Ranking ekspresy do kawy marzec 2017, str. 12

Ranking najlepsze ekspresy do kawy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-03-29

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Bosch TKA3A031
najniższa cena! w sklepie:105,00 zł
cena w sklepie:105,00 zł
cena w sklepie:114,97 zł
cena w sklepie:119,00 zł
cena w sklepie:129,00 zł
Ekspres przelewowy o mocy 1100 W z blokadą kapania podczas wyjmowania dzbanka oraz z podstawką podtrzymującą... pokaż opis »
Ekspres przelewowy o mocy 1100 W z blokadą kapania podczas wyjmowania dzbanka oraz z podstawką podtrzymującą ciepło. Wszystko czego potrzebujesz by cieszyć się doskonałą filiżanką kawy. Duża moc grzania 1100 W (max.) wydobywa pełny aromat. Wyjmowany filtr uchylny ułatwiający wymianę i czyszczenie. Auto - off: Podtrzymywanie ciepła , bezpieczeństwo. SafeStorage: bezpieczne przechowywanie dzbanka. Blokada kapania podczas wyjmowania dzbanka. Zalety - szklany dzbanek utrzymujący aromat kawy na 10/15 filiżanek, (1.25 l), - system zaparzania wydobywający optymalny aromat kawy, - zabezpieczeniem przed skapywaniem kaw, - zintegrowany pojemnik ze wskaźnikiem poziomu wody, - wyjmowany filtr uchylny (1x4), - podstawka podtrzymująca ciepło, - automatyczne wyłączanie po 2 godz.
- podświetlany włącznik/wyłącznik, - bezpieczne i wygodne przechowywanie dzbanka i kabla. Ekspres do kawy, przelewowy TKA3A031 Duża moc grzania 1100 W (max.) wydobywa pełny aromat SafeStorage: bezpieczne przechowywanie dzbanka Wyjmowany filtr uchylny ułatwiający wymianę i czyszczenie Blokada kapania podczas wyjmowania dzbanka Auto - off: Podtrzymywanie ciepła , bezpieczeństwo SPECYFIKACJA TECHNICZNA: Moc: 900-1100 WSzklany dzbanek utrzymujący aromat kawy na 10/15 filiżanek, (1.25 l)System zaparzania wydobywający optymalny aromat kawyZabezpieczeniem przed skapywaniem kawyZintegrowany pojemnik ze wskaźnikiem poziomu wodyWyjmowany filtr uchylny (1x4)Podstawka podtrzymująca ciepłoAutomatyczne wyłączanie po 2 godz.Podświetlany włącznik/wyłącznikBezpieczne i wygodne przechowywanie dzbanka i kabla GWARANCJA 2 Lata Wszystkie Urządzenia są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Do każdego zakupionego produktu dodajemy paragon lub fakturę vat. Zapomnij o kawie rozpuszczalnej! Ekspres Bosch TKA3A031 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. Ponieważ jest to ekspres ręczny, jego użytkowanie i... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
112. Philips HD 5407
Philips HD 5407
najniższa cena! w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:485,37 zł
Ekspres przelewowy PHILIPS HD5407/10 jest urządzeniem zaprojektowanym do parzenia kaw espresso, posiada... pokaż opis »
Ekspres przelewowy PHILIPS HD5407/10 jest urządzeniem zaprojektowanym do parzenia kaw espresso, posiada pojemnik na wodę o pojemności 1 l, stopy antypoślizgowe oraz schowek na przewód. Ekspres przelewowy PHILIPS HD5407/10 jest urządzeniem zaprojektowanym do parzenia kaw espresso, posiada pojemnik na wodę o pojemności 1 l, stopy antypoślizgowe oraz schowek na przewód. Niesamowity zapach i wspaniały smak - ekspres Philips HD 5407 to doskonała kawa zawsze, gdy masz na nią ochotę. WyglądPojemnik na wodę ma objętość 1.8 l. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach
