet... pokaż opis »
Depilator Philips Satinelle zapewnia długotrwałą gładkość skóry. Delikatnie usuwa włoski o długości nawet 0,5 mm wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra może pozostać gładka nawet przez cztery tygodnie. W zestawie 2 akcesoria i mała szczoteczka do czyszczenia. Długotrwała gładkość -Delikatne dyski depilujące -2 akcesoria -Depilator zasilany sieciowo -Ergonomiczny uchwyt Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt zapewnia wygodną obsługę Zaokrąglony kształt doskonale mieści się w dłoni i zapewnia komfortowe golenie. Ponadto świetnie wygląda! Delikatne dyski depilujące usuwają włoski bez pociągania za skórę Depilator jest wyposażony w delikatne dyski depilujące, które usuwają włoski o długości nawet 0,5 mm bez pociągania za skórę. Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie Depilator jest wyposażony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co ułatwia zachowanie higieny. Dokładny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkami Dokładny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków przez wiele tygodni Nasadka precyzyjna zapewnia dokładniejsze usuwanie włosów Wielofunkcyjna nasadka pozwala uzyskać maksymalny kontakt depilatora ze skórą i rozluźnienie skóry przed depilacją. Umożliwia również ustawienie depilatora pod odpowiednim kątem, zapewniając skuteczne usuwanie włosów podczas całego zabiegu. Etui podróżne Etui podróżne do przechowywania i przenoszenia urządzenia.... Philips - Philips Satinelle HP6422/01- szybka wysyłka! Satinelle Prestige Depilator do użytkowania na sucho i na mokro Do nóg, ciała i twarzy 8 akcesoriów Depilator pracuje jedynie i jedynie bezprzewodowo (akumulator) Depilator ładowany jest sieciowo. użyteczny uchwyt przystępne chwytanie nawet niepokaźnych włosków poręczny, zakrzywiony uchwyt upraszcza przesuwanie urządzenia po skórze. Najszersza głowica z dyskami... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Braun 3321
najniższa cena! w sklepie:127,99 zł
cena w sklepie:169,99 zł
cena w sklepie:199,00 zł
cena w sklepie:199,00 zł
Depilator zasilany sieciowo, z 2 stopniami prędkości, rolkami masującymi, oświetleniem miejsca depilacji,... pokaż opis »
Depilator zasilany sieciowo, z 2 stopniami prędkości, rolkami masującymi, oświetleniem miejsca depilacji, głowicą golącą, nasadką tnącą oraz końcówkami SoftLift Tips oraz trymerem do bikini. Braun - Braun Silk-epil 3321 + trymer do bikini 3-321 Silk-épil 3. Ujawnia i likwiduje najcieńsze włoski, gwarantując długotrwałą gładkość. Rolki masujące subtelnie stymulują i masują skórę dla jeszcze większego komfortu. Lampka Smartlight Ujawnia choćby najdrobniejsze włoski, dzięki temu nie ominiesz żadnego miejsca. System 20 pęset skutecznie usuwa włosy z cebulkami, gwarantując długofalową gładkość. 2 ustawienia szybkości Możesz wybrać najkorzystniejszą opcję dla swojego indywidualnego rodzaju skóry i zwyczajów pielęgnacyjnych. Gładka skóra w okolicach bikini - bez depilacji woskiem. Komplet Braun Silk-épil 3 mieści specjalny trymer do okolic bikini. Zaprojektowany jest tak, żeby trzymać go jak długopis, a zaokrąglone końcówki chronią subtelną skórę przed zacięciami i podrażnieniami. Przycina włoski przy samej skórze, a Ty nie musisz się martwić, że Twoja skóra będzie zaczerwieniona albo podrażniona, jak przy depilacji woskiem. Powody, dla których pokochasz Braun Silk-épil. 1. Depilator usuwa włosy z cebulkami, zapewniając długotrwałą gładkość, którą możesz się radować choćby do 4 tygodni. 2. Depilatory Braun Silk-épil usuwają 4 razy krótsze włoski aniżeli wosk (nawet te o długości 0,5mm). Teraz nie będziesz musiała już czekać na odrośnięcie włosów,wyeliminować je woskiem. 3. Depilatory Silk-épil posiadają nasadki masujące, które pomagają ograniczyć uczucie dyskomfortu w trakcie zabiegu depilacji. Przy regularnym użytkowaniu depilacja staje się praktycznie bezbolesna. 4. Po zabiegu depilacji, odrastające włoski są jaśniejsze i mniej widoczne w przypadku golenia. 5. Depilatory Braun mogą być użytkowane na całym ciele. Najróżniejsze nasadki są specjalnie zaprojektowane tak, aby... w 4 sklepach