Severin KA4805
najniższa cena! w sklepie:89,01 zł
cena w sklepie:90,9 zł
cena w sklepie:90,9 zł
cena w sklepie:90,9 zł
cena w sklepie:99,99 zł
Ekspres do kawy. Moc 650 W. Pojemność dzbanka na kawę: do 4 filiżanek (ok. 0,5 l). Obudowa ze wstawkami... pokaż opis »
Ekspres do kawy. Moc 650 W. Pojemność dzbanka na kawę: do 4 filiżanek (ok. 0,5 l). Obudowa ze wstawkami ze stali nierdzewnej. Odchylany filtr z wyjmowaną wkładką filtracyjną 1x2 i zabezpieczeniem przed kapaniem. Funkcja automatycznego wyłączania. Płyta utrzymująca ciepło. Włącznik/wyłącznik z lampką kontrolną. Skala świeżej wody na szklanym dzbanku. Ekspres do kawy. Moc 650 W. Pojemność dzbanka na kawę: do 4 filiżanek (ok. 0,5 l). Obudowa ze wstawkami ze stali nierdzewnej. Odchylany filtr z wyjmowaną wkładką filtracyjną 1x2 i zabezpieczeniem przed kapaniem. Funkcja automatycznego wyłączania. Płyta utrzymująca ciepło. Włącznik/wyłącznik z lampką kontrolną. Skala świeżej wody na szklanym dzbanku.... Ekspres do kawy. Moc 650 W. Pojemność dzbanka na kawę: do 4 filiżanek (ok. 0,5 l). Obudowa ze wstawkami ze stali nierdzewnej. Odchylany filtr z wyjmowaną wkładką filtracyjną 1x2 i zabezpieczeniem przed kapaniem. Funkcja automatycznego wyłączania. Płyta utrzymująca ciepło. Włącznik/wyłącznik z lampką kontrolną. Skala świeżej wody na szklanym dzbanku. Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Severin KA4805 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. ParzenieMoc ekspresu (650 W ) zapewnia szybkie grzanie wody i parzenie kawy. Z tym ekspresem twoja ulubiona kawa mielona nabierze zupełnie nowego, intensywnego smaku i jeszcze bogatszego aromatu. WyglądDo ekspresu można jednorazowo wlać do 0.6 l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
114. Saeco HD 9712
Saeco HD 9712
najniższa cena! w sklepie:4599,00 zł
Ekspres automatyczny o mocy 1500 W, wbudowany młynek ceramiczny z regulacją mielenia, zasobnik na kawę... pokaż opis »
Ekspres automatyczny o mocy 1500 W, wbudowany młynek ceramiczny z regulacją mielenia, zasobnik na kawę mieloną, ciśnienie 15 bar, dwa niezależne bojlery, zintegrowany pojemnik na mleko, system regulacji pianki z kawy SBS, zbiornik o pojemności 1.6 l. Ekspres automatyczny o mocy 1500 W, wbudowany młynek ceramiczny z regulacją mielenia, zasobnik na kawę mieloną, ciśnienie 15 bar, dwa niezależne bojlery, zintegrowany pojemnik na mleko, system regulacji pianki z kawy SBS, zbiornik o pojemności 1.6 l. Niesamowity zapach i wspaniały smak - ekspres Saeco HD 9712 to doskonała kawa zawsze, gdy masz na nią ochotę. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 1 sklepie
115. Jura E6
Jura E6
najniższa cena! w sklepie:4290,00 zł
cena w sklepie:4290,00 zł
cena w sklepie:4290,00 zł
cena w sklepie:4298,00 zł
cena w sklepie:4300,00 zł
Jura E6 to nowoczesny ekspres do kawy z nową funkcją P.E.P.
która zapewnia intensyfikację... pokaż opis »
Jura E6 to nowoczesny ekspres do kawy z nową funkcją P.E.P.