Remington IPL 6780
najniższa cena! w sklepie:715,00 zł
cena w sklepie:715,00 zł
cena w sklepie:715,00 zł
cena w sklepie:739,00 zł
cena w sklepie:739,00 zł
Urządzenia do depilacji Remington iLIGHT to bezpieczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała... pokaż opis »
Urządzenia do depilacji Remington iLIGHT to bezpieczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała i twarzy*. Wyrzuć swoje jednorazowe maszynki i plastry woskowe, a już po trzech zastosowaniach będziesz cieszyć się trwałymi efektami.** Z urządzenia można bez trudu korzystać w domu. Skutecznie zastępuje ono wizyty w salonie kosmetycznym. Trwałe rezultaty już po 3 zastosowaniach**.*Dotyczy tylko kobiecych włosów poniżej kości policzkowych.**Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów. Podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia. Depilator pozwala na dokładne i bezbolesne pozbycie się zbędnego owłosienia. Dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii. PROPOULSE intensywne światło impulsowe trwale usuwa włosy, zapewniając idealnie gładką skórę. Duże okienko świetlne pozwala pozbyć się owłosienia szybko i bezboleśnie. Depilator sprawdzi się również do usuwania owłosienia z kobiecej twarzy możliwość używania poniżej kości policzkowej. Depilator pozwala na dokładne i bezbolesne pozbycie się zbędnego owłosienia. Dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii. PROPOULSE intensywne światło impulsowe trwale usuwa włosy, zapewniając idealnie gładką skórę. Duże okienko świetlne pozwala pozbyć się owłosienia szybko i bezboleśnie. Depilator sprawdzi się również do usuwania owłosienia z kobiecej twarzy możliwość używania poniżej kości policzkowej. Remington Urządzenie do depilacji iLight IPL6780 Urządzenia do depilacji Remington iLIGHT to bezpieczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała i twarzy*. Wyrzuć swoje jednorazowe maszynki i plastry woskowe, a już po trzech zastosowaniach będziesz cieszyć się trwałymi efektami.** Z urządzenia można bez trudu korzystać... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
7. Remington IPL 6500
Remington IPL 6500
najniższa cena! w sklepie:899,00 zł
- Remington - IPL6500 i-LIGHT Pro - Depilator - gwarancja 2 lata Remington IPL6500 i-LIGHT Pro to przede... pokaż opis »
- Remington - IPL6500 i-LIGHT Pro - Depilator - gwarancja 2 lata Remington IPL6500 i-LIGHT Pro to przede wszystkim jeden z najlepszych depilatorów laserowych. Jeżeli pragniesz gładkiej i pięknej skóry, teraz masz do dyspozycji narzędzie, które Ci ją zapewni - przedstawiamy Remington i-LIGHT PRO. W zaciszu własnego domu można osiągnąć rezultaty porównywalne z salonem kosmetycznym Urządzenie zaprojektowano tak, aby spełniało wszelkie potrzeby związane z depilacją ciała i twarzy*. Wyposażono je w innowacyjne rozwiązania, m.in. technologię PROPULSE stosowaną wyłącznie w produktach Remington. Intensywne światło impulsowe pozwala trwale usunąć włosy, zapewniając piękną i gładką skórę, dzięki której będziesz gotowa na więcej! i-LIGHT PRO równie dobrze sprawdza się w przypadku męskich włosów. Może być wykorzystywany do usuwania owłosienia z pleców, klatki piersiowej czy ramion. Jest łagodny dla skóry i niezwykle łatwy w użyciu, między innymi dzięki ergonomicznemu designowi i wygodnemu uchwytowi. Dzięki niezużywalnej żarówce kwarcowej,: nie; ma żadnych ukrytych kosztów - nigdy: nie; będzie potrzeby wymiany części, a urządzenie możesz wykorzystać w każdej chwili. Wszystkie Cechy: - Niezużywalna żarówka kwarcowa - SZYBKOŚĆ: trwałe efekty już po 3 