która zapewnia intensyfikację nut smakowych kawy. Automatyczny ekspres do kawy Jura E6 to połączenie elegancji, stylu, nowoczesnej technologii oraz banalnie prostej obsługi. Ekspres Jura E6 posiada nowoczesną technologię pulsacyjnego parzenia kawy, dzięki której w filiżance otrzymujemy doskonały efekt. Ekspres JURA E6 został zaprojektowany w oparciu o ideę minimalizmu, zarówno w kategorii estetyki, jak i obsługi. Z przodu ekspresu umieszczono przyciski aktywujące najpopularniejsze rodzaje kaw oraz zbiornik wody o pojemności 1,9 litra. Zaś nowoczesny kolorowy wyświetlacz TFT sprawia, że obsługa: nie; budzi żadnych wątpliwości. E6 - w pełni automatyczny, innowacyjny i wyjątkowo prosty w obsłudze - domowy ekspres do kawy. Przy jego pomocy łatwo przyrządzicie wiele kawowych napojów, konserwacja: nie; wymaga wysiłku, a wyjątkowy design sprawi, że ten aparat stanie się ozdobą kuchni. INNOWACYJNY BLOK GRZEWCZY P.E.P. Główną zaletą komory grzewczej P.E.P. jest to, że woda przechodzi przez świeżo zmieloną kawę w systemie pulsacyjnym. Dzięki temu wydobywane jest z niej więcej smaku i aromatu. MŁYNEK NOWEJ GENERACJI Aroma G3 Kiedy wybierze się już żądany rodzaj kawowego napoju, aparat zaczyna grzechotać - mieli ziarna kawy. To początek przygotowywania filiżanki wspaniałego naparu, dlatego Jura zamontowała najwyższej jakości stożkowy młynek o ostrzach ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się trwałością i niezawodnością. W trakcie mielenia ziaren, ostrza młynka Aroma G3 obracają się wolniej, dzięki czemu ziarna: nie; ulegają paleniu. Zapobiega to powstaniu smaku i zapachu spalenizny, a prawdziwy smak i aromat kawy zostaje zachowany. PROSTA OBSŁUGA Filtr do wody Claris gwarantuje jej dobrą jakość i chroni system wodny aparatu przed osadami z kamienia. Zastosowana... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Krups KP350
najniższa cena! w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:524,00 zł
cena w sklepie:579,00 zł
cena w sklepie:579,00 zł
Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1500 W, pojemność 0.8 l, możliwość parzenia kawy wyłącznie z kapsułek,... pokaż opis »
Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1500 W, pojemność 0.8 l, możliwość parzenia kawy wyłącznie z kapsułek, elektroniczna regulacja pojemności kawy do przygotowania wszystkich napojów NDG, automatyczne wyłączenie po 5 minutach. Dzięki swemu oryginalnemu wyglądowi zainspirowanemu kroplą kawy oraz nowoczesnej funkcjonalności, Drop wzbudza zachwyt. Podziwiaj jego charakterystyczną formę, dotykowy panel i niewidoczny zbiornik na wodę o pojemności 0,8 l. Ponadto, dzięki maksymalnemu ciśnieniu 15 barów Drop potrafi przygotować idealną kawę jak z kawiarni. Producent ekspresu Krups Machine Label for Manuals Page Drop Pojemność zbiornika na wodę 0.8 l Pojemnik na kapsułki Nie Chromowana dźwignia Nie Stalowa podstawka pod filiżankę Nie Ekran LCD Nie Manualna dźwignia Nie Kółko wyboru wielkości napoju Nie Waga ekspresu ~2.4 kg Moc ekspresu 1600 W Napięcie 230 V, 50 Hz Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Krups KP350 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
117. Tchibo Cafissimo CLASSIC
Tchibo Cafissimo CLASSIC
najniższa cena! w sklepie:376,36 zł
cena w sklepie:449,00 zł
cena w sklepie:449,00 zł
cena w sklepie:468,34 zł
cena w sklepie:471,46 zł
Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Tchibo Cafissimo CLASSIC będzie ona tak... pokaż opis »
Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Tchibo Cafissimo CLASSIC będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach
118. DeLonghi ECZ351
DeLonghi ECZ351
najniższa cena! w sklepie:628,5 zł
cena w sklepie:679,01 zł
cena w sklepie:699,00 zł
cena w sklepie:799,00 zł
Ekspres ciśnieniowy o mocy 1100 W, pojemności 1.4 l, z funkcją podgrzewania filiżanek, dyszą do spieniania... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy o mocy 1100 W, pojemności 1.4 l, z funkcją podgrzewania filiżanek, dyszą do spieniania mleka lub do gorącej wody oraz z możliwość używania kawy w saszetkach. Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem DeLonghi ECZ351 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. Oto urządzenie ciśnieniowy, które nie wymaga szczególnie dużo uwagi i jest dziecinnie prosty w obsłudze. ParzenieMoc ekspresu (1100 W W ) gwarantuje szybkie grzanie wody i parzenie kawy. WyglądGłębokość to 38.2 cm cm. Do ekspresu można jednorazowo wlać do 1.4 l l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach
119. Ascaso Dream
Ascaso Dream
najniższa cena! w sklepie:2300,00 zł
cena w sklepie:2300,00 zł
cena w sklepie:2300,00 zł
cena w sklepie:2300,00 zł
cena w sklepie:2300,00 zł
Profesjonalny ekspres do kawy hiszpańskiej firmy Ascaso. Ekspres Ascaso Dream to połączenie... pokaż opis »
Profesjonalny ekspres do kawy hiszpańskiej firmy Ascaso. Ekspres Ascaso Dream to połączenie rzadko spotykanego, niesamowitego wyglądu retro z pełnym profesjonalizmem i niezawodnością urządzenia. Ekspres Ascaso występuje w 12 wersjach kolorystycznych. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem ASCASO Dream możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni na światowym poziomie. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 1 sklepie
120. NEspresso EN750
NEspresso EN750
najniższa cena! w sklepie:1349,00 zł
cena w sklepie:1760,11 zł
Wyjątkowy system ekstrakcji kawy gwarantujący doskonałą kawę za każdym razem - ciśnienie do 19 bar w... pokaż opis »
Wyjątkowy system ekstrakcji kawy gwarantujący doskonałą kawę za każdym razem - ciśnienie do 19 bar w połączeniu z kapsułką Nespresso tworzy niezrównaną, gęstą i aksamitną, kremową piankę. Ekspres kapsułkowy Nespresso Lattissima Pro o mocy 1400W przygotuje pyszną kawę Cappuino i Latte Mahiato dzięki wbudowanemu automatycznemu systemowi spieniania mleka. Urządzenie wyposażono również w funkcję oszczędzania energii - urządzenie wyłączy się automatycznie, jeśli: nie; było używane przez 9 minut. Zużycie energii jest o 40% mniejsze niż w przypadku standardowych urządzeń klasy A. Wyjątkowy system ekstrakcji kawy gwarantujący doskonałą kawę za każdym razem - ciśnienie do 19 bar w połączeniu z kapsułką Nespresso tworzy niezrównaną, gęstą i aksamitną, kremową piankę. Ekspres kapsułkowy Nespresso Lattissima Pro o mocy 1400W przygotuje pyszną kawę Cappuino i Latte Mahiato dzięki wbudowanemu automatycznemu systemowi spieniania mleka. Urządzenie wyposażono również w funkcję oszczędzania energii - urządzenie wyłączy się automatycznie, jeśli: nie; było używane przez 9 minut. Zużycie energii jest o 40% mniejsze niż w przypadku standardowych urządzeń klasy A. Poznaj ekspres Nespresso EN750, który potrafi wydobyć doskonały smak i aromat kawy. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017