zabiegach** - BEZPIECZEŃSTWO: klinicznie testowane; zaakceptowane przez FDA, polecane przez dermatologów - SKUTECZNOŚĆ: technologia ProPulse Technology - Do stosowania: ciało twarz (tylko dla kobiet) - Płeć: kobiety i mężczyźni - Efekty: trwałe - 50% większe okienko świetlne*** (nakładka do ciała): 3cm (impulsy świetlne co 3 sekundy) - Nakładka do twarzy*: 2cm (impulsy świetlne co 4 sekundy) - 5-stopniowa regulacja mocy - Zintegrowany czujnik skóry - Tryby Multi Flash i Single Flash - Uniwersalne napięcie - Remington - IPL6500 i-LIGHT Pro - Depilator - gwarancja 2 lata Remington IPL6500 i-LIGHT Pro to przede wszystkim jeden z najlepszych... w 1 sklepie
8. Panasonic ES-ED92-RP503
Panasonic ES-ED92-RP503
najniższa cena! w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:329,00 zł
Panasonic ES-ED92RP503 Panasonic - Panasonic ES-ED92RP503- szybka wysyłka! Kod Producenta:ES-ED92RP503,typ:Depilator,liczba... pokaż opis »
Panasonic ES-ED92RP503 Panasonic - Panasonic ES-ED92RP503- szybka wysyłka! Kod Producenta:ES-ED92RP503,typ:Depilator,liczba poziomów prędkości:2,parametry dopełniające:możliwość odłączenia i mycia pod wodą głowicy depilującejmożliwość pracy na mokrowskaźnik niskiego poziomu naładowaniaodłączany kabel zasilający,Sposób zasilania:Akumulatorowe,Możliwość pracy bezprzewodowej:Tak,Czas pracy w trybie bezprzewodowym:30 min,Czas ładowania akumulatora:1 h,Kolor:biało-czerwony,Wyposażenie:nakładka zabezpieczająca na głowicę do depilacji (nóg/dłoni), nakładka zabezpieczająca na głowicę do depilacji (pach/strefy bikini), nasadka do strefy bikini, nakładka zabezpieczająca na głowicę do pielęgnacji stóp, nasadka do prędkiej depilacji, nasad,Strona www towaru:http://www.panasonic.com/pl/consumer/pielegnacja-ciala/dla-kobiet/golarki-i-depilatory.html,Orientacyjna waga brutto:957 g,Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:5800 g,liczba w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie:5 szt. w 2 sklepach
Philips BRE 650
najniższa cena! w sklepie:414,51 zł
cena w sklepie:419,00 zł
cena w sklepie:419,00 zł
cena w sklepie:419,00 zł
cena w sklepie:419,00 zł
Wszystkie depilatory firmy Philips są wyposażone w wyjątkowy system pęseta unosi i zbiera przylegające... pokaż opis »
Wszystkie depilatory firmy Philips są wyposażone w wyjątkowy system pęseta unosi i zbiera przylegające włosy oraz prowadzi je do punktu wyrywania, w którym zostają usunięte. W połączeniu z wyjątkowymi, okrągłymi dyskami ceramicznymi zapewnia depilację blisko skóry, co daje optymalne efekty przy większej delikatności. Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt ułatwia przesuwanie urządzenia po skórze. Najszersza głowica z dyskami ceramicznymi depiluje blisko skóry, wychwytując nawet drobne włoski i zapewniając szybkie i długotrwałe efekty. Z urządzenia wyposażonego w 8 akcesoriów można korzystać na mokro i na sucho, aby zapewnić skórze spersonalizowaną pielęgnację. Łatwe chwytanie nawet drobnych włosków Łatwe sterowanie ułatwiające uzyskanie długotrwałych efektów -Do nóg, ciała i twarzy -8 akcesoriów -Zasilanie akumulatorowe -Ergonomiczny uchwyt Pierwszy depilator z ergonomicznym, zakrzywionym uchwytem Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt umożliwia łatwe manewrowanie, zapewniając pełną kontrolę i większy zasięg. Możesz w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele. Głowica depilująca z wyjątkowego ceramicznego materiału zapewnia pewniejszy chwyt Nasza głowica depilująca jest wyjątkowa, ponieważ została wykonana z twardego materiału ceramicznego, który zapewnia mocny chwyt : nie; wyślizgną się nawet drobne włoski. Najszersza głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków jednym ruchem Najszersza głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków jednym ruchem, zapewniając długotrwałe rezultaty. Opatentowany system depilacji Wszystkie depilatory firmy Philips są wyposażone w wyjątkowy system pęseta unosi i zbiera przylegające włosy oraz prowadzi je do punktu wyrywania, w którym zostają usunięte. W połączeniu z wyjątkowymi, okrągłymi dyskami ceramicznymi zapewnia depilację blisko skóry, co daje optymalne efekty przy większej delikatności. Można... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Philips HP 6550
najniższa cena! w sklepie:189,00 zł
cena w sklepie:189,00 zł
cena w sklepie:189,7 zł
cena w sklepie:259,5 zł
Depiltor Trio Smooth HP6550/01 Usuwanie włosów wraz z cebulkami Nasze depilatory są wyposażone w wyjątkowe... pokaż opis »
Depiltor Trio Smooth HP6550/01 Usuwanie włosów wraz z cebulkami Nasze depilatory są wyposażone w wyjątkowe precyzyjne dyski, które wyłapują nawet najkrótsze włoski (0,5 mm) 4 razy krótsze niż w przypadku depilacji woskiem i zapewniają gładką skórę nawet przez 4 tygodnie. Szybka depilacja nóg i ramion Depilator Satinelle jest wyposażony w dużą głowicę umożliwiającą szybką depilację nóg i ramion. Zaokrąglony kształt doskonale mieści się dłoni, co umożliwia wygodne usuwanie owłosienia. Delikatna depilacja miejsc wrażliwych Minidepilator ma wąską głowicę opracowaną specjalnie, aby usuwać włosy nawet w trudno dostępnych miejscach bez pociągania za skórę. Zasilanie bateryjne zapewnia maksymalną wygodę. Dopasowana pęseta do włosów na twarzy i brwi Do zestawu dołączono dopasowaną pęsetę, idealną do usuwania włosów na twarzy (górna warga, szczęka) lub do modelowania kształtu brwi. Dołączona szczoteczka do czyszczenia i głowica depilująca z możliwością mycia Dołączona szczoteczka do czyszczenia służy do usuwania włosów z dysków depilujących. Głowice depilujące można myć, co sprzyja zachowaniu higieny. Ekskluzywne etui Przechowywanie depilatorów w suchym i czystym miejscu pomaga zachować higienę. Właśnie w tym celu dołączono do zestawu specjalny worek do przechowywania z limitowanej edycji. Pozostałe parametry - Liczba punktów chwytania włosków: Depilator: 20, minidepilator: 12 - Liczba uchwyceń na minutę: Minidepilator: 32 000 - Liczba pęset: Minidepilator: 8 - Liczba czynności wyrywania/sekundę: Depilator: 600 - Liczba obrotów na minutę: Minidepilator: 4000 Depiltor Trio Smooth HP6550/01 Usuwanie włosów wraz z cebulkami Nasze depilatory są wyposażone w wyjątkowe precyzyjne dyski, które wyłapują nawet najkrótsze włoski (0,5 mm) 4 razy krótsze niż w przypadku depilacji woskiem i zapewniają gładką skórę nawet przez 4 tygodnie. Szybka depilacja nóg i ramion Depilator Satinelle jest... w 4 sklepach

Popularne depilatory na Ceneo.pl:

Philips Satinelle HP6420/00
Philips Satinelle HP6420/00
w 42 sklepach
w cenie od 83,00 do 187,38 zł
kup najtaniej »
Philips Satinelle Advanced BRE640/00
Philips Satinelle Advanced BRE640/00
w 15 sklepach
w cenie od 312,00 do 514,14 zł
kup najtaniej »
PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00
PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00
w 9 sklepach
w cenie od 1599,00 do 1975,38 zł
kup najtaniej »
Braun SE9-961V
Braun SE9-961V
w 10 sklepach
w cenie od 429,00 do 649,00 zł
kup najtaniej »

Różnice cen tego samego produktu w różnych sklepach internetowych potrafią być ogromne. Jest to odczuwalne zwłaszcza przy zakupie sprzętów AGD do domu. Dlatego warto skorzystać z obiektywnych zestawień, takich jak prezentowane na tej stronie, aby nie przepłacać. Pamiętaj, kupując online masz 14 dni na zwrot każdego towaru w każdym sklepie.

Jeżli nie wiesz jeszcze co chcesz kupić, pomoże Ci w tym nasz ranking. Pomoże ci on zorientować się jakie są najbardziej pożądane i najlepsze depilatory.

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
Julia_ Doda opowiadała przecież, że swój pierwszy raz miała z dziewczyną :) opinia dodana 2018-08-13 20:32:07
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2018